Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Pieczątki firmowe

Model pieczątki

Kolor tuszu

Kolor obudowy

Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Pieczątki

Od ręki

Pieczątka gotowa w 15 minut.

Praktyczne

Występują w wersji kieszonkowej i standardowej.

Ekonomiczne

Do 20 tys. odbić na jednym tuszu.

Pieczątki - Warto wiedzieć

W Copy General oferujemy samotuszujące pieczątki firmy Modico w 6 rozmiarach do wyboru w wersji standardowej, kieszonkowej oraz okrągłej. Pieczątka wykonana jest w prosty sposób, wydrukowany tekst jest nanoszony na gąbkę poprzez jej naświetlanie dzięki czemu czas wykonania pieczątki wynosi tylko kilka minut. Do pieczątki następnie dodajemy tusz w wybranym przez klienta kolorze (czerwonym, zielonym, czarnym, granatowym).

 

Gąbka absorbuje tusz w ok. 2h i wtedy jest ona gotowa do użycia. Pieczątka może wykonać do 20 tys. stempli bez konieczności uzupełniania tuszu i odbija nawet bardzo drobne szczegóły.

Pieczątki online dla firm i klientów indywidualnych

Proponujemy różne wzory i wielkości  pieczątek dla firm i klientów indywidualnych. W naszej drukarni online dostępne są pieczątki firmowe, pieczątki imienne, pieczątki  lekarskie, pieczątki okrągłe i prostokątne, a także lekkie pieczątki kieszonkowe.

W zależności od preferencji i potrzeb zainteresowany może zdecydować się na dowolne wielkość i kształt pieczątki, do wyboru mamy też różne kolory tuszów. Proponujemy obudowy pieczątek w różnym odcieniu ‒ wszystkie obudowy wykonane są z trwałego materiału i prezentują się bardzo elegancko.

Gdy już wszystkie szczegóły są ustalone, przystępujemy do przygotowania projektu, koncentrujemy się na tym, żeby na pieczątce znalazły się wszystkie istotne informacje a linie tekstu dobrze się prezentowały. Dobieramy rodzaj i wielkość fontu, na pieczątce możemy też umieścić logo.

Zarówno projektowanie, jak również wyrabianie pieczątek w naszej firmie przebiega bardzo sprawnie, a efekty naszej pracy spełniają najwyższe standardy. Dobrze wykonana pieczątka, a co za tym idzie, wyraźne stemple z pewnością pozytywnie wpłyną na prestiż firm.  Zapraszamy do współpracy!

Rodzaje pieczątek

  • pieczątki firmowe - pieczątki firmowe umożliwiają identyfikację firmy ‒ jakość odbić musi więc spełniać najwyższe standardy, a tusz powinien starczać na długi czas. Tutaj najlepiej sprawdzają się automaty samotuszujące.
  • pieczątki imienne - pieczątkami imiennymi zazwyczaj posługują się pracownicy wyższych szczebli, na przykład główna księgowa, managerowie, specjaliści. Takie pieczątki mogą mieć dowolne kształt i wielkość, najczęściej zawierają do 3 linijek tekstu.
  • pieczątki kieszonkowe - pieczątki kieszonkowe są lekkie i mają nieduże gabaryty, dzięki czemu można wygodnie przenosić je w różne miejsca. Takie pieczątki znakomicie sprawdzają się podczas wyjazdów służbowych oraz spotkań poza siedzibą firmy.
  • pieczątki datowniki - datownik to stempel, który umożliwia nanoszenie bieżącej daty na dokumenty, koperty czy faktur. Datowniki usprawniają wiele prac biurowych i zwalniają z ręcznego zapisywania dat. Dostępne są datowniki z różnymi systemami zapisu dat, z samą datą lub z datą i napisem, na przykład Wystawiono dnia 2019-07-19.
  • pieczątki okrągłe - pieczątki owalne i okrągłe to kolejna z propozycji ‒ takie pieczątki zazwyczaj umieszczane są na świadectwach i oficjalnych dokumentach. 
  • pieczątki małe i duże - do wyboru mamy pieczątki różnej wielkości, w przypadku pieczątek firmowych, które zawierają sporo danych, bardziej sprawdzają się większe pieczątki prostokątne. Jeśli często używamy pieczątek poza biurem możemy dodatkowo zakupić małą pieczątkę kieszonkową.

Projektowanie i wyrabianie

Projektowanie i wyrabianie pieczątek to wbrew pozorom dość skomplikowany proces. W przypadku pieczątek firmowych należy pamiętać o umieszczeniu na stemplu wymaganych danych, na przykład takich, jak pełna nazwa firmy, adres siedziby, NIP. Dodatkowo można zdecydować się na logo firmy i REGON. W kwestii pieczątek firmowych mamy większą dowolność, pamiętać jednak należy, że pieczątka powinna być czytelna, a znajdujący się na niej tekst nie może zawierać błędów.

W procesie wyrabiania pieczątek istotne są wysokiej jakości, wycinane laserowo gumki stemplarskie oraz trwałe poduszki tuszujące, umożliwią one wykonanie estetycznych odbić. Uwagę też warto zwrócić na trwałą, odporną na różnego typu uszkodzenia obudowę.Falnf

Zamów przez internet

W naszej drukarni online zamówienia możecie składać 24h na dobę.

Proces zamawiania uprościliśmy do minimum, dzięki czemu przebiega on bardzo sprawnie ‒ wystarczy tylko wypełnić formularz dotyczący wielkości i rodzaju pieczątki, a następnie umieścić pieczątkę w koszyku. Kolejny krok to wybór metody płatności. To wszystko! Resztą zajmie się nasz zespół.

Gwarantujemy sprawną realizację ‒  zamówienia gotowe są już w 24 godziny, zapewniamy też szybką wysyłkę pod wskazany adres.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością pomożemy.

Zapraszamy do współpracy!

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018