Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Kalendarze firmowe

  Kalendarze dzielone

  Trójdzielne, czerodzielne, jednodzielne.

  Eleganckie wykonanie

  Wysoka jakość wykonania i gatunkowy materiał.

  Uszlachetnienie

  Stosujemy foliowanie, clear toner oraz srebrzenie. 

  Warto wiedzieć

  Zamawiając kalendarz firmowy w Copy General mają Państwo zagwarantowaną wysoką jakość wykonania, gatunkowe materiały oraz ekspresową realizację. W naszej ofercie dostępne są kalendarze firmowe łączone spiralą ze zdjęciem lub grafiką w formacie A3, A4 oraz w wersji biurkowej, kalendarze firmowe jedno, dwu lub trójdzielne oraz kalendarze planszowe.

  Kalendarz firmowy dzielony

  W przypadku kalendarzy dzielonych: jedno, dwu i trójdzielnych potrzebne jest tylko jedno zdjęcie. Zdjęcie umieszczane jest na główce oraz plecach kalendarza. Dane kontaktowe możemy umieścić w kilku miejscach: na główce, w stopce a także w przypadku wybranych modeli kalendarza również pomiędzy poszczególnymi kalendariami. 
   
  Główkę oraz plecy kalendarza wykonujemy w full kolorze na kartonie 300g/m2, główkę dodatkowo możemy uszlachetnić folią błyszczącą lub matową. Kalendarium wykonujemy na papierze 80g w kolorach czerwonym i czarnym, na kalendarium oprócz daty znajduje się numeracja tygodni oraz polskie imieniny. Kartki kalendarza są ze sobą zgrzane. 

  Kalendarze firmowe łączone spiralą 

  Przygotowując kalendarz łączone spiralą mają Państwo dwie opcje do wyboru mogą skorzystać z gotowego layoutu i uzupełnić o swoje dane oraz zdjęcia lub możemy przygotować dla Państwa kalendarz od podstaw z wybranym przez Państwa motywem, kolorystyką oraz układem. 
   
  Do stworzenia kalendarza łączonego spiralą A4, A3 oraz składanego A3 potrzebne jest 12-15 zdjęć w zależności od ilości zdjęć zastosowanych na okładce. Zdjęcia należy opisać nazwami miesiąca lub numerem miesiąca, zdjęcia na okładkę “okładka 00” itd. Oprócz zdjęć w przypadku kalendarzy firmowych należy dostarczyć też logo firmy oraz dane kontaktowe i informację jakie mają zostać zawarte w stopce oraz na końcu kalendarza. Oprócz standardowych świąt i uroczystości w kalendarzu możemy zaznaczyć inne znaczące wydarzenia. 
   
  Kalendarz firmowy łączony spiralą A4 oraz A3 wykonujemy na papierze błyszczącym. Środek kalendarza zadrukowujemy dwustronnie na papierze o gramaturze 170g, okładki natomiast jednostronnie na papierze 250g. Kalendarz firmowy składany A3 wykunujemy w całości na papierze 170g. 

  Kalendarz biurkowy łączony spiralą 

  Do stworzenia kalendarza biurkowego łączonego spiralą potrzebujemy 12-13 zdjęć w zależności czy mamy zastosować zdjęcie na okładce kalendarza. Logo, które możemy zastosować na froncie, tyle oraz w stopce kalendarza a także dane kontaktowe a także inne informacje jakie mają znaleźć się w na kalendarzu. 
   
  Kalendarz biurkowy łączony spiralą wykonujemy na papierze błyszczącym. Kalendarz drukujemy jednostronnie na papierze 170g natomiast podstawkę na papierze 350g.

  Kalendarz firmowy jednoplanszowy

  W naszej ofercie mają Państwo do wyboru dwa rozmiary kalendarzy jednoplanszowych B1 (67,5x98 cm) lub B2 (47,5x68 cm). Kalendarz oprawiony jest w dwie listwy w dolną oraz górną z haczykiem do zawieszania. Kalendarz tworzymy z jednej fotografii którą stosujemy na całej powierzchni kalendarza. Kolorystyka kalendarium dobierana jest do kolorystyki zdjęcia.
   
  Kalendarz drukujemy na papierze matowym, satynowym lub błyszczącym. 
   


  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018