Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Identyfikatory
Format
Zadruk
Wykończenie
Ilość sztuk
Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Identyfikatory

Szybkość
W ciągu doby wykonujemy do 1000 szt. identyfikatorów personalizowanych.
Wiele rozmiarów
Oferujemy cztery wielkości identyfikatorów, w wersji poziomej i pionowej.
Trwałość
Identyfikatory odporne są na warunki atmosferyczne i klimatyczne.

Warto wiedzieć

Identyfikatory drukujemy na wysokiej jakości materiale, który następnie powlekamy bardzo grubym laminatem. Wykonane w taki sposób identyfikatory są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i klimatyczne takie jak wysoka temperatura i wysoka wilgotność powietrza. Mogą być wykorzystywane w podróżach do krajów egzotycznych. Biura podróży, które są naszymi klientami wykorzystują je w charakterze zawieszek na bagaż oraz agend.
W ofercie posiadamy cztery standardowe wielkości identyfikatorów: duży o wymiarach 95x140 mm, dwa średnie 100x80 mm i 100x70 mm oraz mały 86x54 mm. Wszystkie identyfikatory dostępne są w wersji pionowej oraz poziomej. Identyfikator w standardzie ma zaokrąglone rogi oraz otwór na zaczep smyczy lub przypinki. Do każdego identyfikatora można również zamówić smycze z własnym nadrukiem. Dziennie możemy wykonać do 1000 identyfikatorów.


Na specjalne życzenie klienta wykonujemy identyfikatory w dowolnym kształcie np. fortepianu, koła, rombu i innych. Druk identyfikatorów odbywa się w technologii cyfrowej, dlatego też każdy z nich może zostać indywidualnie spersonalizowany: imieniem, nazwiskiem, stanowiskiem oraz pełnioną podczas wydarzenia funkcją.

Zastosowanie

Identyfikatory doskonale sprawdzają się podczas: eventów, konferencji, szkoleń, wycieczek, imprez okolicznościowych. Można je również stosować w formie indywidualnej zawieszki do bagażu. 

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018