Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Druk techniczny - CAD

Format

Zadruk

Papier

Wykończenie

Poziom wypełnienia zadruku

Termin realizacji
Minimalna wartość dla zamówienia on-line wynosi 20 zł
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Drukowanie dokumentacji

Szybkość realizacji

Wykonujemy do 5 000m2 rysunków technicznych na dobę.

Kompleksowość

Drukujemy, składamy, kompletujemy, oprawiamy, dostarczamy dokumentację na czas pod wskazany adres.

Dostawa i odbiór

Realizujemy odbiór i dostawę dokumentów z dowolnego miejsca w Polsce.

Warto wiedzieć

W Copy General mają Państwo możliwość wydrukowania zarówno pojedynczych rysunków, które są potrzebne od ręki, jak i całych obszernych dokumentacji technicznych. Park maszynowy Copy General dedykowany do druku wielkoformatowego CAD stanowią urządzenia z najwyższej półki renomowanych dostawców takich jak HP, Canon, Rowe. Nasze moce przerobowe pozwalają na druk z prędkością 15 m kwadratowych na minutę, czyli aż 5000 m2 na dobę w wysokiej rozdzielczości 1200 dpi., w kolorze, jak i w czerni i bieli. Nasi Klienci nadzwyczaj cenią sobie wygląd szarości na planach oraz delikatność linii i kresek. Istotnym elementem wpływającym na wygląd oraz szczegółowość całej dokumentacji jest to, że druk CAD-owski kolorowy oraz czarno-biały wykonujemy na tych samych maszynach. Każde z tych urządzeń jest backapowane, co pozwala nam gwarantować Państwu terminowość wykonania zleceń.

Chcą Państwo zlecić wydruk, kopie lub skan większej dokumentacji prosimy o kontakt pod numerem 22 628 62 52 lub mailem: kontakt@copygeneral.pl.

Wykończenie

Urządzenia do druku technicznego (CAD-owskiego) wyposażone są w automatyczne składarki, co oznacza, że w tym samym procesie powstaje zarówno sam wydruk, jak i gotowy produkt (złożony do formatu A4 rysunek techniczny). W Copy General składamy również rysunki do formatu A3. Wydrukowane dokumenty możemy złożyć: do teczki, do wpięcia z 3 cm marginesem lub do koszulki, do której możemy dokleić wąs ułatwiający włożenie dokumentów do segregatora.

Złożone dokumenty do wpięcia w rozmiarze A4 oprawiamy w twardą oprawę architektoniczną, która wymagana jest w większości urzędów. Zgodnie z wymogami ma ona przezroczysty, mleczny lub pełny przód. Wydrukowane dokumentacje dostarczamy pod wskazany przez Państwa adres na terenie całej Polski.

Doświadczenie

Copy General jest liderem rynku w druku dokumentacji technicznych, architektonicznych, budowlanych i powykonawczych. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Wykonywaliśmy druki dokumentacji dla takich projektów jak Millennium Plaza, PGE Arena, Mostu Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie, Złotych Tarasów czy Oczyszczalni ścieków „Czajka”. W historii Copy General skopiowaliśmy, wydrukowaliśmy i złożyliśmy około 15 milionów metrów kwadratowych rysunków.

Zapraszamy do kontaktu

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018