Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Druk na folii

Zadruk

Typ podłoża

Wykończenie

Termin realizacji
Minimalna wartość zamówienia wynosi 1m2
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Druk na folii

Wytrzymałość

Wydruk jest odporny na warunki atmosferyczne oraz blaknięcie.

Wycinanie

Dowolna wielkość i kształt nawet do 130 cm szerokości.

Szybka realizacja

Większość zamówień realizujemy w ciągu 24h.

Warto wiedzieć

Druk na folii wykonujemy na ekologicznych maszynach lateksowych, które zapewniają żywe kolory oraz wysoką jakość. W zależności od przeznaczenia folii może ona być gotowym produktem lub zostać naklejona na inny materiał, taki jak pianka, płyta pvc lub podkład magnetyczny.

W ofercie posiadamy kilka rodzajów folii: zwykłą, Easy DotOne Way Vision oraz folię Mrożoną. Folię zwykłą oferujemy w wersji błyszczącej, matowej i przezroczystej natomiast folię Easy Dot w wersji matowej i przezroczystej.

Folia Easy Dot

Folia Easy Dot to specjalny materiał, który można wielokrotnie przyklejać i odklejać, nie obawiając się o uszkodzenie powierzchni, na której ją naklejamy. Dlatego też Folia Easy Dot doskonale sprawdza się na stoiskach oraz przy oklejaniu stanowisk targowych. Maksymalna szerokość folii wynosi 130 cm. Folię można stosować zamiennie z fototapetą, np. jako element do aranżacji biur, mieszkań czy lokali usługowych.

Folia One Way Vision 

One Way Vision służy do prezentacji grafiki, głównie na witrynach sklepowych oraz szybach pojazdów, najczęściej autobusów czy taksówek. One Way Vision to materiał w strukturze przypominający plaster miodu. Oczka umożliwiają patrzenie przez szybę osobom wewnątrz pomieszczenia lub pojazdu oklejonego folią One Way Vision. Na zewnątrz widoczna jest grafika. Daje to efekt “lustra weneckiego”.

Folia One Way Vision przeznaczona jest do zastosowań zewnętrznych i posiada specjalny atest pozwalający stosować ją w pojazdach komunikacji miejskiej. Maksymalna szerokość folii wynosi 150 cm. Nadruk wykonywany jest technologią druku lateksowego który gwarantuje wysoką jakość wydruku i żywą kolorystykę nawet przez 8 lat.

Grafiki drukowane na folii „One Way Vision” umieszczone na szybach dają możliwość atrakcyjnej prezentacji produktów firmy. Każda firma, która posiada lokal użytkowy np. sklep czy punkt kosmetyczny, uzna  folię za  idealne rozwiązanie na wykorzystanie przestrzeni okiennej, która w ten sposób staje się elementem promocyjnym i reklamowym, nie zabierając przy tym światła dziennego.

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018