Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Gadżety reklamowe - personalizowane

  Duży wybór

  Oferujemy pendrivy, smycze reklamowe, długopisy, kubki, magnesy, wizytowniki, balony.

  Krótkie terminy

  Realizujemy zamówienia już w 7 dni.

  Nadruk

  Personalizacja firmowa lub indywidualna.

  Warto wiedzieć

  W Copy General wykonujemy różnego rodzaju gadżety reklamowe, które sprawdzą się podczas promocji czy eventu. Wykonujemy m. in. pendrivy, smycze reklamowe, długopisy, kubki, magnesy, wizytowniki, balony. Na każdy gadżecie możemy wydrukować Państwa logo lub grafikę, dodatkowo wybrane gadżety jak np. wizytownik personalizujemy indywidualnie.

  W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór modeli, kolorów i wielkości poszczególnych gadżetów. W przypadku długopisów oferujemy długopisy metalowe, plastikowe, a także papierowe (z tektury) w kilku kolorach do wyboru z możliwością wykonania graweru lub nadruku.

  Pendrivy oferujemy w wersji klasycznej, wysuwanej, zamykanej na zapinkę lub w kształcie karty w wielu kolorach do wyboru. Do wybranych modeli możemy dołączyć smycz, przypinkę do kluczy lub zawieszkę na telefon. Pendrivy mogą być wykonane z metalu, plastiku lub drewna.

  Smycze reklamowe wykonujemy w jednej z czterech szerokości 10,15,20 lub 25 mm. Nadruk odbywa się technologią transferową lub sublimacyjną. W przypadku druku sublimacyjnego nadruk wykonujemy jedno- lub dwustronnie, z palety PANTONE. W przypadku technologii transferowej możliwy jest wyłącznie wydruk jednostronny na jednym z dostępnych kolorów

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018