Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Druk wielkoformatowy

  Bezpieczeństwo 

  Wydruki wykonujemy w przyjaznej środowsku technologii lateksowej. 

  Różnorodność

  Drukujemy banery, bilbordy, fototapety, plakaty, citylighty. 

  Wytrzymałość

  Materiały są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także na uszkodzenia mechaniczne.

  Druk wielkoformatowy - Rodzaje

  Wyróżnić możemy różne technologie druku wielkoformatowego.

  1. Wielkoformatowy druk cyfrowy ‒ w przypadku druku cyfrowego materiały do druku dostarczane są w formie plików - danych komputerowych, nie ma tutaj konieczności przygotowania formy drukowej co znacznie usprawnia czas realizacji zlecenia. W procesie druku wykorzystane mogą być różne podłoża drukarskie, między innymi papier o wielu gramaturach.
  2. Wielkoformatowy druk UV ‒ to technologia druku dość podobna do druku solwentowego, z tą różnicą, że wykorzystywane są tutaj farby utwardzane i utrwalane promieniami UV. Druk przeprowadzany jest bezpośrednio na materiałach sztywnych o grubości ok 40-50 mm, czyli na podłożach, które do tej pory były bardzo trudne do zadrukowania. Wydruki wielkoformatowe w technologii UV są odporne na działanie skrajnych temperatur oraz szkodliwych czynników atmosferycznych.

  Oferta

  W kwestii druku wielkoformatowego oraz druku materiałów takich, jak wizytówki, plakaty, ulotki, teczki ofertowe możemy nazwać się prawdziwymi specjalistami. Nasza oferta obejmuje:

  • Banery reklamowe ‒ doskonałą formą reklamy zewnętrznej są banery ‒ prezentują się estetycznie, są widoczne nawet z większej odległości i odporne na działanie czynników atmosferycznych.
  • Plakaty reklamowe ‒ plakaty wielkoformatowe to doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności firmy bądź przedsiębiorstwa, a także na reklamę produktu, usługi, wydarzenia i innych.
  • Rolety reklamowe ‒ osłona okienna i reklama w jednym? W tej roli sprawdzą się estetyczne i wytrzymałe rolety od Copy General.
  • Fototapety reklamowe ‒ fototapety to oryginalny sposób na budowę pozytywnego wizerunku firmy, a także na ciekawą aranżację pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.
  • Systemy wystawiennicze ‒ systemy wystawiennicze, a więc ścianki, trybunki, lady, stojaki i inne to kolejne z propozycji naszej drukarni online.
  • Folia monomeryczna ‒ oferujemy wydruki na folii monomerycznej, nazywanej również folią samoprzylepną. Folia samoprzylepna służy do wyklejania tablic reklamowych i informacyjnych oraz różnego typu plansz o płaskiej powierzchni. Takie materiały bardzo dobrze sprawdzają się na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów.
  • Billboardy ‒ billboardy to jedno z częstszych rozwiązań wykorzystywanych w reklamie zewnętrznej, w szczególności reklam, których treść często zmienia się.
  • Druk wielkoformatowy ‒ wielkoformatowy druk cyfrowy, wielkoformatowy druk solwentowy oraz druk UV umożliwiają stworzenie wielkopowierzchniowych materiałów reklamowych, które doskonale prezentują się nawet w niesprzyjających warunkach.
  • Fotoobrazy ‒ fotoobraz to doskonała ozdoba różnego typu wnętrz, wspaniała pamiątka wyjątkowych chwil, na przykład ślubu czy wakacji, a także pomysł na oryginalny prezent. Fotoobrazy mogą być drukowane również na płótnie.
  • Siatka Mesh ‒ siatka mesh to materiał z tkaniny poliestrowej powleczonej PCV. Siatka przepuszcza światło, dzięki czemu po zamontowaniu na powierzchniach okiennych nie zaciemnia pomieszczenia. Popularność siatki mesh jest coraz większa.
  • Tablice reklamowe ‒ tablice reklamowe to dobry sposób zarówno na reklamę zewnętrzną, jak i wewnętrzną ‒ takie tablice dostępne są w zarówno niewielkim, jak i większym formacie.
  • Usługi ksero ‒ oprócz przygotowywania wydruków różnego typu materiałów świadczymy również usługi ksero.

  Dlaczego wybrać drukowanie wielkoformatowe w Copy General?

  Zalet drukowania wielkoformatowego w Copy General jest wiele, poniżej najważniejsze z nich:

  1. Szybki czas realizacji ‒ wszystkie materiały ‒ billboardy, wydruki na folii, naklejki, wizytówki, wydruki wielkoformatowe realizujemy bardzo sprawnie. Przystępujemy do pracy zaraz po uzgodnieniu szczegółów z zainteresowanym.
  2. Atrakcyjna cena ‒ przygotowaliśmy przejrzysty, atrakcyjny cennik usług naszej drukarni online.
  3. Możliwość laminowania ‒ oferujemy również laminowanie wydruków, proponujemy laminat o grubości 100 oraz 250 mic. Zalaminowane dokumentu są bardziej odporne na uszkodzenia, kurz czy działanie wilgoci.
  4. Szybka dostawa ‒ przygotowane materiały reklamowe sprawnie dostarczane są pod wskazany adres.
  5. Doświadczenie ‒ na rynku działamy od lat ‒ nasz zespół może więc pochwalić się doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą. Na koncie mamy wiele różnego typu projektów.

  Czym jest druk wielkoformatowy?

  Druk wielkoformatowy to nowoczesna technologia drukowania cyfrowego, która umożliwia przygotowanie materiałów o dużym formacie, na przykład tablic, kasetonów, szyldów, billboardów. Jest to technologia bezstykowego druku na różnych podłożach, na przykład folii, papierze czy materiale banerowym.

  Opisana technologia wykorzystuje różne techniki druku, między innymi mild solvent, hard solvent, czy druk w technice UV. Materiały są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także na uszkodzenia mechaniczne.

  Zamów online lub zadzwoń

  Druk to nasza specjalność! Każdego dnia koncentrujemy się na tym, by wszystkie przygotowane przez nas materiały spełniały najwyższe standardy. Specjalistyczne maszyny, wysokiej jakości tusze, duży wybór podłoży drukarskich to gwarancja zadowolenia najbardziej wymagających klientów.

  Złożenie zamówienia trwa zaledwie kilka minut, wystarczy wybrać interesujące nas materiały, określić parametry i umieścić dany artykuł w wirtualnym koszyku. Po uzgodnieniu szczegółów nasz zespół przystąpi do pracy. W przypadku jakichkolwiek problemów bądź pytań wystarczy zadzwonić, chętnie pomożemy!

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018