Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Wobblery reklamowe

  Szybkość realizacji

  Standardowe Wobblery wykonamy nawet z dnia na dzień .

  Uszlachetniania

  Oferujemy Clear toner, srebrzenie lub foliowanie.

  Bogata oferta

  Wykonujemy Wobblery o dowolny kształcie i formacie.

  Warto wiedzieć

  Wobblery reklamowe – kiwaki - to rodzaj materiału reklamowego zamieszczanego na elastycznym wysięgniku przymocowanym do półki, który wprawiany jest w ruch poprzez dotyk lub podmuch powietrza. Wobblery mają za zadanie wyeksponowanie konkretnego produktu lub promowanie promocji.


  Wobblery mogą mieć dowolny kształty, najczęściej występują one w formie koła, kwadratu lub prostokąta jednak możemy również wykonać Webbera dopasowując jego kształt do grafiki jak ma zostać na nim wydrukowana może to być kształt butelki, laptopa, filiżanki, elipsy oraz wielu innych. Aby Wobbler jak najlepiej spełniał swoją funkcję nie powinien wielkością przekraczać 15 cm., najpopularniejsze są Wobbler w rozmiarach 10x10 cm lub 12x12 cm.


  Ramiona do Wobblerów występują w różnych wielkościach i wykonane są z przezroczystej folii PVC (tz. Kiwaki) lub aluminium(tz. Twinsticki). W ofercie posiadamy kiwaki o wysokości 100 mm, 140 mm, 160 mm, 170 mm, 200 mm oraz Twinsticki o wysokości 70 mm, 100 mm, 150 mm.


  Wobblery wyrokujemy najczęściej na papierze 350g z wykończeniem matowym, błyszczącym lub satynowym. Oczywiście możemy je również wykonać na innym rodzaju papiery np. ekologicznym szarym, brązowym lub biodegradowalnym ecri. Wobblery możemy uszlachetnić wykonując nadruk w kolorze srebrnym, stosując Clear Toner lub foliowanie forlią matową, błyszczącą lub satynową.


  Jako że Wobblery w Copy General wykonujemy w technologii druku laserowego możliwe jest zamówienie nawet bardzo niskich nakładów czy też wykonanie kilku wzorów za jednym razem. W przypadku Wobblery o standardowym kształcie realizacja możliwa jest już 24h.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018