Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Projekty i usługi graficzne

  Oryginalność

  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, nie działamy na szablonach.

  Wszechstronność

  Projektujemy, edytujemy oraz przygotowujemy materiały.

  Doświadczenie

  W branży poligraficznej działamy już od 30 lat.

  Warto wiedzieć

  Copy General działa już 30 lat w branży poligraficznej, a od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem, edytowaniem i przygotowaniem materiałów. Wykonujemy prace z zakresu grafiki kreatywnej, korektę edytorską, opracowujemy szatę graficzną i stylistyczną dokumentów, wykonujemy prace z zakresu przygotowania plików do druku oraz do użytku elektronicznego.

  Grafika kreatywna

  Prace w zakresie grafiki kreatywnej obejmują m.in. identyfikację wizualną, stworzenie loga/logotypu, księgi znaku, przygotowanie grafiki produktu np. wizytówki, ulotki, katalogu, identyfikatora od podstaw. Przy tworzeniu grafiki kreatywnej zawsze prosimy o wypełnienie tz. briefu dzięki któremu poznajemy najistotniejsze aspekty ważne dla klienta. Takie jak informację o ofercie, grupie docelowej, celu projektu, budżecie, konkurencji, stylu, kolorystyce. Dopiero po otrzymaniu tych danych przystępujemy do realizacji projektu. 

  Korekta edytorska 

  Copy General zajmuje się również przeprowadzaniem korekty edytorskiej wszelkiego rodzaju materiałów tekstowych, dokumentów, raportów, operatów, ekspertyz, audytów, prognoz. W ramach tych usług wykonujemy skład i łamanie tekstu pod nadzorem redaktora technicznego polegający na sformatowaniu tekstu, nadaniu takich cech jak styl, wielkość czcionki, interlinii, krój czcionki, schemat tabel opracowanie rysunków, ilustracji, wykresów, map, diagramów. Przygotowujemy automatyczny spis treści, spis literatury, spis tabel, rysunków, załączników. Tworzymy glosariusze dbamy o poprawną paginację, właściwą szatę nagłówków, stopek, wielkości marginesów, nadania właściwych stylów dokumentu.

  Prace DTP

  Prace DTP są to wszelkiego rodzaju prace z zakresu grafiki użytkowej, które nie wymagają kreacji. Do prac DTP zalicza się m. in. personalizację: wizytówek, identyfikatorów, dodanie spadów, owijek, przygotowanie plików do druku, przygotowanie obrysów na ploterze tnącym, dodanie warstw specjalnych wykorzystywanych do użycia Clear Tonera czy srebrzenia. Prace DTP są to również prace z zakresu szparowania grafiki zarówno do druku jak i do użytku elektronicznego.

  Projekty do użytku elektronicznego

  Projekty do użytku elektronicznego są jednym z elementów grafiki kreatywnej, jednak w przeciwieństwie do pozostałych projektów wykorzystywane są one w internecie lub telewizji. Grafiki tego rodzaju wykorzystywane są m. in. do zaprezentowania oferty na stronie, banerach na facebooku, stronie internetowej, w reklamach adwords. Głównymi różnicami pomiędzy standardowymi grafikami a tymi wykorzystywanymi w sieci są przestrzeń kolorystyczna oraz rozdzielczość. Projekty do użytku elektronicznego wykonywane są najczęściej w rozdzielczości 72 dpi, która nie obciąża strony. Do projektów do użytku elektronicznego stosujemy kolorystykę RGB, wykorzystywaną na monitorach.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018