Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Naklejki na butelki

Technologia druku

Zadruk

Typ podłoża

Wykończenie

Termin realizacji
Minimalna wartość zamówienia dla plakatów lateksowych wynosi 1m2

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Naklejki na butelki

Dużo możliwości

Wykonujemy naklejki o dowolnym kształcie.

Trwałość

Naklejki są odporne na zniszczenie i nie blakną.

Kilka rodzajów folii

Drukujemy naklejki matowe, błyszczące i przezroczyste.

Warto wiedzieć

Zajmują się Państwo produkcją alkoholi lub napoi w limitowanych ilościach, organizują przyjęcia weselne oraz okazjonalne. Potrzebują więc unikatowych oraz spersonalizowanych naklejek na butelkę. W Copy General zaprojektujemy, wydrukujemy i wytniemy je dla Państwa.
 
Wykonujemy naklejki na wódkę weselną, nalewki, wina domowe oraz niskonakładowe, bimber, cytrynówkę i wiele innych. Naklejki na butelkę możemy wydrukować w dowolnej wielkości oraz kształcie tak aby pasowała ona do wybranego kształtu butelki, nawet bardzo oryginalnej takie jak: but, trąbka, granat, łezka, ciastka itp. 
 
Wydruk naklejki wykonujemy w technologii lateksowej, która jest bezpieczna dla ludzi oraz bardzo trwała, naklejka nie blaknie i jest wysoceodporna na uszkodzenia oraz temperatury. Naklejki na butelki wykonujemy na folii samoprzylepnej białej z wykończeniem matowym lub błyszczącym oraz na folii przeźroczystej. Wydrukowaną naklejkę na butelkę wycinamy na ploterze tnącym, dzięki jego zastosowaniu możemy wyciąć nawet najbardziej wyszukany wzór. Zastosowanie cyfrowej technologii pozwala na druk oraz dodruk nawet  niedużych nakładów, możliwość łatwej aktualizacji naklejki datą produkcji lub personalizacją.  

Projektowanie

Zaprojektujemy dla Państwa naklejki na butelki okazjonalne na uroczystości takie jak wesele czy rocznica, a także naklejki na napoje regionalne oraz limitowane. Dopasowujemy naklejkę do brandingu firmy, motywu przyjęcia a nawet kształtu butelki

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018