Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Naklejki

Technologia druku

Zadruk

Typ podłoża

Wykończenie

Termin realizacji
Minimalna wartość zamówienia dla plakatów lateksowych wynosi 1m2

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Naklejki

Dowolny kształt

Naklejki wycinamy w dowolnym kształcie i rozmiarze.

Wysoka odporność

Naklejki są odporne na warunki atmosferyczne i trudno je zniszczyć.

Kilka rodzajów folii

Drukujemy naklejki matowe, błyszczące i przezroczyste.

Druk naklejek wykonujemy w wersji matowej, błyszczącej lub przezroczystej. Naklejki na zamówienie znajdują bardzo szerokie zastosowanie, stanowią doskonałą formę reklamy zarówno niewielkich, jak i prężnie działających firm, sklepów i restauracji. Dzięki naklejkom możemy poinformować potencjalnych klientów o promocji czy rozszerzeniu oferty.

Jak przebiega drukowanie naklejek w Copy General?

Proces tworzenia naklejek jest dwuetapowy. Pierwszym etapem jest nadrukowanie grafiki na folię lub papier samoprzylepny matowy. Nadruk naklejek wykonywany jest w technologii lateksowej lub laserowej, w zależności od potrzeb klienta Nadruk wykonujemy w bezpiecznej dla środowiska oraz odpornej na warunki atmosferyczne technologii lateksowej, która odznacza się wysoką jakością, trwałością oraz wyrazistymi barwami. Zastosowana folia oraz nadruk lateksowy sprawiają, że naklejki są bardzo odporne zarówno na warunki atmosferyczne, jak i na rozerwanie czy zniszczenie, i według producenta urządzeń mogą przetrwać nawet do 8 lat

Nadruk w technologii laserowej charakteryzuje się dużą szczegółowością, można drukować teksty o foncie już od 3,5pt. Jest on również dużo szybszy od druku lateksowego dlatego sprawdza się  przy zamówieniach w trybie ekspresowym. 

Drugim etapem wykonania naklejki jest wycięcie jej na ploterze tnącym. Naklejka może mieć dowolną wielkość oraz kształt, możliwe jest wycięcie naklejki w bardzo małym formacie 2x2 cm.

Drukowanie naklejek na folii

Podczas drukowania naklejek na folii stosujemy dwa rodzaje materiałów: folia zwykła oraz folia z klejem punktowym (Easy Dot). Folia zwykła posiada mocny klej, który sprawia, że naklejki można stosować nawet na sprzętach elektronicznych, ladach oraz samochodach. Folia Easy Dot sprawdza się na powierzchniach, których nie można uszkodzić.

Oprócz folii do druku naklejek stosujemy również papier samoprzylepny, po którym można pisać

Gdzie można wykorzystać naklejki od Copy General?

Naklejki najczęściej wykonywane są w formatach nieprzekraczających wielkości 10x20cm i mają zastosowanie jako: 

 • materiały reklamowe i promocyjne (np. jako naklejki ze zniżką na przecenionym lub objętym promocją produkcie), 
 • materiały propagandowe (jako element poparcia akcji lub osoby), 
 • materiały informacyjne (gdy umieścimy na niej wiadomość lub komunikat). 

W Copy General najczęściej wykonujemy naklejki w formie etykiety na produkty spożywcze (zupki chińskie, odżywki, na słoiki z przetworami i do wyrobów regionalnych).

Naklejki na zamówienie – 100% online

Zajmujemy się produkcją naklejek na zamówienie, np. wydrukiem naklejek z logo. Na naszej stronie internetowej możecie zamówić naklejki i etykiety o różnych wymiarach i na dowolnym podłożu.

Proces zamawiania jest uproszczony do minimum i przebiega bardzo sprawnie. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie parametry ‒ wybrać wysokość, szerokość naklejki i typ podłoża. Dostępne są następujące opcje:

 • folia matowa, 
 • folia przezroczysta, 
 • folia błyszcząca, 
 • folia easy dot matowa lub folia easy dot przezroczysta. 
 • papier samoprzylepny

Należy też zaznaczyć sposób wykończenia ‒ wycięcie po obrysie, wycięcie na bryty A4 lub wycięcie na bryty A3. Po zaznaczeniu wszystkich parametrów pozostaje tylko umieścić naklejki w koszyku. Kupujący do wyboru ma różne formy płatności.

Naklejki do druku – rodzaje

W ofercie naszej drukarni online zamówić możecie różne rodzaje naklejek. Proponujemy naklejki, które sprawdzą się w przypadku wielu podłoży i w różnych warunkach, na przykład na zewnątrz. Naklejki wykonujemy na podstawie projektu dostarczonego przez klienta lub na podstawie projektu przygotowanego przez naszego grafika.

Jakie rodzaje naklejek możemy wyróżnić?

 • Naklejki papierowe – wśród zalet naklejek papierowych wymienić możemy niedrogi druk i uniwersalność. Naklejki papierowe nie są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dlatego zaleca się stosowanie ich w pomieszczeniach, sprawdzą się na przykład na produktach i artykułach w marketach.
 • Naklejki foliowe – naklejki foliowe są dość odporne na działanie czynników atmosferycznych ‒ na przykład promieni UV oraz wody, a także na uszkodzenia mechaniczne. Naklejki foliowe są elastyczne, dzięki czemu sprawdzają się na dość trudnych podłożach. Oferujemy m.in. druk naklejek na folii przeźroczystej.
 • Naklejki wielkoformatowe – naklejki wielkoformatowe umożliwiają oklejenie większych powierzchni, a co za tym idzie, stworzenie widocznej reklamy usług bądź produktów. Co więcej, naklejki wielkoformatowe stanowią ciekawy element dekoracji wnętrz.
 • Naklejki samoprzylepne – naklejki samoprzylepne mogą mieć dowolny kształt, dobrze sprawdzają się na różnych podłożach, zarówno na plastiku, jak i na szkle, metalu czy płytach meblowych. Druk naklejek samoprzylepnych często przybiera formę etykiet produktowych.
 • Naklejki ścienne – naklejki ścienne to doskonała dekoracja pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Takie naklejki pojawiają się w biurach i firmach, jak również w domach prywatnych, są ciekawą propozycją do pokoju dziecka, salonu, przedpokoju, a nawet do kuchni czy łazienki.

Dlaczego warto wybrać naklejki Copy General?

Drukowanie naklejek to nasza specjalność, o czym świadczy rosnąca liczba zadowolonych klientów. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie i cały czas podwyższamy swoje kwalifikacje. Podejmujemy się nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Fotograficzna jakość wydruku, brak dodatkowej opłaty za skomplikowany kształt, estetyczne krawędzie po wycięciu, a także duży wybór motywów, formatów, barw to dopiero część naszych propozycji. Dlaczego jeszcze warto z nami współpracować?

 • Atrakcyjna cena – specjalistyczne maszyny i zastosowanie nowoczesnych technologii sprawiają, że koszty druku naklejek obniżone są do minimum. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny.
 • Szybka dostawa – zaraz po wydrukowaniu wysyłamy naklejki pod wskazany adres. Dbamy o to, by wszystko przebiegało jak najszybciej.
 • Możliwość personalizacji – naklejki dostosowujemy do wymagań i preferencji klientów. W zależności od potrzeb zdecydować się można na naklejki o różnych kształcie i wielkości oraz z dowolnym motywem, na przykład takim, jak kwiaty, ziarna kawy, motyle, motoryzacja, muzyka, miasta, architektura, boho, balony, samochody, koty, kosmos, fantasy, sport, zwierzęta, napisy i wiele, wiele innych. Co więcej, oferujemy różne materiały, np. drukowanie przezroczystych naklejek lub drukowanie na papierze samoprzylepnym.
 • Pomoc w wyborze – w przypadku jakichkolwiek problemów z wyborem naklejek nasz zespół służy pomocą.
 • Szybki czas realizacji – koncentrujemy się na tym, by czas realizacji zarówno niewielkiego, jak i dużego zamówienia był jak najkrótszy. Zaraz po uzgodnieniu szczegółów przystępujemy do pracy. Wykonywanie naklejek przebiega także w trybie ekspresowym.

Naklejki sprawdzają się w przypadku różnych powierzchni, na przykład szklanych i umożliwiają ciekawą aranżację powierzchni okiennych. Dużą popularnością cieszą się tak zwane naklejki lewo-czytelne, które można przykleić od wewnętrznej strony szyby. Dostępne są również naklejki podłogowe i ścienne, które oprócz promocji marki mogą stanowić ciekawy element wystroju.

Bardzo często naklejki drukowane są jako etykiety produktów oraz etykiety marketingowe, na przykład na sprzęcie RTV\AGD — na takich etykietach mogą być umieszczone dowolne informacje, między innymi numer serii, data ważności, parametry urządzenia i inne.

Niewielkie naklejki z logo firmy to doskonałe gadżety reklamowe, które będą bardzo pomocne w zwiększaniu rozpoznawalności marki. Oryginalne naklejki sprawdzą się również podczas wszelkiego typu targów, eventów, festynów czy imprez branżowych. Naklejki znajdują zastosowanie w domach prywatnych. U nas można zamówić naklejki na ścianę, na meble, na lodówkę, a nawet naklejki łazienkowe.

Nasza drukarnia online naklejki oferuje różnorodne usługi. Niezależnie od tego, czy jest to druk na papierze samoprzylepnym, czy druk wlepek, zawsze dbamy o to, by nasi klienci mieli możliwość pełnej personalizacji usługi. Każde zamówienie realizujemy z największą starannością i troską o jakość. Zapraszamy do współpracy!

Każdego dnia dbamy o to, by przygotowane przez nas naklejki były wysokiej jakości, wyróżniały się trwałością i estetyką. Nasz zespół koncentruje się również na tym, by czas realizacji każdego zamówienia skrócony był do minimum, a cena atrakcyjna — często też organizujemy promocje.

Zapraszamy do współpracy!

 

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018