Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Obrazy na płótnie

Format

Materiał

Naciągnięcie na krosno

Lakierowanie

Zawieszka

Termin realizacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Druk na płótnie

Dowolna grafika

Drukujemy z przesłanego przez ciebie pliku lub grafiki.

Szybkie terminy

Przygotujemy obraz w niecałe 24h.

Kompleksowo

Obraz naciągamy na krosno, lakierujemy i oprawiamy w ramę.

Warto wiedzieć

Obrazy na płótnie (canvas) wykonujemy z przesłanych zdjęć lub grafik. Pojedyncze zdjęcie można wydrukować jako jeden element lub podzielić na kilka części tworząc obraz kaskadowy. Używając kilku zdjęć, wykonamy kolaż lub mozaikę. Obraz na płótnie drukowany jest na specjalnym materiale typu canvas 360g/m2, które naciągane jest na krosno. W ofercie posiadamy krosna o długości od 15 do 100 cm. Nadruk wykonujemy na maszynach renomowanych producentów, które sprawiają, że kolory są żywe i intensywne. W celu dodatkowego zabezpieczenia oferujemy usługę lakierowania.

Wykończenia

W Copy General oferujemy również oprawianie obrazów w ramy. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów ram w różnych kolorach. Charakteryzują się one zróżnicowaną fakturą, szerokościami oraz stylem.

Zastosowanie

Obrazy na płótnie udekorują mieszkanie, biuro, lokal usługowy czy gabinet, często korzystają z tego rozwiązania firmy zajmujące się w aranżacją wnętrz. Obraz na płótnie jest też doskonałym prezentem z okazji ślubu, rocznicy, urodzin czy innego wydarzenia.

Wydruki na płótnie

Wydruki na płótnie, tak zwane canvas, cieszą się powodzeniem wśród osób prywatnych, a także wśród firm i przedsiębiorstw. W zależności od preferencji zdecydować się można na obraz jednoczęściowy lub wieloczęściowy obraz kaskadowy w wielu wielkościach.

 • Zdjęcia na płótnie ‒ wydruki zdjęć na płótnie to wyjątkowa pamiątka. Drukujemy fotografie ślubne, portrety, zdjęcia rodzinne, fotografie dzieci, zdjęcia z wakacji i wiele innych.
 • Obrazy canvas ‒ Obrazy drukujemy na materiale Canvas 360 g, obraz może być poddany lakierowaniu i naciągnięty na ramę drewnianą.
 • Foto na płótnie ‒ wysokiej jakości tusze, szeroka paleta barw, porządne płótno naciągnięte na drewnianą ramę, wykorzystanie najnowszych technologii sprawiają, że obrazy doskonale prezentują się i wyglądają jak ręcznie malowane.
 • Fotoobrazy na płótnie ‒ fotoobrazy na płótnie to doskonały element wystroju wnętrz urządzonych w różnym stylu. W zależności od preferencji zdecydować się możemy na obraz z motywem miasta, pejzaż, architekturę i wiele innych.

Dlaczego skorzystać z oferty naszej drukarni?

 • Szybka realizacja zamówienia ‒ dbamy o to, by druk obrazów na płótnie przebiegał bardzo sprawnie przy zachowaniu najwyższej jakości. Dzięki temu nasi klienci szybko otrzymują zamówione obrazu.
 • Wysoka jakość druku ‒ materiał Canvas 360g, doskonałej jakości tusze, nowoczesne maszyny drukujące, ramy drewniane sprawiają, że nasze obrazy na płótnie spełniają najwyższe standardy.
 • Zamów online ‒ wybierz format i inne parametry obrazu, umieść artykuł w koszyku i zamów.  Wszystko zajmie Ci dosłownie kilka minut.
 • Atrakcyjne ceny druku ‒ zapewniamy atrakcyjne ceny wydruków, za naciągnięty na ramę obraz na płótnie.
 • Różne rozmiary obrazów na płótnie ‒ oferujemy różne rozmiary i kształty obrazów na płótnie, między innymi 20 x 20 cm, 30 x 45 cm, 40 x 70 cm i inne.
 • Żywe kolory ‒ zapewniamy fotograficzną jakość obrazów czarno-białych i kolorowych. Wyraźne, miłe dla oka kolory ożywią każde wnętrze.
 • Różne płatności ‒ oferujemy różne formy płatności, dzięki czemu klienci mogą wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie.
 • Częste promocje w sklepie ‒ nie tylko zapewniamy atrakcyjne ceny obrazów,  ale też organizujemy częste promocje.

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018