Trwa wczytywanie produktów
Copy General

Oferta dla przedszkoli

Wymagania osób zarządzających przedszkolami w zakresie materiałów dydaktycznych, pomocniczych oraz wykończenia np. sal są wyjątkowe, dlatego w Copy General przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Was. W naszej ofercie znajdziecie materiały aranżacyjne, edukacyjne oraz reklamowe.

Zmień wystrój swojego przedszkola

Przy aranżacji wnętrza warto pamiętać o interesujących elementach graficznych, ciekawych sposobach wykonaniach, które stworzą wyjątkową atmosferę, a w takim miejscu jak przedszkole wspomogą edukację swoją barwną i unikalną realizacją, wpłyną na wyobraźnię najmłodszych.

Te produkty zamówisz online!
Naklejki
Naklejki
Oferujemy druk naklejek dla przedszkoli. Drukujemy naklejki edukacyjne, które można wykorzystać w trakcie pracy z dziecmi. Naklejki imienne na szafkę, zeszyty, kolorowankę czy plecak.

przejdź do kalkulacji

Dyplomy, certyfikaty
Dyplomy, certyfikaty
Drukujemy dyplomy dla przedszkoli. Drukujemy dyplomy dla przedszkolaków za udział w wydażeniu np. w dniu przedszkolaka, przedsatwieniu,  za zajęcie określonego miejsca, pasowanie na przedszkolaka, ukończenie przedszkola lub przejście do starszaków. 

przejdź do kalkulacji

Baner reklamowy
Baner reklamowy
Oferujemy wydruk banerów reklamowych i marketingowych dla szkół oraz przedszkoli. Oprócz tego na tkaninie banerowej możemy wykonać np. podkład do zabawy dla dzieci w formie miasta z ulicami do jazdy samochodzikami lub maty z grą.  

przejdź do kalkulacji

Fotomagnesy
Fotomagnesy
W Copy General wykonujemy magnesy oraz fotomagnesy ze zdjęciami. Na magnesie możemy umieścić litery i cyfry, imię dziecka, stworzyć mini notatnik na lodówkę, lub wydrukować zdjęcie np. z wycieczki czy uroczystości.

przejdź do kalkulacji

Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne
Oferujemy druk na folii samoprzylepnej, która jest idealna do aranżacji pokojów dziecięcych czy przedszkola. Zastosowanie folii sprawia że jest ona trwalsza od zwykłej fototapety, posiada wysoką odporność na zmywanie a zastosowany do wydruku ekologiczny toner sprawia że jest ona bezpieczna dla ludzi. Na folii możemy wydrukować dowolną grafikę oraz przyciąć ją po obrysie uzyskując unikatowy kształt.

przejdź do kalkulacji

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018