Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Prace doktorskie

Technologia druku

Format

Zadruk

Papier

Wykończenie

Termin realizacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Prace doktorskie

Niskie ceny

Jednakowoa cena za druk kolorowy oraz czarno-biały. 

Ekpresowa realizacja

Druk oraz oprawa dostepna od ręki. 

Dostawa

Dostarczamy materiały na terenie całego kraju. 

Warto wiedzieć 

W Copy General zajmujemy się wydrukiem prac już ponad 30 lat,w tym czasie spotkaliśmy już wiele typów wydruków oraz wykończeń. Drukujemy i oprawiamy prace doktorskie w których znajdują się mapy, rysunki architektoniczne oraz projektowe. W zależności od specyfikacji drukujemy prace doktorskie w wersji jedno lub dwustronnej.

Do wydruk prac doktorskich stosujemy jeden z dwóch rodzajów papieru:
  • papier 100g satynowy bielony powlekany który nieprześwituje dzięki czemu tekst nie jest widoczny po odwróceniu kartki. Bielenie oraz powlekanie sprawia że drukowane kolory mają odpowiednią wyrazistość. Papier ten w szczególności polecany jest do wydruków dwustronnych oraz posiadających grafiki i wykresy.
  • papier 80g niepowlekany, jest to standardowy papier używany w naszych  drukarkach sprawdza się on przy jednostronnym wydruku pracy, który nie posiada grafik oraz wykresów. Posiada on zbliżoną kolorystykę do papierów stosowanych w druku technicznym CAD dlatego też często jest stosowany w przypadku prac zawierających rysunki techniczne. 
Wiele lat drukowania prac doktorskich  nauczyło nas, że każdemy zdaża się pomyłka dlatego też uważnie przyglądamy się temu co drukujemy, informujemy klienta o znalezionych błędach związanych np. z numeracją stron, marginesach, rozsypanej czcionce i w razie możliwości pomagamy. 

Oprawa pracy doktorskiej  

Prace doktorskie najczęściej oprawiamy w twardą skóropodobną oprawę w kolorze granatowym lub czarnym z napisem praca doktorska. Jednak możemy również zamówić oprawę twardą z napisem rozprawa doktorska w wybranym przez państwa kolorze. W oprawę twardą możemy zmieścić do 300 kartek (600 stron). Czasami konieczna jest wymieniana kartki w pracy doktorskiej w Copy General możemy wykonać tę usługę od ręki. 

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018