Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Broszury reklamowe i nie tylko

  Precyzyjność

  Zapewniamy dużą szczegółowość zdjęć i grafik nawet przy wydrukach czarno-białych.

  Niskie nakłady

  Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki.

  Różnorodność

  Materiały możemy oprawić na różne sposoby w zależności od ich przeznaczenia.

  Jedną z wielu usług, jakie proponujemy naszym klientom, jest drukowanie folderów. Tego typu materiały powinny odznaczać się najwyższą jakością – to one przecież odpowiadają za wypromowanie naszej firmy w różnych sytuacjach. Jak sprawić, by druk katalogów był zawsze zgodny z naszymi oczekiwaniami? Najlepszym rozwiązaniem będzie zawiązanie współpracy z firmą Copy General, która proponuje wydruk katalogów najwyższej jakości.

  Druk folderów – tylko w Copy General!

  Druk broszur, folderów czy katalogów zleca się najczęściej w ramach promocji danej firmy czy wydarzenia. Materiały tego typu są z reguły estetyczne oraz merytoryczne – powinny zawierać wszystkie najważniejsze informacje na wybrany temat oraz przyciągać zainteresowanych swoim oryginalnym wyglądem. Mogą one pełnić również inne funkcje – wiele zależy od potrzeb, a także indywidualnej wizji osoby, która zamawia katalogi. Drukarnia Copy General posiada wieloletnie doświadczenie w tego typu praktykach, a z uwagi na rozbudowane zaplecze technologiczne, przygotowanie odpowiednich materiałów możemy wykonać praktycznie od ręki. 

   

  Do oprawiania katalogów, broszur oraz folderów używamy najczęściej oprawy klejonej, książkowej, zwanej Perfect Binding. Oprawa tego typu nadaje się do wszelkiego rodzaju dokumentów, jedynym obostrzeniem jest liczba oprawianych stron, która musi przekraczać 40 kartek. Taka oprawa wygląda estetycznie, elegancko i profesjonalnie. Foldery, katalogi oraz raporty oprawione w ten sposób są również praktyczne. Kartki nie wypadają ani się nie wydzierają. Oprawa może zostać wykonana zarówno po krótkim, jak i długim boku. Minimalna wielkość zamówienia wynosi tylko 10 szt.

  Katalogi, foldery i broszury możemy również oprawić w standardową oprawę broszurową, która wyglądem przypomina zeszyt. Oprawa ta doskonale sprawdza się przy cieńszych materiałach do 64 stron, ten rodzaj oprawy wykonujemy już od 1 szt.

  W przypadku obu opraw, okładki drukowane są na grubszym papierze najczęściej o gramaturze 250g. Okładka może dodatkowo zostać uszlachetniona poprzez zastosowanie folii, użycie clear tonera lub nadruk w kolorze srebnym . Środki opraw w zależności od trybu kolorystycznego drukowane są na papierach o różnej gramaturze. Materiały czarno białe drukujemy na papierach 80g/m2 lub 90g/m2 a kolorowe od 100g do 160g. Wydrukowane materiały możemy dostarczyć w dowolne miejsca w Polsce i na świecie.

  Tryptyki

  W przypadku mniejszej ilości materiałów lub chcą nadać folderowi, katalogowi bardziej kompaktowy charakter, proponujemy rozwiązanie  w formie tryptyku. Folder lub katalog może składać się trzech, czterech lub pięciu części (3xA4, 4xA4 lub 5xA4). Foldery oraz katalogi drukowane są na specjalnie do tego przystosowanych papierach. W zależności od wydanej ilości stron folder może składać się do środka lub w harmonijkę.

  Szeroka oferta

  Za pomocą folderu reklamowego, broszury czy katalogu można w elegancki sposób przedstawić klientom bądź kontrahentom ofertę firmy. Ważne jednak, by takie materiały reklamowe były profesjonalnie przygotowane ‒ należy zadbać o umieszczenie wszystkich ważnych informacji, miłe dla oka elementy graficzne, ciekawy tekst i chwytliwe hasło. Ponadto, istotne są również takie kwestie, jak porządny papier i wysokiej jakości tusze. Nasza drukarnia zajmuje się również przygotowywaniem wymienionych materiałów. Oferujemy:

  • Druk folderów reklamowych ‒ foldery reklamowe to nasza specjalność. Realizujemy projekty dla różnych branż ‒ między innymi takich, jak artykuły dla dzieci, narzędzia, artykuły sportowe, medycyna, odzież, uroda, gry, dom i ogród, książki, meble. Przygotowujemy foldery w różnych wielkościach i kształtach.

  • Druk katalogów reklamowych ‒ nasze usługi obejmują również druk katalogów. Katalog to doskonały sposób, by w atrakcyjny sposób przedstawić  różnego typu produkty i usługi. W zależności od preferencji zdecydować się  można na katalogi szyte, klejone, spiralowane bądź klejone.

  • Druk broszur — za pomocą broszury reklamowej możemy niewielkim kosztem dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Broszury mogą mieć od kilku do kilkudziesięciu stron, zdecydować się też można na różny format, między innymi A4, A5, DL oraz 2xDL.

  Kompleksowe projektowanie katalogów i broszur firmowych

  Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu katalogów i broszur firmowych. Poznajemy oczekiwania klienta, specyfikę jego branży, grupę docelową, do której chce dotrzeć, a następnie przygotowujemy indywidualny projekt graficzny i rozpoczynamy właściwy proces druku.

  • Projekt graficzny

  Dobieramy fonty, zdjęcia, kolorystykę, dbamy o poprawny skład tekstu ‒ koncentrujemy się na każdym szczególe.

  • Rodzaj papieru i uszlachetnienia

  Wspólnie z klientem wybieramy rodzaj i gramaturę papieru – oferujemy papier o gramaturze 80g/m2, 90g/m2, 100g/m2 czy 160g/m2. W zależności od preferencji zdecydować się można na papier kredowy, matowy lub papier kredowy z połyskiem. Proponujemy również uszlachetnenia ‒ folię błyszczącą, folię matową bądź lakier wybiórczy.

  • Proces druku

  Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i urządzeniami, dzięki czemu druk przebiega sprawnie, jest wydajny i spełnia najwyższe standardy. W zależności od wielkości nakładu zdecydować się można na druk folderów i broszur w technologii druku offsetowego lub cyfrowego.

  Każdego dnia dbamy o to, by wydrukowane przez nas materiały były czytelne i miłe dla oka. Gwarantujemy sprawną realizację i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!

  Broszury, katalogi, foldery dla firm - świetna reklama

  Foldery reklamowe broszury, katalogi to narzędzie marketingowe, za pomocą których można dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Takie materiały są bardzo pomocne w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy i zwiększaniu jej rozpoznawalności. To nie koniec, elegancki folder czy dobrze przygotowana broszura  mogą zachęcić partnerów do współpracy.

  Liczne zalety folderów reklamowych sprawiają, że na ich druk decydują się firmy i instytucje o różnym profilu działalności, między innymi:

  • Agencje ochrony – ochrona osobista, ochrona krótkoterminowa ‒ na przykład podczas koncertów i wystaw, podłączanie elektronicznych systemów zabezpieczeń i inne usługi można w elegancki sposób zaprezentować w folderze lub broszurze.

  • Hotele ‒ folder bądź broszura to idealny sposób, aby zaprezentować gościom hotelowym oferty SPA, hotelowej restauracji czy proponowanych atrakcji. W takich materiałach można umiesci też informacje na temat standardu usług czy cen.

  • Agencje reklamowe ‒ każda agencja reklamowa powinna zadbać o kreatywne, wyróżniające się na tle konkurencji foldery reklamowe ‒ to sposób, by zaprezentować klientom ofertę i dotychczasowe realizacje.

  • Kliniki medyczne ‒ opisy zabiegów i ich cennik, jak również informacje na temat specjalistów pracujących w danej klinice najlepiej przedstawić w forme estetycznego, eleganckego folderu.

  • Kluby sportowe ‒ elegancka broszura z dobrze przygotowaną ofertą będzie dobrym sposobem na zachęcenie potencjalnych klientów do skorzystania z oferty Twojego klubu sportowego.

  • Branże technologiczne ‒ branża technologiczna dla wielu jest całkowicie niezrozumiała. Warto takim osobom dostarczyć przejrzysty folder.

  • Inne - oczywiście foldery i broszury reklamowe znajdują też zastosowanie w innych branżach, na przykład w kosmetyce, branży restauracyjnej czy turystycznej.

  Co zawierają nasze broszury?

  Broszury to uniwersalne materiały reklamowe, aby jednak wywarły wrażenie i zachęciły potencjalnych klientów do współpracy muszą być w odpowiedni sposób zaprojektowane i wydrukowane z największą starannością. Broszury przygotowywane w naszej drukarnia zawierają takie informacje, jak:

  • Logo ‒ logo to ważna część identyfikacji wizualnej każdej firmy, powinno więc znaleźć się na broszurze.

  • Prezentacja produktów ‒ unikalne opisy produktów i usług oraz estetyczne grafiki  zachęcą potencjalnych klientów do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.

  • Treści klienta ‒ ciekawe treści, które zainteresują odbiorcę i dostarczą szczegółowych informacji na temat oferty to podstawa.

  • Chwytliwe hasło ‒ hasła, które na długo pozostaną w pamięci potencjalnych klientów to kolejny ważny element.

  • Dobra grafika i wytrzymałość ‒ warto też pamiętać o oprawie graficznej , między innymi o dobrej jakości tuszach, porządnym papierze, miłych dla oka grafikach.

  Dlaczego my?

  Projektowanie i druk broszur oraz folderów reklamowych to nasza specjalność. Na rynku działamy od lat i mamy na koncie liczne projekty. Satysfakcja klientów to dla nas priorytet. Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Szybki wydruk – czas realizacji jest skrócony do minimum, często trwa tylko jeden dzień.

  • Wysoka skuteczność naszych broszur, folderów, katalogów ‒ nasze broszury, foldery, katalogi to droga do budowania pozytywnego wizerunku firmy, a co za tym idzie, większych zysków.

  • Dodatkowe zdjęcia ‒ zajmujemy się obróbką zdjęć oraz doborem dodatkowych fotografii.

  • Szeroki wybór narzędzi ‒ korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, programów i nowoczesnych technologii, dzięki którym materiały wyróżniają się na tle konkurencji.

  • Zwracamy uwagę do szczegółów ‒ koncentrujemy się na najdrobniejszym szczególe i nie pozwalamy sobie nawet na drobne niedociągnięcia.

  Druk – katalogi, a także wiele innych!

  Warto przy okazji dodać, że nasza oferta jest znacznie bardziej rozbudowana. Jako drukarnia z wieloletnim doświadczeniem, poznaliśmy już potrzeby naszych klientów i proponujemy im stworzenie szeregu różnych produktów. Nasze usługi obejmują między innymi możliwość zamówienia u nas plakatów reklamowych, rollupów, teczek ofertowych, kartek świątecznych, naklejek, kart do gry, a także wielu innych! Koniecznie sprawdź wszystkie kategorie w naszej firmie – możliwości są na tyle rozbudowane, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Wydruk plakatu, identyfikacja wizualna firmy, a także drukowanie identyfikatorów czy też wizytówki druk – nasza drukarnia Warszawa to możliwość uzyskania druków najwyższej jakości, i to w możliwie najniższych cenach!

  Pamiętaj, że druki reklamowe, które doskonale się prezentują, skutecznie sprawdzą się jako forma promocji. Zadbanie o to, by cały projekt był wizualnie odpowiedni i wyglądał oryginalnie, ma kluczowe znaczenie. Jeśli nie jesteś pewny co do tego, jak właściwie miałby wyglądać druk, na którym Ci zależy, to koniecznie zgłoś się do nas. Z uwagi na naszą wiedzę oraz doświadczenie, chętnie doradzimy Ci taki projekt oraz format wydruku, który spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy – współpraca z nami to gwarancja całkowitego zadowolenia!

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018