Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Identyfikatory personalizowane

Format

Rodzaj identyfikatora

Zadruk

Wykończenie

Termin realizacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Identyfikatory dla firm

Szybkość

W ciągu doby wykonujemy do 1000 szt. identyfikatorów personalizowanych.

Wiele rozmiarów

Oferujemy cztery wielkości identyfikatorów, w wersji poziomej i pionowej.

Trwałość

Identyfikatory laminowane odporne są na warunki atmosferyczne i klimatyczne.

ECO

Wykonujemy identyfikatory na papierze oraz materiałach ekologicznych. . 

Trzy rodzaje 

Laminowane, ekologiczne (ECO) oraz pół-ekologiczne (Semi-Eco).

Łatwość utylizacji

Identyfikatory ECO oraz Semi-Eco można zniszczeć w zwykłej niszczarce.

W Copy General wykonujemy identyfikatory medyczne, konferencyjne, firmowe (a także do innego zastosowania) w trzech rodzajach wykończenia. Są to wysokiej klasy identyfikatory laminowane, ekologiczne oraz pół-ekologiczne foliowane.

Zastosowanie identyfikatorów

Identyfikatory doskonale sprawdzają się podczas: eventów, konferencji, szkoleń, wycieczek, imprez okolicznościowych. Można je również stosować w formie indywidualnej zawieszki do bagażu. Nasza drukarnia internetowa oferuje wysokiej jakości identyfikatory. Proponujemy identyfikatory pracownicze, identyfikatory dla służb porządkowych, dla uczniów, studentów  oraz uczestników różnego typu wydarzeń.

Identyfikatory laminowane

Identyfikatory laminowane drukujemy na wysokiej jakości materiale, który następnie powlekamy bardzo grubym laminatem. Wykonane w taki sposób identyfikatory imienne są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i klimatyczne, takie jak wysoka temperatura i wysoka wilgotność powietrza. Mogą być wykorzystywane w podróżach do krajów egzotycznych. Biura podróży, które są naszymi klientami, wykorzystują je w charakterze zawieszek na bagaż oraz agend.

Identyfikatory firmowe ekologiczne

Identyfikator ekologiczny (ECO) standardowo wykonujemy na papierze satynowym o wysokiej gramaturze, jednak możemy również do ich wykonania zastosować inne nasze papiery w tym papiery fakturowane oraz ekologiczne. Identyfikatory pracownicze pół-ekologiczne (Semi-eco) również wykonujemy na papierze satynowym o wysokiej gramaturze, jednakże dodatkowo są one zabezpieczane folią. Do wyboru dostępne są trzy rodzaje folii: satynowa, matowa, błyszcząca. Identyfikator możemy uszlachetnić folią z jednej lub z obu stron.

Identyfikatory ECO oraz Semi-ECO nie są może tak trwałe jak identyfikatory laminowane jednak bardzo łatwo je zutylizować, jest to szczególnie ważne, gdy jest mowa o ochronie danych osobowych. Dodatkowo identyfikatory ekologiczne mogą zostać przetworzone.

Wielkości identyfikatorów dla pracownika

W ofercie posiadamy cztery standardowe wielkości identyfikatorów: 

  • duży o wymiarach 95x140 mm, 
  • dwa średnie 100x80 mm i 100x70 mm,
  • mały 86x54 mm. 

Wszystkie identyfikatory plastikowe i eko dostępne są w wersji pionowej oraz poziomej. Identyfikator w standardzie ma zaokrąglone rogi oraz otwór na zaczep smyczy lub przypinki. Do każdego identyfikatora można również zamówić smycze z własnym nadrukiem. Dziennie możemy wykonać do 1000 identyfikatorów.

Identyfikatory personalizowane

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy identyfikatory w dowolnym kształcie np. fortepianu, koła, rombu i innych. Druk identyfikatorów plastikowych odbywa się w technologii cyfrowej, dlatego też każdy z nich może zostać indywidualnie spersonalizowany: imieniem, nazwiskiem, stanowiskiem oraz pełnioną podczas wydarzenia funkcją (tzw. identyfikatory konferencyjne).

Zastosowanie

Identyfikatory doskonale sprawdzają się podczas: eventów, konferencji, szkoleń, wycieczek, imprez okolicznościowych. Można je również stosować w formie indywidualnej zawieszki do bagażu. 

Koncentrujemy się na tym, by identyfikator doskonale się prezentował i był w 100% dostosowany do potrzeb zamawiającego. Zakupicie u nas identyfikatory w wielu wielkościach, z zadrukiem jedno- i dwustronnym, z otworem podłużnym lub okrągłym – wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Na plakietce możemy umieścić wszystkie istotne informacje, na przykład dane personalne pracownika.

Rodzaje identyfikatorów

Identyfikatory umożliwiają identyfikację pracowników, organizatorów czy uczestników danego wydarzenia. W zależności od potrzeb zakupić możemy identyfikatory na smyczy, z klipsem, agrafką, w etui lub bez. Wśród najpopularniejszych rodzajów wyróżniamy:

  • Identyfikatory konferencyjne – zazwyczaj są to identyfikatory wyposażone w smycz, klips lub agrafkę, mogą być umieszczone w holendrze. Takie plakietki noszą uczestnicy konferencji, szkoleń, targów czy eventów, jak również organizatorzy czy służby porządkowe.
  • Identyfikatory plastikowe – identyfikatory plastikowe wyróżniają się trwałością i odpornością na uszkodzenia, dostępne są w różnych kształtach i wielkościach. Często pełnią funkcję legitymacji uczniowskich i studenckich czy kart członkowskich.
  • Identyfikator z klipsem – są to identyfikatory ze specjalnym, niewielkim klipsem, za pomocą którego możemy przypiąć plakietkę do ubrania. W tego typu identyfikatorach zazwyczaj nie ma żadnych otworów.
  • Plakietki imienne – są to identyfikatory umożliwiające weryfikację wizualną i elektroniczną danej osoby. Na takich plakietkach zazwyczaj znajdują się dane personalne, fotografia właściciela oraz pasek do podpisu. Plakietki mogą być wyposażone w moduł zbliżeniowy.
  • Holder identyfikator – holender to plastikowe lub foliowe etui, w którym umieszczony jest identyfikator. Taka osłona sprawia, że plakietka jest bardziej odporna na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne.
  • Identyfikator medyczny – to specjalne personalizowane identyfikatory dla personelu medycznego ‒ położnych, pielęgniarek, lekarzy, a także dla studentów odbywających praktyki w szpitalu.

Zapewniamy sprawną realizację zamówienia, szybką dostawę i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018