Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Naklejki
Zadruk
Typ podłoża
Wykończenie
Termin realizacji
Minimalna wartość zamówienia wynosi 1m2
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Naklejki 

Dowolny kształt
Naklejki wycinamy w dowolnym kształcie i rozmiarze. 
Wysoka odporność
Naklejki są odporne na warunki atmosferyczne i trudno je zniszczyć. 
Kilka rodzajów folii
Drukujemy naklejki matowe, błyszczące i przezroczyste.

Drukowanie naklejek - Warto wiedzieć

Naklejki wykonujemy w wersji matowej, błyszczącej lub przezroczystej. Proces tworzenia naklejek jest dwuetapowy. Pierwszym etapem jest nadrukowanie grafiki na folię. Drukujemy z szybkością do 60m2 folii na dobę. W przypadku naklejki w rozmiarze 2x2 cm oznacza to wydruk 120 tys. naklejek na dobę. Nadruk wykonujemy w bezpiecznej dla środowiska oraz odpornej na warunki atmosferyczne technologii lateksowej, która odznacza się wysoką jakością, trwałością oraz wyrazistymi barwami. Zastosowana folia oraz nadruk lateksowy sprawiają, że naklejki są bardzo odporne zarówno na warunki atmosferycznejak i na rozerwanie czy zniszczenie, i według producenta urządzeń mogą przetrwać nawet do 8 lat. Drugim etapem wykonania naklejki jest wycięcie jej na ploterze tnącym. Naklejka może mieć dowolną wielkość oraz kształt, możliwe jest wycięcie naklejki w bardzo małym formacie 2x2 cm.
 
Do naklejek stosowane są dwa rodzaje folii: folia zwykła oraz folia z klejem punktowym (Easy Dot). Folia zwykła posiada mocny klej, który sprawia, że naklejki można stosować nawet na sprzętach elektronicznych, ladach oraz samochodach. Folia Easy Dot sprawdza się na powierzchniach, których nie można uszkodzić.

Zastosowanie

Naklejki najczęściej wykonywane są w formatach nieprzekraczających wielkości 10x20cm i mają zastosowanie jako: materiały reklamowe i promocyjne (np. jako naklejki ze zniżką na przecenionym lub objętym promocją produkcie), materiały propagandowe (jako element poparcia akcji lub osoby), materiały informacyjne (gdy umieścimy na niej wiadomość lub komunikat). W Copy General najczęściej wykonujemy naklejki w formie etykiety na produkty spożywcze (zupki chińskie, odżywki, na słoiki z przetworami i do wyrobów regionalnych).
Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018