Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Nowe oblicze samoobsługi w Copy General

Nowe oblicze samoobsługi w Copy General

Już za kilka dni strefa samoobsługowa w Copy General zyska nowe oblicze.

Strefa samoobsługowa w Copy General jest jedną z najbardziej proklienckich i nowoczesnych stref samoobsługowych do druku w Polsce. Cały proces wydruku odbywa się bez udziału pracownika dzięki czemu cała operacja wydruku / kopiowania jest dużo szybsza (nie ma konieczności czekania w kolejce), twoje prywatne dokumenty nie są przez nikogo widziane, masz możliwość dokładnego sprawdzenia i ewentualnego poprawienia dokumentu. Dlatego też odświeżając naszą strefę samoobsługową zadbaliśmy, aby nadal była przyjazna dla Państwa.

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, zadbaliśmy, aby zarówno nasz nowy interfejs, który został stworzony z myślą o firmach poligraficznych jak i nasze nowe maszyny były nowoczesne i  intuicyjne. Aby zapewnić wysoką jakość naszych usług dbamy, aby nasze komputery, oprogramowania oraz programy, z których korzystamy w strefie samoobsługowej były stale aktualizowane i unowocześniane.

Modernizując strefę samoobsługą postawiliśmy na prostotę rozwiązań.Dlatego też nasze nowe maszyny firmy EPSON drukują zarówno w monochromie(czarno-biało) jak i kolorze. Drukarki firmy EPSON stosują atramentową technologię wydruku, co pozwala na dobre odwzorowanie kolorów, precyzyjny wydruk nawet bardzo cienkich linii oraz wysoki kontrast przy drukowaniu tekstu. Interfejs  przy wykonywaniu kopii jest prosty i intuicyjny. Przy czym pozwala na korzystanie z wielu rozwiązań takich jak tryb kopii (jednostronny czy dwustronny), wybór przestrzeni kolorystycznej, skalowania, umieszczenie wielu stron na jednej kartce, stworzenie broszury czy kopiowanie książki.

Zapraszamy do naszego  salonu usługowego  przy Al. Jerozolimskich 93. 

 

 

KEY2PRINT 2018