Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Nowa broszurownica w Copy General

PLOCKMATIC SYSTEM AF2000S

Rosnące zapotrzebowanie naszych klientów na produkty w postaci broszur informacyjnych zaowocowało poszerzeniem parku maszynowego Copy General o sprawdzony i ceniony na całym świecie PLOCKMATIC SYSTEM AF2000S.

PLOCKMATIC SYSTEM AF2000S to broszurownica zdająca egzamin przy broszurach wykonanych na różnych gramaturach papierów. Zarówno o powłokach matowych jak i błyszczących oraz tych pokrytych folią zabezpieczającą. Dzięki tak szerokiej tolerancji różnorodności materiałów produkcja Copy General może działać na najwyższych obrotach również przy wykonywaniu opraw broszurowych. Szybkość broszurowania wynosi nawet do 1800 zestawów na godzinę. Zawdzięczamy to w pełni automatycznemu procesowi pracy urządzenia.

Dużym atutem PLOCKMATIC SYSTEM AF2000S jest stabilność pracy oraz precyzja działania. Maszyna w jednym cyklu pracy kompletuje, zszywa, biguje, zagina, prasuje oraz docina broszury do żądanego formatu. Urządzenie pozwala wykonywać broszury w rozmiarach od 105x120 mm do 228x320 mm.

Głównymi produktami broszurowanymi są katalogi biznesowe, raporty finansowe, materiały szkoleniowe, prezentacje wynikowe, prezentacje reklamowe i marketingowe, fotoksiążki i wiele innych.

 

KEY2PRINT 2018