Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Drukowanie i kopiowanie online

  Dokładność

  Oferujemy kopie w rozdzielczości do 600 dpi.

  Dyskrecja

  Zabezpiecza produkt przed uszkodzeniem.

  Dostępność

  Działamy 24h przez 7 dni w tygodniu.

  Warto wiedzieć

  Kopiowanie małoformatowe A4 i A3 wykonujemy na wyspecjalizowanych maszynach, które kopiują w rozdzielczości do 600 dpi. W naszej ofercie posiadamy maszyny specjalizujące się w kopiach kolorowych i czarno-białych z opcją wykonywania kopii w szarościach. Jest to szczególnie istotne przy wykonywaniu kopii faktur, które często mają papiery w różnych barwach i istotne jest wychwycenie różnic szczególnie przy kopiach wykonywanych w czerni i bieli.
   
  Do kopii czarno-białych stosujemy standardowy papier 80g/m2, natomiast przy kopiach kolorowych papier satynowy 100g/m2. Mogą Państwo również skorzystać z naszej szerokiej gamy papierów powlekanych, ozdobnych i fakturowanych o różnych gramaturach, w obu trybach kolorystycznych. 

  Tym z Państwa, którzy cenią sobie prywatność oraz chcą szybko wykonać kilka kopii, proponujemy skorzystanie ze strefy samoobsługowej.

  Oprawa

  Skopiowane dokumenty w zależności od przeznaczenia możemy oprawić w następujący sposób: zszyć, włożyć w listwę, skleić, zacisnąć w oprawę kanałową, zbindować w metalową lub plastikową spiralę.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018