Trwa wczytywanie produktów
Strona główna Druk książek
Druk książek

Druk książek

 

Oferta druku książek w Copy General skierowana jest do wydawców poszukujących solidnego, jakościowego i rzetelnego partnera w druku książek. Naszym atutem jest szybkość wykonywania zleceń. Wielu naszych klientów twierdzi że drukujemy z prędkością “na wczoraj”. Wynika to z dysponowania bardzo doświadczoną kadrą pracowników, nowoczesnego parku maszynowego, używania dedykowanych aplikacji do składu książek oraz stosowania wysokogatunkowych materiałów od wiodących dostawców na rynku polskim. Współpracujemy zarówno z dużymi i średnimi wydawcami jak również z małymi wydawnictwami aż po self-publishing.

 

 

Nasza oferta opiera się głównie na druku cyfrowym, którego najważniejszymi cechami są szybkość wykonania, możliwość nanoszenia poprawek już w trakcie realizacji, uzyskania egzemplarzy sygnalnych w dokładnie takiej samej jakości jak reszta nakładu oraz bardzo wysoka jakość druku. 

W Copy General realizujemy druk książek w technologii pełnokolorowej, monochromatycznej oraz w skali szarości. Ten ostatni tryb jest bardzo przydatny przy wszelkiego rodzaju zeszytach ćwiczeń i materiałach szkoleniowych gdzie uzyskuje się dobry stosunek ceny do jakości. Oczywiście druk monochromatyczny w Copy General również wykonywany jest na najnowocześniejszych urządzeniach. Jednak szczególnie jesteśmy dumni z naszych technologii druku pełnokolorowego, do którego posiadamy trzy różne urządzenia produkcyjne, oferując szeroki wachlarz głębi i intensywności druku od trybu matowego do błyszczącego. Używamy tylko i wyłącznie najnowocześniejszych urządzeń renomowanych firm Xerox i Canon. 

 

Oprawa książek

W naszej obecnej ofercie dostępne są trzy opcje oprawy:

  • Oprawa miękka – klejona – jest to najpopularniejsza forma oprawy książek. Kartki łączone są ze sobą za pomocą specjalistycznego kleju PUR. Oprawa najlepiej sprawdza się przy produkcji: książek o niskim nakładzie,wykonywaniu dodruków, self-publishingu, publikacji naukowych i specjalistycznych, instrukcje obsługi, podręczników szkolnych. 
  • Oprawa miękka - szyta drutem – jest to standardowa oprawa zszywana na dwie zszywki doskonale która pozwala na proste łączenie do kilkudziesięciu stron. Dlatego też sprawdza się do folderów, katalogów, ofert handlowych, gazetek reklamowych, bajek, kolorowanek. 
  • Oprawa w spirale – daje gwarancję wygodnego i prostego korzystania z materiałów, pozwala na pełne otworzenie dokumentu dlatego też sprawdza się przy druku folderów reklamowych, kalendarzy, notatników czy katalogów. W naszej ofercie posiadamy spirale które pozwolą na połączenie nawet 400 kartek. 
Okładkę materiałów możemy wykonać jednym z kilku rodzajów materiałów w tym również na papierach ekologicznych. Okładkę możemy uszlachetnić folią matową, błyszczącą lub strukturalną, lub zastosować na niej clear toner lub srebrzenie. 

 

KEY2PRINT 2018