Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Metki na zamówienie

  Wiele możliwości

  Oferujemy metki w wielu formatach i kształtach.

  Różnorodne papiery

  Posiadamy ponad 30 rodzajów papierów w tym ekologicznych i barwione. 

  Uszlachetnienie

  Uszlachetniamy folią, Clear Tonerem oraz nadrukiem kolorem dodotkowym. 

  Metki, przywieszki- Warto wiedzieć

  W Copy General wykonujemy metki, przywieszki oraz cenówki o dowolnym kształcie i formacie. Oferujemy metki w kształcie prostokąta w standardowych wymiarach:10x5cm, 10x4cm, 9x4cm czy 7x4cm. Metki o niestandardowych kształtach np. buta, filiżanki, misia a także składane i perforowane. W wersji jednostronnej lub dwustronnej. Metka w zależności od formatu może mieć okrągłą lub podłużną dziurkę na zawieszkę.

  Dysponujemy ponad 30 rodzajami papierów  o gramaturze od 100g do 400g. Posiadamy papiery gładkie, pergaminowe, fakturowane, metalizowane oraz ekologiczne w kolorach białym beżowym, srebrnym, złotym, miedzianym oraz papiery z recyklingu typu KRAFT

  Do wydruku wykorzystujemy tylko maszyny renomowanych producentów, które zapewniają doskonałe pokrycie oraz odwzorowanie barw. Oprócz standardowych wydruków w kolorystyce CMYK oferujemy również nadruk Clear Tonerm, kolorem srebrnym, złotym oraz białym. Nadruk białym kolorem jest szczególnie popularny do materiałów typu KRAFT.     

  Do produktów ekskluzywnych możemy zaoferować dodatkowe uszlachetnienie metki poprzez zastosowanie folii. W ofercie posiadamy folię matową, błyszczącą, satynową.


  Projektowanie

  W Copy General zaprojektujemy i spersonalizujemy metkę dla danego produktu. Poczynając od doboru papieru i kształtu metki, poprzez dobór czcionki, na informacji graficznej kończąc. Druk cyfrowy pozwala na indywidualne spersonalizowanie każdej metki pod konkretny produkt bez konieczności druku dużych ilości.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018