Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  Foldery, katalogi, broszury 

  Precyzyjność
  Zapewniamy  dużą szczegółowość zdjęć i grafik nawet przy wydrukach czarno-białych.  
  Niskie nakłady
  Realizujemy zamówienia już
  od 1 sztuki.
  Różnorodność
  Materiały możemy oprawić na różne sposoby w zależności od ich przeznaczenia.

  Warto wiedzieć

  Do oprawiania katalogów, broszur oraz folderów używamy najczęściej oprawy klejonej, książkowej, zwanej Perfect Binding. Oprawa tego typu nadaje się do wszelkiego rodzaju dokumentów, jedynym obostrzeniem jest liczba oprawianych stron, która musi przekraczać 40 kartek. Taka oprawa wygląda estetycznie, elegancko i profesjonalnie. Foldery, katalogi oraz raporty oprawione w ten sposób są również praktyczne. Kartki nie wypadają (usunięty przecinek) ani się nie wydzierają. Minimalna wielkość zamówienia wynosi tylko 10 szt.
   
  Katalogi, foldery i broszury możemy również oprawić w standardową oprawę broszurową, która wyglądem przypomina zeszyt. Oprawa ta doskonale sprawdza się przy cieńszych materiałach do 64 stron, ten rodzaj oprawy wykonujemy już od 1 szt.
   
  W przypadku obu opraw, okładki drukowane są na grubszym papierze najczęściej o gramaturze 250g. Okładka może dodatkowo zostać uszlachetniona poprzez zastosowanie folii lub użycie clear tonera. Środki opraw w zależności od trybu kolorystycznego drukowane są na papierach o różnej gramaturze. Materiały czarno białe drukujemy na papierach 80g/m2 lub 90g/m2 a kolorowe od 100g do 160g. Wydrukowane materiały możemy dostarczyć w dowolne miejsca w Polsce i na świecie.
  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018