Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Fotoksiążki

Format

Zadruk

Papier

Liczba Stron

Termin realizacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Fotoksiążka online

Różnorodność

Wykonujemy fotoksiążki o różnych formatach i sposobach wykończenia.

Gatunkowy materiał

Drukujemy na dwustronnie powlekanych papierach typu gloss.

Krótkie terminy realizacji

Realizujemy zamówienia z dnia na dzień.

Warto wiedzieć

Do wyboru mamy dwa typy fotoksiążek w miękkiej zszywanej oprawie w rozmiarze 23x23 cm oraz w twardej zaciskanej, w formatach 20x20 cm, 30x30 cm, 30x42 cm. Fotoksiążki w twardej oprawie występują w dwóch kolorach czarnym i białym. Okładka obleczona jest materiałem imitującym skórę. Okładka do miękkiej oprawy wykonywana jest na papierze gloss o gramaturze 250g. Fotoksiążki standardowo drukujemy  obustronnie na dwustronnie powlekanym papierze typu gloss, o gramaturze 170g.

Projektowanie fotoksiążki 

Projekt fotoksiążki wykonywany jest z przesłanych przez Klienta zdjęć. W zależności od ich ilości fotoksiążka może mieć 20,40 lub 60 stron. Fotoksiążka prezentuje się najlepiej, jeśli ilość otrzymanych zdjęć jest co najmniej dwukrotnie większa od liczby stron. Przy fotoksiążce w miękkiej oprawie z otrzymanych zdjęć jest również przygotowywana okładka. Projekt fotoksiążki przygotowywany jest na podstawie wybranego wzoru.

Dlaczego warto wybrać nasze fotoksiążki?

Na kartach fotoksiążki możesz uwiecznić najpiękniejsze  wspomnienia, opowiedzieć historię swojego życia, stworzyć album z opisami i komentarzami. W naszej drukarni online przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe, personalizowane fotoksiążki.

 • okładka - proponujemy dwa rodzaje okładek fotoksiążek ‒ miękką zszywaną oraz twardą zaciskaną. Okładki twarde wykonane są z materiału imitującego skórę, okładki miękkie z papieru gloss o gramaturze 250g. Oferujemy różne wersje kolorystyczne okładek.
 • papier - zdjęcia drukujemy na eleganckim, powlekanym, trwałym papierze typu gloss. Gramatura papieru wynosi 170g/m2. W zależności od preferencji zainteresowani do wyboru mają papier błyszczący lub matowy.
 • druk - korzystamy z wysokiej jakości tuszów, dzięki czemu fotografie są wyraźne i doskonale prezentują się przez długi czas. Proponujemy zadruk czarno-biały dwustronny 1+1 lub pełnokolorowy dwustronny 4+4.
 • dodatki - oferujemy wiele możliwości personalizacji fotoksiążki, pod zdjęciami można umieszczać różnego typu opisy i komentarze, zainteresowani do wyboru mają ramki oraz tła w szerokiej gamie kolorystycznej.

Rodzaje fotoksiążek

Fotoksiążka to wspaniała pamiątka.  W naszej drukarni możesz zamówić fotoksiążkę na każdą okazję. Proponujemy ciekawe projekty szablonów do wyboru, różne rodzaje okładek i papieru, na przykład papier kredowy czy typu gloss oraz wiele dodatkowych opcji, na przykład kolorowe ramki. Jakie dokładnie fotoksiążki oferujemy:

 • fotoksiążki ślubne ‒ zdjęcia ze ślubu i wesela to pamiątka na całe życia! Dzięki fotoksiążce możesz stworzyć unikalny reportaż ślubny, w którym pojawią się zdjęcia z błogosławieństwa, ślubu, wesela czy sesji plenerowej. W książce dodatkowo możesz umieścić informacje o dacie ślubu, przybyłych gościach, czy miejscu w którym odbywała się uroczystość. Do wyboru mamy różne szablony fotoksiążek ślubnych.
 • fotoksiążki rodzinne - rodzinny album w wyjątkowym wydaniu? Fotoksiążka to idealny pomysł! Zdjęcia z wyjątkowej sesji rodzinnej, ze wspólnych wyjazdów i czy z różnego typu uroczystości będą pamiątką na długi, długi czas. Warto dodać, że zdjęcia dodatkowo można opatrzyć różnymi komentarzami, ciekawymi opisami i
 • fotoksiążki podróżnicze - dużo podróżujesz i uwielbiasz poznawać nowe miejsca? Z pewnością więc masz mnóstwo wyjątkowych zdjęć ‒ podpowiadamy, że warto uwiecznić je na papierze. Dzięki fotoksiążce podróżniczej stworzysz album z fotografiami z najpiękniejszych miejsc, które udało Ci się zobaczyć. Kolorowe fotoksiążki podróżnicze to specjalność naszej drukarni.
 • fotoksiążki wakacyjne ‒ właśnie wróciłeś z wymarzonych wakacji? Już tęsknisz, że piękną plażą, palmami i błogim odpoczynkiem? Dzięki fotoksiążce wakacyjnej zachowasz wspomnienia z urlopu na bardzo długo i będziesz mógł do nich wracać o każdej porze dnia i nocy. Nasza drukarnia online oferuje wiele szablonów wakacyjnych fotoksiążek.
 • fotoksiążki szkolne - fotoksiążki szkolne zostały stworzone z myślą o przeczkolak, uczniach szkoły podstawowej, szkoły średniej, jak również o studentach. Taki album będzie wspaniałą kroniką mówiącą o szkolnych przyjaźniach, miłościach, o nauczycielach i profesorach. Warto stworzyć taką księgę wspomnień.
 • fotoksiążki na każdą okazję - fotoksiążka to album, w którym możesz uwiecznić wspomnienia z romantycznego wyjazdu, z szalonej imprezy ze znajomymi, z magicznych, rodzinnych świąt czy z zakończenia gorącego lata ‒ pomysłów jest naprawdę wiele, a każda okazja do stworzenia tak wyjątkowej pamiątki jest dobra. Podpowiemy też, że fotoksiążka może być również doskonałym prezentem dla bliskiej osoby.
 • fotokalendarz - w naszej drukarni online zakupić możecie również fotokalendarze. Taki kalendarz można zaprojektować w kilka minut, wystarczy, że wybierzesz format i szablon, a następnie wstawisz kolorowe lub biało-czarne zdjęcia. Możesz też wybrać kolor tła, wstawić ramki czy komentarze oraz zaznaczyć ważniejsze daty.

Zamów online tanio

Zdjęcia na papierze, na przykład w formie fotoksiążki to wspaniała pamiątka na długie lata. W naszej drukarni online już w kilka minut możesz zamówić personalizowaną fotoksiążkę.


Każdego dnia koncentrujemy się na tym, by jakość wykonania fotoksiążek, jak również fotokalendarzy spełnia najwyższe standardy.


Ponadto, zadbaliśmy o to, by proces zamówienia przebiegał sprawnie, a nasi klienci nie mieli z nim żadnych problemów. Proponujemy różne opcje płatności i zapewniamy szybką realizację zamówienia.


Zapraszamy do współpracy!

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018