Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Druk książek

Druk książek

Oferta druku książek w Copy General skierowana jest do wydawców poszukujących solidnego, jakościowego i rzetelnego partnera w druku książek. Naszym atutem jest szybkość wykonywania zleceń. Wielu naszych klientów twierdzi że drukujemy z prędkością “na wczoraj”. Wynika to z dysponowania bardzo doświadczoną kadrą pracowników, nowoczesnego parku maszynowego, używania dedykowanych aplikacji do składu książek oraz stosowania wysokogatunkowych materiałów od wiodących dostawców na rynku polskim. Współpracujemy zarówno z dużymi i średnimi wydawcami jak również z małymi wydawnictwami aż po self-publishing.

Nasza oferta opiera się głównie na druku cyfrowym, którego najważniejszymi cechami są szybkość wykonania, możliwość nanoszenia poprawek już w trakcie realizacji, uzyskania egzemplarzy sygnalnych w dokładnie takiej samej jakości jak reszta nakładu oraz bardzo wysoka jakość druku.

W Copy General realizujemy druk książek w technologii pełnokolorowej, monochromatycznej oraz w skali szarości. Ten ostatni tryb jest bardzo przydatny przy wszelkiego rodzaju zeszytach ćwiczeń i materiałach szkoleniowych gdzie uzyskuje się dobry stosunek ceny do jakości. Oczywiście druk monochromatyczny w Copy General również wykonywany jest na najnowocześniejszych urządzeniach. Jednak szczególnie jesteśmy dumni z naszych technologii druku pełnokolorowego, do którego posiadamy trzy różne urządzenia produkcyjne, oferując szeroki wachlarz głębi i intensywności druku od trybu matowego do błyszczącego. Używamy tylko i wyłącznie najnowocześniejszych urządzeń renomowanych firm Xerox i Canon. 

Oprócz druku książek oferuje również zakładki do książek z możliwością personalizacji.


Rodzaje opraw


Oprawa miękka – klejona

Oprawa miękka – klejona – jest to najpopularniejsza forma oprawy książek. Kartki łączone są ze sobą za pomocą specjalistycznego kleju PUR.
Zastosowanie: Książki, publikacje naukowe i specjalistyczne, podręczniki, przewodniki, katalogi, instrukcje obsługi oraz periodyki.
Szerokość oprawy:
Minimalna ilość kartek wymaganych do zastosowania tej formy oprawy to 22 (papier 80g) lub 20 (papier 100g).
Maksymalna grubość książki wynosi 51 mm
Wielkość: Format od 210 x 120 mm do 696 x 330 mm (wielkość okładki)
Wykończenie: wszystkie rodzaje uszlachetnień na okładce
   • clear toner, srebrzenie
   • foliowanie folią błyszczącą, matową, softtouch
   • tłoczenie
   • ślepe sztancowanie

Oprawa miękka - szyta drutem

Oprawa miękka - szyta drutem – jest to standardowa oprawa zszywana na dwie zszywki doskonale która pozwala na proste łączenie do kilkudziesięciu stron.
Zastosowanie: Katalogi, materiały szkoleniowe, instrukcje obsługi, foldery, katalogi biznesowe, raporty finansowe, prezentacje wynikowe, prezentacje reklamowe i marketingowe, bajki i kolorowanki.
Wykończenie:  zszywki zwykłe lub zszywki z oczkiem
Szerokość oprawy: Broszury wykonujemy od 2 do 19 kartek dla papieru 80-100g, co przy druku dwustronnym stanowi od 8 do 60 stronicowa broszurę.
Wielkość:  od 105x120 mm do 228x320 mm.
Wykończenie: wszystkie rodzaje uszlachetnień na okładce
   • clear toner, srebrzenie
   • foliowanie folią błyszczącą, matową, softtouch
   • tłoczenie
   • ślepe sztancowanie

Oprawa w spirale

Oprawa w spirale – daje gwarancję wygodnego i prostego korzystania z materiałów, pozwala na pełne otworzenie dokumentu. Zastosowanie:
Materiały szkoleniowe, oferty handlowe, instrukcje, materiały wykorzystywane na konferencjach oraz drobny druk bieżący.
Szerokość oprawy:
Maksymalna ilość kartek przy użyciu spirali metalowej wynosi do 300 kartek około 3 cm (80g papier).
Spirala metalowa: srebrna, czarna, biała
Wielkość: formaty do wysokości spirali 210 mm
Wykończenie: wszystkie rodzaje uszlachetnień na okładce
   • clear toner, srebrzenie
   • foliowanie folią błyszczącą, matową, softtouch
   • tłoczenie
   • ślepe sztancowanie

KEY2PRINT 2018