Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Druk książek

  Niskie nakłady

  Minimalna ilość to tylko 10 szt.

  Ekspresowa realizacja

  Realizujemy zamówienie nawet z dnia na dzień.

  Wysoka jakość

  Działamy tylko na materiałach i maszynach renomowanych producentów.

  Warto wiedzieć

  W Copy General druk książek odbywa się w technologii cyfrowej, pozwala to na dokonanie zmian w tekście a także w projekcie książki nawet po otrzymaniu egzemplarza sygnalnego. Nasza firma współpracuje zarówno z dużymi i średnimi wydawcami jak również z małymi wydawnictwami aż po self-publishing. W Copy General realizujemy druk książek w technologii pełnokolorowej, monochromatycznej oraz w skali szarości. Ten ostatni tryb jest bardzo przydatny przy wszelkiego rodzaju zeszytach ćwiczeniach i materiałach szkoleniowych gdzie uzyskuje się dobry stosunek ceny do jakości.

  Skanowanie książek pod wydruk

  W przypadku posiadania przez klienta tylko wydrukowanej wersji książki bez obecnie stosowanego pliku do wydruku, co zdarza się przy starszych książkach lub pisanych na maszynopisach, możemy zaoferować usługę skanowania książki pod wydruk. Istnieją dwie możliwe wersję przygotowania książki:

  - zeskanowanie książki i usunięcie cieni oraz elementów które powstają podczas skanu lub użytkowania książki,

  - zeskanowanie książki i przerobienie jej na dokument edytowany Worda następnie przygotowanie do druku w odnowionej formie.  

  Rodzaje opraw:

  Oprawa miękka – klejona – jest to najpopularniejsza forma oprawy książek. Kartki łączone są ze sobą za pomocą specjalistycznego kleju PUR. Oprawę miękką – klejoną stosuje się ją najczęściej do druku książek, podręczników, katalogów, instrukcji obsługi, publikacji i periodyków.

  Minimalna ilość kartek wymaganych do zastosowania tej formy oprawy to 22 (papier 80g) lub 20 (papier 100g), a maksymalna grubość książki wynosi 51 mm. Książki wykonujemy w formatach od 210 x 120 mm do 696 x 330 mm (wielkość okładki).

  Oprawa miękka - szyta drutem – jest to standardowa oprawa zszywana na dwie zszywki doskonale która pozwala na proste łączenie do kilkudziesięciu stron. Stosuje się ją najczęściej do druku katalogów, materiałów szkoleniowych, instrukcji obsługi, folderów, katalogów biznesowych, raportów finansowych, prezentacji wynikowych, prezentacji reklamowych i marketingowych, bajek i kolorowanek.

  Oprawę miękką – szyte drutem - wykonujemy z ilości od 2 do 19 kartek dla papieru 80-100g, co przy druku dwustronnym stanowi od 8 do 60 stronicowa broszurę. Oprawę miękką - szytą drutem wykonujemy w formacie od 105x120 mm do 228x320 mm.

  Oprawa w spirale – daje gwarancję wygodnego i prostego korzystania z materiałów, pozwala na pełne otworzenie dokumentu.

  Oprawa w spiralę najczęściej stosowana jest przy materiałach szkoleniowych, ofertach handlowych, instrukcjach, materiałach wykorzystywanych na konferencje oraz drobny druk bieżący. Maksymalna ilość kartek przy użyciu spirali metalowej wynosi do 300 kartek około 3 cm (80g papier), oprawa dostępna jest w kolorze srebrnym, czarnym i białym. W spiralę możemy oprawią materiały o boku oprawy nie dłuższym niż   210 mm

   

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018