Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Baner Sprzedam/Wynajmę

Produkt

Format

Zadruk

Wykończenie

Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

 

Baner Sprzedam lub Wynajmę

Trwałość

Baner jest odpormy na warunki atmosferyczne, rozdarcie oraz blaknięcie. 

Szybkość

Baner wykonamy w mniej niż 24h. 

Ekologiczny druk

Druk banerów wykonujemy w technologii lateksowej. Przyjaznej środowisku i bezpiecznej dla ludzi.

Przygotowanie baneru o sprzedaży lub wynajmie mieszkania jeszcze nigdy nie było takie proste, wystarczy że w zamówieniu wpiszesz numer kontaktowy, wybierzesz rozmiar oraz kolorystykę a my zrobimy resztę. A wszystko to najczęściej w czasie krótszym niż 24h.  Drukowany baner "Sprzedam lub Wynajmę" to trwała i skuteczna forma reklamy wielkoformatowej, która pomorze ci dotrzeć do dużej liczby potencjalnych klientów. 

Baner "Sprzedam lub Wynajmę" - zastosowanie

Masz do sprzedaży dom, działkę lub mieszkanie a może chcesz wynająć nieruchomość, baner wielkoformatowy to doskonały produkt który o tym poinformuje i ułatwi szybki wynajem. Baner to świetne i praktyczne rozwiązanie informacyjne, ponieważ możesz je wywiesić na balkonie, zainstalować na ogrodzeniu działki lub nasunąć na wbite w ziemię pale.

Nie masz czasu lub mozliwości stworzenia swojego projektu dlatego w Copy General przygotowaliśmy gotowe wzory banerów w trzech najbardziej popularnych i praktycznych rozmiarach do wyboru. W naszej ofercie posiadamy dwie wersje kolorystyczne banerów biały baner z czarnymi napisami oraz żółty baner z czarnymi literami, z naszych obserwacji wynika iż te dwa wzory najlepiej przyciągają wzrok. Baner składa się z dwóch części na górze jest informacja o sprzedaży lub wynajmie, a na dole numer kontaktowy. 

Baner sprzedam lub wynajmę będzie miał zastosowanie zarówno dla osób prywatnych oraz przedstawicieli biur nieruchomości.

Baner "Sprzedam lub Wynajmę" - trwałość i technologia druku

Baner – sprzedam lub wynajmę drukowany jest w technologii lateksowej przy użyciu wyłącznie oryginalnych atramentów, które gwarantują wysoką jakość nadruku sprawia to że baner jest odporny na działanie promieni słonecznych i warunków atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg. 

Jako że banery najczęściej wykonujemy do użytku zewnętrznego bardzo ważny jest materiał na którym je drukujemy. W Copy General drukujemy baner na materiale Blockout 610g. Jest to materiał winylowy z czarnom wkładką nylonowo-poliestrową w środku, która nie pozwala na przenikanie światła. W standardzie wszystkie nasze banery wykonujemy z oczkowaniem co 50 cm, które umożliwia zawieszenie banneru na balkon lub ogrodzenie.

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018