Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Baner Sprzedam/Wynajmę

Produkt

Format

Zadruk

Wykończenie

Termin realizacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Baner Sprzedam/Wynajmę

Wysoka odporność

Oferujemy banery, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV oraz silny wiatr.

Uniwersalność

Banery nadają się do użytku wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz budynków.

Ekologiczny nadruk

Druk banerów wykonujemy w technologii lateksowe. Przyjaznej środowisku i bezpiecznej dla ludzi.

Przygotowanie baneru o sprzedaży lub wynajmie mieszkania jeszcze nigdy nie było takie proste, wystarczy że w zamówieniu wpiszesz numer kontaktowy, wybierzesz rozmiar oraz kolorystykę a my zrobimy resztę. A wszystko to najczęściej w czasie krótszym niż 24h.  Drukowany baner "Sprzedam lub Wynajmę" to trwała i skuteczna forma reklamy wielkoformatowej, która pomorze ci dotrzeć do dużej liczby potencjalnych klientów. 

Baner "Sprzedam lub Wynajmę" - zastosowanie

Masz do sprzedaży dom, działkę lub mieszkanie a może chcesz wynająć nieruchomość, baner wielkoformatowy to doskonały produkt który o tym poinformuje i ułatwi szybki wynajem. Baner to świetne i praktyczne rozwiązanie informacyjne, ponieważ możesz je wywiesić na balkonie, zainstalować na ogrodzeniu działki lub nasunąć na wbite w ziemię pale.

Nie masz czasu lub mozliwości stworzenia swojego projektu dlatego w Copy General przygotowaliśmy gotowe wzory banerów w trzech najbardziej popularnych i praktycznych rozmiarach do wyboru. W naszej ofercie posiadamy dwie wersje kolorystyczne banerów biały baner z czarnymi napisami oraz żółty baner z czarnymi literami, z naszych obserwacji wynika iż te dwa wzory najlepiej przyciągają wzrok. Baner składa się z dwóch części na górze jest informacja o sprzedaży lub wynajmie, a na dole numer kontaktowy. 

Baner sprzedam lub wynajmę będzie miał zastosowanie zarówno dla osób prywatnych oraz przedstawicieli biur nieruchomości.

Baner "Sprzedam lub Wynajmę" - trwałość i technologia druku

Baner – sprzedam lub wynajmę drukowany jest w technologii lateksowej przy użyciu wyłącznie oryginalnych atramentów, które gwarantują wysoką jakość nadruku sprawia to że baner jest odporny na działanie promieni słonecznych i warunków atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg. 

Jako że banery najczęściej wykonujemy do użytku zewnętrznego bardzo ważny jest materiał na którym je drukujemy. W Copy General drukujemy baner na materiale Blockout 610g. Jest to materiał winylowy z czarnom wkładką nylonowo-poliestrową w środku, która nie pozwala na przenikanie światła. W standardzie wszystkie nasze banery wykonujemy z oczkowaniem co 50 cm, które umożliwia zawieszenie banneru na balkon lub ogrodzenie.

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018