Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Winietki

Format

Zadruk

Papier

Uszlachetnienie

Nadruk kolorem dodatkowym

Personalizacja

Termin realizacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Druk Winietek w Copy General

Papiery ozdobne

Posiadamy szeroką gamę papierów ozdobnych.

Szybka realizacja

Większość zamówień realizujemy w 24h.

Projektowanie

Projektujemy i personalizujemy winietki

Warto wiedzieć

Winietki na stół najczęściej stosuje się na przyjęciach, ślubach, chrzcinach, galach, wydarzeniach sportowych, uroczystościach, konferencjach czy eventach. 

Winietki standardowo wykonujemy w formatach 9x8,5 cm składane do 9x4,25 cm oraz 8x8 cm składane do 8x4 cm. Możliwe jest również wykonanie winietek w innym formacie. 

Winietki na stoły mogą być drukowane po jednym lub po obu bokach. Winietki na stoły wykonywane są na maszynie produkcyjnej, która zapewnia żywą kolorystykę, są one automatycznie cięte oraz bigowane, co sprawia że są one elegancko wykończone 

Posiadamy szeroką gamę papierów ozdobnych dedykowanych do wydruku winietek. Winietki wykonujemy na papierach o gramaturze 250-300g. W naszej ofercie dostępne są papiery: białe powlekane z wykończeniem satynowym, matowym lub błyszczącym, papiery ozdobne fakturowane w kolorach biały, beżowe, ecru, srebrny, złotym, różowym o różnorakiej fakturze, papiery ekologiczne białe, beżowe, szare oraz brązowe. 

Winietki możemy uszlachetnić stosując nadruk kolorem srebrnym, clear tonerem lub wykorzystując folię matową lub blyszczącą. 

Projektowanie / Personalizacja

W Copy General zaprojektujemy i spersonalizujemy winietkę. Zaprojektujemy winietkę klasyczną lub współczesną. W przypadku klasycznej winietki ślubnej znajduje się na niej wyłącznie imię i nazwisko osoby zaproszonej. Przy wersji współczesnej możemy zastosować na winietce: ornament, grafikę lub zdjęcie młodej pary. Dodatkowo na dole winietki możemy dodać datę uroczystości, życzyć gościom udanej zabawy lub podziękować za przyjście.

Aby wykonać personalizację potrzebujemy listy gości, listę najlepiej dostarczyć w pliku excela umieszczając każdego gościa w nowym wierszu, natomiast dodatkową informację jak np. “Mama Panny Młodej’, “Tata Pana Młodego”, “Świadek” w kolumnie obok. Ważne jest aby dane osobowe były wypisane zawsze według tego samego szablonu najpierw imię potem nazwisko lub na odwrót. Do winietki możemy zastosować czcionkę klasyczną lub ozdobną.

Wykonujemy również zaproszenia ślubne, menu weselne, plansze z rozmieszczeniem gościkoperty z nadrukiem oraz naklejki na butelki

 

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018