Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Drukujemy materiały szkoleniowe

  Dokładność

  Zapewniamy dużą szczegółowość zdjęć i grafik nawet przy wydrukach czarno-białych.

  Szybkość

  Realizujemy zamówienia z dnia na dzień.

  Kilka rodzajów opraw

  Oprawiamy w perfect binding, zszywamy lub bindujemy.

  Mała minimalka

  Wykonujemy wydruki już od 10 szt.

  Personalizacja

  Każdy materiał możemy spersonalizować indywidualnie.

  Kompleksowość

  Wykonujemy skład, drukujemy, oprawiamy i dostarczamy.

  Materiały szkoleniowe to niezwykle ważne dokumenty, bez których trudno wyobrazić sobie przekazywanie wiedzy. Druk materiałów szkoleniowych powinien być zawsze najwyższej jakości, dzięki czemu poszczególne zagadnienia z kursu będą dużo łatwiej przyswajalne. Jak osiągnąć zadowalający efekt? Doskonałym rozwiązaniem będzie zawiązanie współpracy z naszą firmą!

  Wydruk materiałów szkoleniowych – nasza oferta

  Doskonałej jakości materiały szkoleniowe, które są niezbędne w trakcie każdego kursu czy seminarium, to zdecydowanie nasza specjalność. W Copy General stawiamy na kompleksowość usług, zapewniając zarówno profesjonalny wydruk materiałów szkoleniowych, jak i ich profesjonalną oprawę. Dbamy o to, aby każdy uczestnik szkolenia mógł skorzystać z perfekcyjnie przygotowanych materiałów, które pomogą zrozumieć i utrwalić zdobytą wiedzę.

  Pracując z różnymi renomowanymi firmami szkoleniowymi i konferencyjnymi, zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie naszych partnerów. Oferujemy nie tylko druk materiałów szkoleniowych, ale również dostarczanie szerokiej gamy pozostałych produktów konferencyjnych.

  Drukiem szkoleniowym oraz konferencyjnym zajmujemy się już od kilkunastu lat i współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami szkoleniowymi i konferencyjnymi. Przez ten czas udowodniliśmy im iż jesteśmy wiarygodnym i profesjonalnym partnerem. Podczas realizacji zleceń staramy się działać kompleksowo, dlatego też oprócz wydruków oraz oprawy oferujemy również skład oraz dostawę materiałów. Dodatkowo oprócz druk materiałów szkoleniowych dostarczamy także pozostałe materiały konferencyjne: teczki, programy, ulotki, zaproszenia, smycze, broszury, plakaty, certyfikaty, dyplomu, foldery, notesy, identyfikatory, roll-upy i wiele innych.

  Wydruk materiałów szkoleniowych wykonujemy na specjalnie do tego celu dedykowanych maszynach, które pozwalają na dokładne odwzorowanie czerni, skali szarości oraz kolorów a także zapewniają doskonałe równe pokrycie. Również przy wykonywaniu oprawy działamy tylko profesjonalnych maszynach, zapewniających eleganckie wykończenia każdego egzemplarza.

  Do druku materiałów czarno-białych oraz w skali szarości używamy białego papieru 70g przy wydrukach kolorowych stosujemy papier satynowy, matowy lub błyszczący w gramaturze od 100g do 350g. 

  Oprawa materiałów

  Oprawa Perfect Binding - jest to rodzaj oprawy książkowej klejonej, oprawę tę stosujemy do materiałów szkoleniowy i konferencyjnych o objętości przekraczającej 40 kartek. Oprawę  Perfect Binding stosuje się do różnego rodzaju materiałów szkoleniowych i konferencyjnych jak raporty, sprawozdania, książki szkoleniowe. Okładka do oprawy Perfect Binding jest zawsze przygotowana indywidualnie. W celu uszlachetnienia oraz zabezpieczenia materiałów szkoleniowych możliwe jest zafoliowanie okładki jednym z trzech rodzajów folii: matową, błyszczącą lub strukturalną.  

  Oprawa zeszytowa (szyta) - jest to standardowa oprawa na dwie szycki stosuje się ją najczęściej do cienkich materiałów szkoleniowych oraz instrukcjach obsługi do maksymalnie 60 stron. Okładkę tak jak w przypadku oprawy Perfect Binding  możemy zafoliować jednym z trzech rodzajów folii: matową, błyszczącą lub strukturalną.

   

  Oprawa w spiralę - oferuję oprawę dokumentów w spiralę metalową lub plastikową, z przezroczystym przodem oraz matowym lub błyszczącym tyłem. Oprawa ta najczęściej stosowana jest do różnego rodzaju ćwiczeń oraz notatników.

  Wydruk materiałów szkoleniowych – dlaczego u nas?

  Jako doskonale wyposażona drukarnia internetowa oferujemy drukowanie na specjalistycznych maszynach gwarantujących precyzyjne odwzorowanie kolorów i optymalne pokrycie każdej strony. Dbamy o to, by naszą ofertę zawsze charakteryzowała najwyższa jakość wykonania – zarówno jeśli chodzi o druk materiałów szkoleniowych, jak i wykonanie eleganckich opraw. Wszystko to czyni naszą drukarnię miejscem, gdzie można kompleksowo zrealizować projekt związany z przygotowaniem materiałów szkoleniowych.

  Artykuły szkoleniowe najwyższej jakości

  Dokładamy wszelkich starań, by proponowany przez nas druk materiałów konferencyjnych był zawsze najwyższej jakości. Wszystko po to, by materiały szkoleniowe przygotowane przez nas były nie tylko użyteczne, ale i estetyczne, co jest nie bez znaczenia dla wizerunku firmy organizującej szkolenie. To element identyfikacji wizualnej firmy, który powinien być dopracowany na najwyższym poziomie.

  Podczas realizacji zleceń staramy się działać kompleksowo, dlatego oprócz wydruku i oprawy oferujemy również skład oraz dostawę materiałów. Naszym klientom gwarantujemy szybki i bezpieczny transport zamówionych artykułów szkoleniowych.

  Wejdź na naszą stronę i zobacz wizytówki druk oraz drukowanie identyfikatorów. Oferujemy różne możliwości personalizacji produktów tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy! Warto przy okazji dodać, że nasza drukarnia Warszawa to nie tylko możliwość pozyskania druków najwyższej jakości. Gwarantujemy również korzystne ceny, jak również szybką realizację każdego zamówienia. Współpraca z nami to całkowite zadowolenie dla klienta, o czym przekonało się już wiele osób. Chętnie doradzimy również zainteresowanym to, w jaki sposób powinny prezentować się materiały szkoleniowe bądź druki innego rodzaju, które u nas zamawia.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018