Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Druk na kopertach

Produkt

Zadruk

Koperta

Otwarcie względem nadruku

Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Drukowanie na kopertach

Personalizacja

Zaadresujemy każdą kopertę indywidualnie.

Kompleksowość

Personalizujemy, kopertujemy i wysyłamy.

Niskie nakłady

Wykonujemy nadruki już od 50 szt.

Drukowanie kopert to kolejna z wielu niezawodnych usług, jakie proponuje klientom firma Copy General. Posiadamy wyłącznie nowoczesne maszyny, które umożliwiają nam tworzenie druku najwyższej jakości. Sprawdź, dlaczego drukowanie na kopertach może przynieść wiele korzyści!

Drukowanie kopert online – nasza oferta

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga niekiedy kontaktowania się ze współpracownikami czy potencjalnymi klientami. Zdarza się również, że wysyłamy do kontrahentów listy – na przykład życzenia świąteczne bądź urodzinowe. Drukowanie adresów na kopertach za pomocą innowacyjnych maszyn sprawi, że list będzie prezentował się wprost doskonale. Zadbaj o każdy detal i spraw, by Twoi współpracownicy lub kontrahenci czuli się wyjątkowo! Bez względu na to, jaki wymiar ma koperta – druk zawsze wygląda dużo lepiej, niż odręczne pismo. Co ciekawe, takie usługi możesz zamówić online! Wystarczy wgrać tekst bądź grafikę, która ma zostać umieszczona na kopercie, a resztą zajmą się nasi specjaliści.

Przygotujemy nadruki na kopertach według wzoru oraz brandingu klienta. Na kopertach oprócz adresu możemy nadrukować również logo, rysunek lub element promocyjny.  Dzięki naszemu doświadczeniu możesz być pewien, że nadruk zostanie wykonany dokładnie wedle Twoich wytycznych, a użyte koperty będą najwyższej jakości. W ofercie posiadamy kilkanaście rodzajów kopert w standardowych rozmiarach takich jak C3, C4, C5, DL czy 15x15 cm.  Minimalna wielkość zamówienia wynosi 50 szt.

Koperty firmowe 

Zarówno niewielkie, jak i prężnie działające firmy niemal każdego dnia wysyłają do klientów, potencjalnych klientów oraz partnerów listy, oferty, zaproszenia, aneksy i wszelkiego rodzaju dokumenty. Warto zadbać o to, by owa przesyłka doskonale prezentowała się i przedstawiała firmę w pozytywnym świetle ‒ tutaj dobrze sprawdzą się koperty z nadrukiem.

Za pomocą eleganckich kopert, na przykład z logo, ciekawą grafiką czy oryginalnym hasłem można zwiększyć rozpoznawalności firmy i zbudować jej pozytywny wizerunek. Co więcej, porządne koperty z nadrukiem to również sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Koperty personalizowane

W Copy General zajmuje się również personalizacją kopert a także ich adresowanie. Wystarczy podesłać nam plik z bazą odbiorców w formie pliku Excela. Koperty możemy spersonalizować samym imieniem i nazwiskiem odbiorcy lub też stosując pełny dane kontaktowe. 

W Copy General oprócz samego nadruku na kopercie wykonujemy również usługi związane z wysyłką. Wykonane wydruki mogą zostać zapakowane do koperty, podstemplowane i wysłane pod wskazany adres. 

Dlaczego warto kupić u nas koperty?

Koperty firmowe z nadrukiem? Copy General służy pomocą! Dlaczego warto współpracować z naszą drukarnią internetową? Powodów jest wiele:

  • nasz zespół wykona nawet skomplikowane oraz bardzo fantazyjne nadruki i zadba o to, by prezentowały się doskonale,

  • proces zamówienia uprościliśmy do minimum ‒ aby zamówić koperty, wystarczy kilka kliknięć,

  • ofertę dostosowujemy do potrzeb klientów ‒ drukujemy na kopertach w wielu formatach,

  • zapewniamy sprawną realizację zamówienia i szybką dostawę pod wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu. 

Warto przy okazji dodać, że druk Warszawa to nie tylko możliwość zamówienia u nas druku na kopertach. Nasza oferta obejmuje również takie działania, jak:

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018