Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  Foliowanie

  Wytrzymałość

  Wydruk jest odporny na warunki atmosferyczne oraz blaknięcie.

  Wycinanie

  Dowolna wielkość i kształt nawet do 130 cm szerokości.

  Szybka realizacja

  Większość zamówień realizujemy w ciągu 24h.

  Warto wiedzieć

  Druk na folii wykonujemy na ekologicznych maszynach lateksowych, które zapewniają żywe kolory oraz wysoką jakość. W zależności od przeznaczenia folii może ona być gotowym produktem lub zostać naklejona na inny materiał, taki jak pianka, płyta pvc lub podkład magnetyczny.

  Materiały

  W ofercie posiadamy kilka rodzajów folii: zwykłą, Easy DotOne Way Vision oraz folię Mrożoną. Folię zwykłą oferujemy w wersji błyszczącej, matowej i przezroczystej natomiast folię Easy Dot w wersji matowej i przezroczystej. Folia Easy Dot to specjalny materiał, który można wielokrotnie przyklejać i odklejać, nie obawiając się o uszkodzenie powierzchni, na której ją naklejamy. Dlatego też Folia Easy Dot doskonale sprawdza się na stoiskach oraz przy oklejaniu stanowisk targowych. Maksymalna szerokość folii wynosi 130 cm. Folię można stosować zamiennie z fototapetą, np. jako element do aranżacji biur, mieszkań czy lokali usługowych.

  Folię możemy dociąć do wybranego formatu i kształtu, dlatego sprawdza się przy tworzeniu naklejek oraz nalepek nawet o bardzo małej wielkości jak 2x2 cm. Przy naklejeniu folii na podkład magnetyczny uzyskujemy materiał, który możemy wykorzystać na powierzchniach metalowych, np. na sprzętach AGD (lodówkach, pralkach, mikrofalówkach) czy samochodach. Magnesy są wielokrotnego użytku, sprawdzają się jako nośnik informacji o produkcie lub promocji w salonach samochodowych oraz AGD. Magnesy docinamy do kształtu o równych krawędziach jak kwadrat lub prostokąt.

  Folia One Way Vision jest to specjalny typ folii perforowanej działającej na zasadzie “lustra weneckiego”. Grafika widoczna jest od zewnątrz pomieszczenia, natomiast od wewnątrz jest ona przezroczysta. Maksymalna szerokość folii wynosi 152 cm. Folia One Way Vision doskonale sprawdza się przy reklamach na powierzchniach szklanych jak okna, witryny czy szyby samochodowe

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018