Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Druki hotelowe

Druki hotelowe

Aby w jak najbardziej efektywny sposób móc obsłużyć swoich klientów, potrzebują Państwo odpowiednich materiałów do komunikacji z nim. Tak aby na każdym kroku otrzymywał on przydatne informacje, które zachęcą go do skorzystania z oferowanych przez hotel atrakcji.

W ofercie Copy General dla hoteli oferujemy druk: folderów, ulotek, zawieszek na drzwi, teczek ofertowych, stojaków informacyjnych, zaproszeń, voucherów, kuponów, menu, długopisów, kart plastikowych, smyczy reklamowych oraz wielu innych.

W Copy General posiadamy własny dział graficzny. dzięki czemu oprócz usługi druku możemy zaoferować zaprojektowanie oraz personalizację większości z wymienionych wyżej produktów.

Foldery, ulotki

Klienci przyjeżdżający do hotelu najczęściej są tam pierwszy raz dlatego bardzo ważne  jest wręczenie im folderu lub ulotki w których wyszczególnione zostaną najważniejsze informacje. Przy wydruku folderów najczęściej stosujemy materiały składane na trzy lub cztery części, w formatach A4, A5, A6 lub DL. W folderze można zawrzeć ogólne informacje o hotelu, otaczających go atrakcjach, kontakt do zaufanych firm przewozowych, oferty specjalne oraz plan okolicy.

Aby dodatkowo zabezpieczyć folder lub ulotkę przed szybkim zniszczeniem lub uszkodzeniem proponujemy  zastosowanie procesu foliowania. W naszym asortymencie posiadamy folię: matową, satynową, błyszczącą lub strukturalną. Bardziej ekskluzywnego wyglądu ulotce lub folderowi możemy nadać stosują Clear Toner (cyfrowa wersja lakierowania wybiórczego) lub nadruk kolorem srebrnym.

Zawieszki na drzwi

Żaden hotel nie obejdzie się bez zawieszek na drzwi, które są jego nieodzownym elementem ułatwiającym komunikację gości z obsługą hotelową. W ten sposób goście informują personel, iż nie życzą sobie aby ktokolwiek wchodził do ich pokoju "nie przeszkadzać", zażyczyć sobie sprzątanie "proszę posprzątać pokój" , lub wybrać swój zestaw śniadaniowy.

W Copy General wykonamy od ręki zawieszki w kształcie standardowym. Na zamówienie wykonamy zawieszki w dowolnym kształcie nawet w 24h. Zawieszki wykonujemy na grubym 400g/m2 papierze, który można zabezpieczyć folią: matową, błyszczącą, satynową lub strukturalną. Zawieszki dostępne na naszej stronie w tym miejscu (zobacz). 


Teczki ofertowe

Teczka firmowa przyda się w każdym hotelu. Można ją wręczyć gościowi hotelowemu, przekazać w niej ofertę handlową, itd. Teczka sprawdzi się podczas spotkań z potencjalnymi kontrahentami. Można w niej umieścić ofertę na organizację różnego rodzaju wydarzeń takich jak obsługa konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych oraz wycieczek.

W Copy General wykonujemy teczki w 24h. Teczki mogą być spersonalizowane grafiką lub tekstem. Oznacza, że wykonamy teczki, które będą graficznie spójne z danym wydarzeniem, porą roku, lub konkretną ofertą. W jednym zamówieniu może być wiele wzorów teczek. W celu nadania teczce bardziej eleganckiego wyglądu oferujemy uszlachetnienie jej folią matową, błyszczącą lub strukturalną.  Ofertę naszych teczek firmowych możesz znaleźć tutaj 

Etui na karty hotelowe

W dzisiejszych czasach w sporej części hoteli normalne klucze do drzwi to już przeżytek ponieważ zastąpiły je karty magnetyczne. Dlatego też oferujemy Państwu specjalne etui w którym można ją umieścić.

Etui zabezpieczy kartę przed uszkodzeniem oraz stanie się dodatkowym nośnikiem informacyjno-promocyjnym.Na etui można zamieścić podstawowe informację takie jak lokalizacja hotelu, hasło do wi-fi, numery które warto znać np. numer do zaufanej firmy taksówkowej.


W trakcie pobytu w hotelu wręczają Państwo swoim gościom różnego rodzaju zaproszenia, kupony i vouchery na wybrane usług. Można oczywiście wręczyć gościowi standardowy wydruk z drukarki, jednak dużo lepsze wrażenie zrobi produkt spersonalizowany i wydrukowany na grubym papierze z eleganckim wykończeniem.

Najbardziej popularnym formatem zaproszeń, voucherów oraz kuponów jest format DL (99 x 210 mm), który składa się z jednego lub dwóch listków. W Copy General wykonamy zaproszenie, voucher lub kupon w dowolnym formacie i kształcie np. fortepianu, filiżanki, itp. Każdy wydruk wykonany w Copy General można spersonalizować imieniem i nazwiskiem, kodem rabatowym lub kodem QR w każdym poziomie korekcji (L, M, Q, H).  

Zaproszenia, vouchery lub kupony możemy uszlachetnić poprzez proces foliowania, folią matową, błyszczącą, satynową lub strukturalną, użyciem Clear Tonera lub nadrukiem w kolorze srebrnym. Zamówienia realizujemy już od 20 sztuk.

Menu

W Copy General wykonamy wydruk menu klasycznego, okazjonalnego oraz specjalnego np. na napoje i drinki. W zależności od potrzeb oraz ilości produktów, menu może mieć formę książki, ulotki harmonijkowej, lub też inną zgodną z brandingiem hotelu czy restauracji hotelowej.

Copy General posiada własny dział graficzny, który pomoże, doradzi i zaprojektuje od podstaw pełne menu.  

Materiały promocyjne

Każdy hotel potrzebuje różnego rodzaju materiałów marketingowych. W Copy General wykonujemy smycze reklamowe, długopisy z nadrukiem, notesy firmowe, pendrivy, kubki, torby z nadrukiem oraz wiele innych. Każdy z podanych produktów można wykonać na kilka sposobów oraz na różnych rodzajach podłoża.

Materiały te z całą pewnością przydadzą się każdemu pracownikowi hotelu. Mogą również pełnić formę upominków dla gości, uczestników spotkań oraz konferencji.

Ważne jest, że nasze realizacje w zależności od produktu mogą być gotowe do odbioru od ręki, w 24h lub 48h.

Przywieszki do bagażu

Bezpieczeństwo i komfort gości jest dla hotelarza najważniejsze a nic nie psuje wakacji tak jak zgubiony bagaż. Dlatego też właśnie tak ważne jest poprawne jego oznakowanie. W Copy General przywieszki do bagaży najczęściej wykonujemy od ręki.

Możemy również przygotować standardową przywieszkę o wybranym przez Państwa kształcie w formie opaski lub zawieszkę z perforacją ułatwiającą oderwanie kuponu dla gościa hotelowego.

Materiały firmowe

W ofercie Copy General oprócz materiałów dedykowanych dla branży hotelowej znajdą Państwo również standardowe produkty firmowe, bez których nie obejdzie się żadna firma. Wykonujemy m. in. wizytówki, identyfikatory, papier firmowy, pieczątki, naklejki, oznakowania na szyby, witryny i inne gładkie powierzchnie, canvasy, pianki i płyty PVC z naklejeniem, tapety.

KEY2PRINT 2018