Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zaproszenia

Format

Zadruk

Papier

Uszlachetnienie

Koperta

Nadruk kolorem dodatkowym

Termin realizacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Druk zaproszeń

Kompleksowość

Projektujemy, drukujemy, uszlachetniamy, kopertujemy i wysyłamy zaproszenia.

Różnorodność

Wykonujemy zaproszenia o dowolnym kształcie.

Szybkość

Zaproszenia drukujemy z dnia na dzień.

Warto wiedzieć

W Copy General zajmujemy się drukiem zaproszeń na wydarzenia biznesowe, sportowe, kulturalne, charytatywne itp. Już od kilkudziesięciu lat działamy z wieloma agencjami eventowymi, marketingowymi, PR oraz firmami zajmującymi się organizacją konferencji, targów, szkoleń, sympozjów, spotkań handlowych itp. 

Oferujemy wydruk zaproszeń prostych jednokartkowych w formatach DL (105x210mm), A6 (105x148mm), A5 (148x210mm), a jak również składanych w formatach 2xDL składane do DL (198x210mm), A4 składane do DL (297x210mm), 280x140mm składane do kwadratu 140x140mm. Na specjalne zamówienie możemy również przygotować zaproszenie tematyczne w wybranym przez państwa rozmiarze i kształcie: piłki, choinki, jabłka, instrumentu muzycznego, itp. 

Przy druku zaproszeń nasi klienci mają do dyspozycji kilkadziesiąt rodzajów papierów o różnej gramaturze. Oferujemy papiery powlekane, charakteryzujące się wysoką gładkością i aksamitnym wykończeniem, fakturowane w kolorze ecru, srebra, beżu, miedzi oraz papiery ekologiczne bielone i tekturowe, itp. Te ostatnie są szczególnie lubiane przez naszych klientów, którzy coraz częściej stawiają na ekologiczne rozwiązania. 


Aby nadać zaproszeniom indywidualnego charakteru zaproszenia uszlachetniamy poprzez wykonanie nadruku Clear Tonerem, zafoliowanie folią: satynową, błyszczącą, matową lub strukturalną. Na zaproszeniu możliwy jest również nadruk kolorem srebrnym, który wręcz perfekcyjnie sprawdza na ciemnych papierach. A wszystko to możemy wykonać w 24h lub nawet szybciej. 

Projektowanie

Copy General posiada profesjonalny dział graficzny, w którym nasi graficy przygotują dla Państwa zaproszenie, zgodne z tematyką wydarzenia oraz brandingiem Państwa firmy. Nie działamy na szablonach, każdy projekt jest tworzony indywidualnie dla konkretnego klienta, pod konkretne wydarzenie. W przypadku klientów posiadających gotowy projekt oferujemy opcję personalizacji. Pomagamy również dobrać najbardziej pasujący materiał oraz rodzaj uszlachetnienia. 

W Copy General działamy kompleksowo, dlatego też oprócz wydruku zaproszeń wykonamy ich projekt oraz je spersonalizujemy. Do zaproszeń oferujemy również koperty z nadrukiem, kompletację oraz wysyłkę na wskazany adres.

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018