Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Plakaty reklamowe

Technologia druku

Format

Zadruk

Papier

Wykończenie

Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Plakaty do druku

Dwa rodzaje druku

Drukujemy w technologii atramentowej i lateksowej.

Szybkość

Wykonujemy wydruk od ręki. 

Rozmaitość mediów

Drukujemy na papierze, foliach i bluebacku.

Druk plakatów to kolejna propozycja Copy General. Plakaty wykonywane są na kilku rodzajach papierów oraz na folii. W procesie tworzenia tego produktu stosujemy nadruk atramentowy lub lateksowy. Estetyczne i oryginalne plakaty z pewnością zapadną potencjalnym klientom w  pamięci, pozytywnie wpłyną na kształtowanie wizerunku firmy i zwiększają jej rozpoznawalność.

Drukarnia plakatów – wykorzystywane technologie

Wydruk plakatów w technologii atramentowej wykonywany jest na papierze matowym, satynowym, błyszczącym oraz matowym samoprzylepnym. Wydruk atramentowy dostępny jest od ręki w punkcie usługowym, w formatach B2, B1,B0, A2, A1 i A0 oraz niestandardowych do szerokości 106 cm.

Druki plakatów w technologii lateksowej wykonujemy na folii, papierze satynowym oraz na papierze samoprzylepnym matowym. Maksymalna szerokość wydruku wynosi 137 cm. Wydruk na folii jest bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne, nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Plakaty drukowane na folii i papierze samoprzylepnym można podklejać na piankę lub płytę PVC.

Plakaty jako reklama – różne możliwości wykorzystania wydruków

Plakaty reklamowe to jedna z popularniejszych i skuteczniejszych form reklamy. Za pomocą tego typu materiałów można przekazać klientom informacje na temat oferty firmy, produktów, usług czy akcji promocyjnych. Na plakatach często też umieszczane są dane kontaktowe, na przykład adres e-mail, bądź nr telefonu.

Estetyczne i oryginalne plakaty z pewnością zapadną potencjalnym klientom w  pamięci, pozytywnie wpłyną na kształtowanie wizerunku firmy i zwiększają jej rozpoznawalność.

Plakaty sprawdzają się zarówno jako reklama zewnętrzna, jak i wewnętrzna, na przykład w takich miejscach, jak:

  • witryny sklepowe,
  • słupy i tablice ogłoszeniowe,
  • kasetony,
  • katalogi,
  • przystanki autobusowe,
  • tunele,
  • centra handlowe.

Plakaty są też bardzo pomocne podczas wydarzeń reklamowych, akcji promocyjnych i społecznych, eventów branżowych lub wystaw. 

Drukowanie plakatów online

Gdzie wydrukować plakat? Najlepszym rozwiązaniem będzie drukarnia online Copy General. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy ekspertem w branży. Co więcej, działamy 7 dni w tygodniu, a to oznacza, że przyjmujemy zlecenia także w soboty i niedziele. Oferujemy plakaty w różnych rozmiarach, np. plakaty wielkoformatowe. Zamówienia realizujemy zgodnie z zaleceniami klientów. Istnieje także możliwość wykonania plakatu przez naszego grafika. Wszystkie plakaty reklamowe na zamówienie wyróżniają się estetyką i wysoką jakością. Dbamy o to, aby każdy szczegół był jak najlepszy. Takie plakaty to najlepsza wizytówka firmy!

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018