Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Druk na kopertach

Produkt

Zadruk

Koperta

Otwarcie względem nadruku

Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Drukowanie na kopertach

Personalizacja

Zaadresujemy każdą kopertę indywidualnie.

Kompleksowość

Personalizujemy, kopertujemy i wysyłamy.

Niskie nakłady

Wykonujemy nadruki już od 50 szt.

Warto wiedzieć

Przygotujemy nadruki na kopertach według wzoru oraz brandingu klienta. Na kopertach oprócz adresu możemy nadrukować również logo, rysunek lub element promocyjny.  Dzięki naszemu doświadczeniu możesz być pewien, że nadruk zostanie wykonany dokładnie wedle Twoich wytycznych, a użyte koperty będą najwyższej jakości. W ofercie posiadamy kilkanaście rodzajów kopert w standardowych rozmiarach takich jak C3, C4, C5, DL czy 15x15 cm.  Minimalna wielkość zamówienia wynosi 50 szt.

Koperty firmowe 

Zarówno niewielkie, jak i prężnie działające firmy niemal każdego dnia wysyłają do klientów, potencjalnych klientów oraz partnerów listy, oferty, zaproszenia, aneksy i wszelkiego rodzaju dokumenty. Warto zadbać o to, by owa przesyłka doskonale prezentowała się i przedstawiała firmę w pozytywnym świetle ‒ tutaj dobrze sprawdzą się koperty z nadrukiem.

Za pomocą eleganckich kopert, na przykład z logo, ciekawą grafiką czy oryginalnym hasłem można zwiększyć rozpoznawalności firmy i zbudować jej pozytywny wizerunek. Co więcej, porządne koperty z nadrukiem to również sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji.

Koperty personalizowane

W Copy General zajmuje się również personalizacją kopert a także ich adresowanie. Wystarczy podesłać nam plik z bazą odbiorców w formie pliku exela. Koperty możemy spersonalizować samym imienię i nazwiskię odbiorcy lub też stosując pełny dane kontaktowe. 

W Copy General oprócz samego nadruku na kopercie wykonujemy również usługi związane z wysyłką. Wykonane wydruki mogą zostać zapakowane do koperty, podstemplowane i wysłane pod wskazany adres. 

Dlaczego warto kupić u nas koperty?

Koperty firmowe z nadrukiem? Copy General służy pomocą! Dlaczego warto współpracować z naszą drukarnią internetową? Powodów jest wiele:

  • nasz zespół wykona nawet skomplikowane oraz bardzo fantazyjne nadruki i zadba o to, by prezentowały się doskonale,
  • proces zamówienia uprościliśmy do minimum ‒ aby zamówić koperty wystarczy kilka kliknięć,
  • ofertę dostosowujemy do potrzeb klientów ‒ drukujemy na kopertach w wielu formatach,
  • zapewniamy sprawną realizację zamówienia i szybką dostawę pod wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018