Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  Drukujemy materiały szkoleniowe

  Dokładność

  Zapewniamy dużą szczegółowość zdjęć i grafik nawet przy wydrukach czarno-białych.

  Szybkość

  Realizujemy zamówienia z dnia na dzień.

  Kilka rodzajów opraw

  Oprawiamy w perfect binding, zszywamy lub bindujemy.

  Mała minimalka

  Wykonujemy wydruki już od 10 szt.

  Personalizacja

  Każdy materiał możemy spersonalizować indywidualnie.

  Kompleksowość

  Wykonujemy skład, drukujemy, oprawiamy i dostarczamy.

  Warto wiedzieć

  Drukiem szkoleniowym oraz konferencyjnym zajmujemy się już od kilkunastu lat i współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami szkoleniowymi i konferencyjnymi. Przez ten czas udowodniliśmy im iż jesteśmy wiarygodnym i profesjonalnym partnerem. Podczas realizacji zleceń staramy się działać kompleksowo dlatego też oprócz wydruków oraz oprawy oferujemy również skład oraz dostawę materiałów. Dodatkowo oprócz druk materiałów szkoleniowych dostarczamy także pozostałe materiały konferencyjne: teczki, programy, ulotki, zaproszenia, smycze, broszury, plakaty, certyfikaty, dyplomu, foldery, notesy, identyfikatoryroll-upy i wiele innych.

  Wydruku materiałów szkoleniowych wykonujemy na specjalnie do tego celu dedykowanych maszynach, które pozwalają na dokładne odwzorowanie czerni, skali szarości oraz kolorów a także zapewniają doskonałe równe pokrycie. Również przy wykonywaniu oprawy działamy tylko profesjonalnych maszynach, zapewniających eleganckie wykończenia każdego egzemplarza.

  Do druku materiałów czarno-białych oraz w skali szarości używamy białego papieru 70g przy wydrukach kolorowych stosujemy papier satynowy, matowy lub błyszczący w gramaturze od 100g do 350g. 

  Oprawa materiałów

  Oprawa Perfect Binding - jest to rodzaj oprawy książkowej klejonej, oprawę tę stosujemy do materiałów szkoleniowy i konferencyjnych o objętości przekraczającej 40 kartek. Oprawę  Perfect Binding stosuje się do różnego rodzaju materiałów szkoleniowych i konferencyjnych jak raporty, sprawozdania, książki szkoleniowe. Okładka do oprawy Perfect Binding jest zawsze przygotowana indywidualnie. W celu uszlachetnienia oraz zabezpieczenia materiałów szkoleniowych możliwe jest zafoliowanie okładki jednym z trzech rodzajów folii: matową, błyszczącą lub strukturalną.  
   
  Oprawa zeszytowa (szyta) - jest to standardowa oprawa na dwie szycki stosuje się ją najczęściej do cienkich materiałów szkoleniowych oraz instrukcjach obsługi do maksymalnie 60 stron. Okładkę tak jak w przypadku oprawy Perfect Binding  możemy zafoliować jednym z trzech rodzajów folii: matową, błyszczącą lub strukturalną.

  Oprawa w spiralę - oferuję oprawę dokumentów w spiralę metalową lub plastikową, z przezroczystym przodem oraz matowym lub błyszczącym tyłem. Oprawa ta najczęściej stosowana jest do różnego rodzaju ćwiczeń oraz notatników.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018