Trwa wczytywanie produktów

Obrazy na płótnie w ramie

W Copy General każdego roku drukujemy kilkaset sztuk obrazów na płótnie tzw. Canvasów. Dlatego też pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy dwie nowe usługi, które nadają dodatkowej elegancji. Są to lakierowanie canvasu oraz oprawa canvasu w ramę. I tu nasuwa się pytanie:, które canvasy warto, a których nie należy oprawiać w ramę? 

Zmień swoje otoczenie

Musisz zmienić aranżację wnętrza? Szukasz pomysłu na nowy wystrój biura, lub mieszkania? Zainspirujemy i pomożemy zmienić Twoją przestrzeń!Nasza oferta to nie tylko podstawowa poligrafia do której zaliczamy druk i kopiowanie. Staramy się otwierać na nowe potrzeby rynku. Obecnie popularność odzyskują trochę zapomniane fototapety na wymiar. 

Te produkty zamówisz online!
Fotoksiążki
Fotoksiążki
Przyślij nam swoje zdjęcia a my stworzymy z nich wyjątkową fotoksiążkę, w której utrwalisz wszystkie ważne i radosne momenty jak: ślub, chrzciny, komunie, urodziny, sylwestra czy urlop. Fotoksiążka to tez idealny prezent na jubileusz czy rocznice.

przejdź do kalkulacji

Fototapety
Fototapety
Idealnie sprawdzi się w mieszkaniu, biurze czy punkcie usługowym.

przejdź do kalkulacji

Obrazy na płótnie
Obrazy na płótnie
Nadaje charakteru każdemu pomieszczeniu. Wyjątkowy i oryginalny obraz na płótnie z samodzielnie wybranej grafiki będzie ozdobą każdego mieszkania, lokalu lub biura.

przejdź do kalkulacji

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018