Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Obrazy na płótnie
Format
Materiał
Naciągnięcie na ramę
Lakierowanie
Zawieszka
Termin realizacji
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Obrazy na płótnie 

Dowolna grafika
Drukujemy z przesłanego przez ciebie pliku lub grafiki.
Szybkie terminy
Przygotujemy obraz w niecałe 24h.
Kompleksowo
Obraz naciągamy na krosno, lakierujemy i oprawiamy w ramę.

Warto wiedzieć

Obrazy na płótnie (canvas) wykonujemy z przesłanych zdjęć lub grafik. Pojedyncze zdjęcie można wydrukować jako jeden element lub podzielić na kilka części tworząc obraz kaskadowy. Używając kilku zdjęć, wykonamy kolaż lub mozaikę. Obraz na płótnie drukowany jest na specjalnym materiale typu canvas 360g/m2, które naciągane jest na krosno. W ofercie posiadamy krosna o długości od 15 do 100 cm. Nadruk wykonujemy na maszynach renomowanych producentów, które sprawiają, że kolory są żywe i intensywne. W celu dodatkowego zabezpieczenia oferujemy usługę lakierowania.

Wykończenia

 
W Copy General oferujemy również oprawianie obrazów w ramy. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów ram w różnych kolorach. Charakteryzują się one zróżnicowaną fakturą, szerokościami oraz stylem.

Zastosowanie

Obrazy na płótnie udekorują mieszkanie, biuro, lokal usługowy czy gabinet, często korzystają z tego rozwiązania firmy zajmujące się w aranżacją wnętrz. Obraz na płótnie jest też doskonałym prezentem z okazji ślubu, rocznicy, urodzin czy innego wydarzenia.
Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018