Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna PLANROOM - Twój dysk w chmurze

PLANROOM

PLANROOM

Twoja dokumentacja projektowa w jednym miejscu. Skanujemy, digitalizujemy, archiwizujemy
i udostępniamy. PlanRoom to spersonalizowana usługa realizowana przez Copy General, która ma za zadanie ułatwienie przepływu dokumentacji oraz stworzenie elektronicznego archiwum dokumentacji, w szczególności budowlanej lub projektowej.

Usługa PlanRoom polega na udostępnieniu Pańśtwu serwera ze zdigitalizowanymi danymi
w procesie usługi skanowania. Otrzymujecie Państwo dostęp do tych danych z możliwością przeglądania, drukowania i udostępniania. 

Cyfrowa przestrzeń dla twoich rysunków. PLANROOM to: 

  • Twoja dokumentacja projektowa w jednym miejscu
  • Udostępniasz rysunki osobom,które autoryzujesz
  • Łatwe sortowanie i wersjonowanie dokumentów cyfrowych
 
W ofercie PLANROOM dostępne są 4 pakiety: Basic, Compact, Business i Enterprise. Każdy z nich różni się od siebie pojemnością miejsca na dysku, ilością osób z przyznanym dostępem oraz możliwością udostępniania danych. 

 

 
Nazwa pakietu:

Dostępna pojemność danych:

Ilość osób z dostępem:

Basic 512 MB 1
Compact 3 GB 10
Business 20 GB 30
Enterprise 500 GB 999


Skanowanie

W Copy General wykonujemy skany dokumentacji księgowych, powykonawczych, medycznych oraz budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Pracowaliśmy z różnymi rodzajami dokumentacji, zarówno tymi, które dopiero wyszły z maszyny jak i z mocno uszkodzonymi materiałami oraz wiekowymi, które od lat leżą w archiwum. Pracując z dokumentami zawsze dokładamy najwyższej staranności, aby zadbać
i zabezpieczyć otrzymane dokumenty. Zeskanowane dokumenty i rysunki zapisujemy do plików pdf, jpg lub tiff. Skanowanie wykonujemy
w rozdzielczości od 150 do 600 dpi. 
 

Archiwizacja elektroniczna

Dzięki usłudze PlanRoom oprócz fizycznego archiwum dokumentacji projektowej mogą Państwo posiadać również jego wersję elektroniczną. Zamiast przeszukiwać półki archiwum, dokumenty będą przejrzyście ułożone w aplikacji PlanRoom. Jednym kliknięciem znajdą Państwo dokumenty na podstawie typu projektu, przypisanej etykiety lub hashtagu. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości indeksowania dokumentów. Nasza zaawansowana przeglądarka pozwala na wygodne powiększanie dowolnego elementu rysunku. Archiwizacja elektroniczna dokumentów pozwala na ich przeglądanie oraz pobieranie przez upoważnione przez Państwa osoby. 

 

Druk 

Łatwo zlecisz wydruk części lub całości projektu budowlanego z aplikacji PlanRoom. Wydruki możesz odebrać samodzielnie w oddziale Copy General lub dostarczymy  je na dowolny adres na terenie całego kraju.
 

Jesteś zainteresowanym naszym rozwiązaniem? Zachęcamy do kontaktu: 
tel.: +48 22 652 29 26
E-mail: kontakt@copygeneral.pl


KEY2PRINT 2018