Trwa wczytywanie produktów
Copy General
 

Usługi dla Architektów, Inżynierów, Budowlańców, Projektantów.

Prezentujemy Państwu nasz najnowszy nabytek i równocześnie najmłodsze dziecko firmy HP, wielofunkcyjne urządzenie HP PageWide XL 5000 do druku wielkoformatowego. Ta wielofunkcyjna maszyna pozwala na druk 14 A1 na minutę bez względu na rodzaj wydruku. Zarówno druk czarno-biały i kolorowy techniczny wykonywane są w tym samym czasie...

Naklejki informacyjno - oznaczeniowe

W dzisiejszych czasach klarowne przekazanie informacji jest wszystkim dlatego też w Copy General wykonamy dla Państwa najprzeróżniejsze naklejki informacyjno - oznaczeniowe, na wysokiej jakości materiale. Naklejki wykonujemy w jednej z dwóch technologii laserowej lub lateksowej. 

Te produkty zamówisz online!
Druk techniczny
Druk techniczny
Branża budowlana, architektoniczna i projektowa cały czas jest w fazie rozwoju, jednak niektóre rzeczy się nie zmieniają i cała dokumentacja techniczna musi zostać wydrukowana.

przejdź do kalkulacji

Drukowanie
Drukowanie
Copy General zajmuje się drukowanie już od ponad 20 lat. W tym czasie wydrukowaliśmy ponad 250 mln stron. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby naszych Klientów. W tym czasie współpracowaliśmy m. in. z firmami z branży szkoleniowej, eventowej, bankowej i prawniczej.

przejdź do kalkulacji

Naklejki
Naklejki
Naklejki to ciekawy produkt, który może pełnić funkcję reklamową, informacyjną oraz promocyjną. Sprawdza się podczas targów, eventów oraz rożnego rodzaju akcji reklamowych.

przejdź do kalkulacji

Etykiety spożywcze
Etykiety spożywcze
Dla małych oraz średnich przedsiębiorców oferujemy druk etykiet spożywczych. Wykonujemy etykiety samoprzylepne na opakowania plastikowe, kartonowe, słoiki oraz etykiety papierowe wkładane do wnętrza opakowania (instrukcje, skład, sposób przyrządzenia) np. dla produktów garmażeryjnych.

przejdź do kalkulacji

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018