Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  Kalendarze firmowe

  Wysoka jakość

  Oferujemy kalendarze łączone spiralą, dzielone i planszowe.

  Eleganckie wykonanie

  Wysoka jakość wykonania i gatunkowy materiał.

  Uszlachetnienie

  Stosujemy foliowanie, clear toner oraz srebrzenie. 

  Warto wiedzieć

  Zamawiając kalendarz firmowy w Copy General mają Państwo zagwarantowaną wysoką jakość wykonania, gatunkowe materiały oraz ekspresową realizację. W naszej ofercie dostępne są kalendarze firmowe łączone spiralą ze zdjęciem lub grafiką w formacie A3, A4 oraz w wersji biurkowej, kalendarze firmowe jedno, dwu lub trójdzielne oraz kalendarze planszowe.

  Kalendarze firmowe łączone spiralą 

  Przygotowując kalendarz łączone spiralą mają Państwo dwie opcje do wyboru mogą skorzystać z gotowego layoutu i uzupełnić o swoje dane oraz zdjęcia lub możemy przygotować dla Państwa kalendarz od podstaw z wybranym przez Państwa motywem, kolorystyką oraz układem. 
   
  Do stworzenia kalendarza łączonego spiralą A4, A3 oraz składanego A3 potrzebne jest 12-15 zdjęć w zależności od ilości zdjęć zastosowanych na okładce. Zdjęcia należy opisać nazwami miesiąca lub numerem miesiąca, zdjęcia na okładkę “okładka 00” itd. Oprócz zdjęć w przypadku kalendarzy firmowych należy dostarczyć też logo firmy oraz dane kontaktowe i informację jakie mają zostać zawarte w stopce oraz na końcu kalendarza. Oprócz standardowych świąt i uroczystości w kalendarzu możemy zaznaczyć inne znaczące wydarzenia. 
   
  Kalendarz firmowy łączony spiralą A4 oraz A3 wykonujemy na papierze błyszczącym. Środek kalendarza zadrukowujemy dwustronnie na papierze o gramaturze 170g, okładki natomiast jednostronnie na papierze 250g. Kalendarz firmowy składany A3 wykunujemy w całości na papierze 170g. 

  Kalendarz biurkowy łączony spiralą 

  Do stworzenia kalendarza biurkowego łączonego spiralą potrzebujemy 12-13 zdjęć w zależności czy mamy zastosować zdjęcie na okładce kalendarza. Logo, które możemy zastosować na froncie, tyle oraz w stopce kalendarza a także dane kontaktowe a także inne informacje jakie mają znaleźć się w na kalendarzu. 
   
  Kalendarz biurkowy łączony spiralą wykonujemy na papierze błyszczącym. Kalendarz drukujemy jednostronnie na papierze 170g natomiast podstawkę na papierze 350g.

  Kalendarz firmowy dzielony

  W przypadku kalendarzy dzielonych: jedno, dwu i trójdzielnych potrzebne jest tylko jedno zdjęcie. Zdjęcie umieszczane jest na główce oraz plecach kalendarza. Dane kontaktowe możemy umieścić w kilku miejscach: na główce, w stopce a także w przypadku wybranych modeli kalendarza również pomiędzy poszczególnymi kalendariami. 
   
  Główkę oraz plecy kalendarza wykonujemy w full kolorze na kartonie 300g/m2, główkę dodatkowo możemy uszlachetnić folią błyszczącą lub matową. Kalendarium wykonujemy na papierze 80g w kolorach czerwonym i czarnym, na kalendarium oprócz daty znajduje się numeracja tygodni oraz polskie imieniny. Kartki kalendarza są ze sobą zgrzane. 

  Kalendarz firmowy jednoplanszowy

  W naszej ofercie mają Państwo do wyboru dwa rozmiary kalendarzy jednoplanszowych B1 (67,5x98 cm) lub B2 (47,5x68 cm). Kalendarz oprawiony jest w dwie listwy w dolną oraz górną z haczykiem do zawieszania. Kalendarz tworzymy z jednej fotografii którą stosujemy na całej powierzchni kalendarza. Kolorystyka kalendarium dobierana jest do kolorystyki zdjęcia.
   
  Kalendarz drukujemy na papierze błyszczącym o gramaturze 170 lub 200g, który możemy dodatkowo uszlachetnić folią matową, błyszczącą lub lakierem UV. 
   
  Oprócz przedstawionych powyżej kalendarzy w naszej ofercie dostępne są również kalendarze trójkątne klejone, terminarze oraz biuwary


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018