Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Banery reklamowe
Zadruk
Typ podłoża
Wykończenie
Termin realizacji
Minimalna wartość zamówienia wynosi 1m2
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Banery

Wysoka odporność
Oferujemy banery, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV oraz silny wiatr.
Uniwersalność
Banery nadają się do użytku wewnątrz pomieszczeń oraz  na zewnątrz budynków.
Ekologiczny nadruk
Druk banerów wykonujemy w technologii lateksowe. Przyjaznej środowisku i bezpiecznej dla ludzi.

Warto wiedzieć

Baner można wykonać w dowolnej wielkości, dzięki czemu można go wpasować w wybraną przestrzeń reklamową. Maksymalna szerokość pojedynczego brytu (fragmentu) wynosi 250 cm. Bryty mogą zostać ze sobą zgrzane, tworząc bardzo duży baner, nawet do szerokości 500 cm. Banery oczkujemy standardowo, co 50 cm. Zamawiając baner otrzymujecie Państwo opaski zaciskowe w cenie. Zastosowanie oczkowania w banerze sprawia, że jest on bardzo łatwy w montażu.

Materiał

Banery drukujemy na jednym z dwóch rodzajów materiałów. Pierwszy z nich to Blockout 440g. Jest to materiał winylowy z czarną wkładką nylonowo-poliestrową w środku, która nie pozwala na przenikanie światła. Drugi materiał to Steico Frontlit 510g. Jest to wysokiej jakości dwustronnie powlekany materiał banerowy, którego konstrukcja składa się z poliestrowej siatki powlekanej PVC. Wydruk banerów wykonywany jest w technologii lateksowej lub UV, dzięki czemu jest on odporny na działanie promieni słonecznych i warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg.

Banery reklamowe - Zastosowanie

Baner pełni funkcję reklamową (np. w salonie, warsztacie samochodowym, przedszkolu), promocyjną (gdy umieścimy na nim informację o produkcie lub usłudze) lub handlową, jeśli zawiera informacje o sprzedaży np. mieszkania lub działki. 

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018