Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Digitalizacja dokumentów

  Jakość

  Wykonujemy skany w wysokiej jakości do 600 dpi. 

  Kompleksowość 

  Odbieramy dokumenty, skanujemy, indeksujemy, dostarczamy. 

  Doświadczenie 

  Pracujemy z dokumentami prawie 30 lat. 

  Poszukują Państwo sprawdzonego i pewnego partnera przy skanowaniu oraz digitalizacji dokumentów, zapraszamy do Copy General. Przy realizacji każdego projektu potrzebne jest mnóstwo danych oraz dokumentów, które należy zachować na przyszłość. Coraz częściej przechowuje się je w formie elektronicznej. W ten sposób zyskuje się dodatkową przestrzeń oraz zapewnia łatwy dostęp do dokumentów.  W Copy General zajmujemy się skanowaniem oraz digitalizacją dokumentacji księgowej, projektowej oraz medycznej. 

   

  Korzyści wynikające z digitalizacji danych: 
  • więcej powierzchni użytkowej do pracy
  • łatwiejszy i szybszy dostęp do dokumentów
  • większa efektywność
  • dostęp do dokumentów w każdym miejscu
  • dodatkowe zabezpieczenie dokumentacji

  Przed przystąpieniem do zeskanowanie i digitalizacji projektu bez względu czy jest on duży czy mały szczegółowo ustalamy potrzeby naszych klientów. Szczególnie istotnym dla nas elementem jest sposób zapisu dokumentu czy cały dokument ma być jednym plikiem czy też ma zostać on podzielony a jeśli tak tak to które elementy mają być zeskanowane osobno tak aby jak najłatwiej można było je odnaleźć.  

  Nasz oferta dokumentacji obejmuje:

  • przygotowanie dokumentów do digitalizacji: usuwanie zszywek, rozłożenie (rozszycie opraw), wyjęcie dokumentów z teczek oraz koszulek, w niektórych wypadkach ponumerowanie dokumentów przed digitalizacją a nawet wymianę uszkodzonych opraw czy opakowań czy numerowanie stron.
  • skanowanie dokumentacji według wcześniej ustalonej specyfikacji: w wybranym trybie kolorystycznym (czarno-białe, kolorowe lub skala szarości), w ustalonej rozdzielczości. Skanowanie w wybranym formacie (tiff, jpg, pdf, itp.). Jak również usuwanie białych strony oraz obracanie dokumentów. 
  • indeksowanie: opisywanie rysunków i dokumentów, używając ustalonej terminologii, nazw dokumentów,  numeracji lub numeru rysunku. Indeksacja obejmuje również umieszczenie dokumentów w folderach i podfolderach. 

  Skanowanie dokumentów

  Copy General zajmuje się skanowaniem dokumentów zarówno w małym jak i dużym formacie. Najczęściej skanujemy dokumenty: księgowe, dokumentacje medyczne oraz szeroko pojęte projekty budowlane. Do skanu wykorzystujemy maszyny tylko rekomendowanych producentów dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość skanu i zeskanować nawet bardzo jasne elementy oraz linie. W przypadku większych elementów jak mapy oraz rysunki wielkoformatowe wykorzystujemy skanery wielkoformatowe pozwalające na skanowanie dokumentów o szerokości do 106 cm. 
   
  W Copy General oprócz standardowego skanowania dokumentów do plików zamkniętych jak jpg tiff lub pdf, wykonujemy również skanowanie do plików otwartych jak .docx czy .xls. Skanowanie OCR wykonujemy korzystając z programu który przekonwertujemy zeskanowany dokument z formy papierowej na formę elektroniczną.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018