Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Materiały sztancowane
Materiały sztancowane

Sztancowanie


Copy General to drukarnia z ponad 30 letnim doświadczeniem. Jedną z usług, które wykonujemy jest sztancowanie czyli wykrajanie, wycinanie, nacinanie, bigowanie, perforowanie lub tłoczenie różnych kształtów z papieru lub kartonu. 


Sztancowanie służy do produkcji produktów i materiałów reklamowych o skomplikowanych kształtach, których nie można wykonać na gilotynie. Usługi sztancowania wykonuje się przy użyciu indywidualnego wykrojnika tz. sztancy.


W Copy General posiadamy dwa rodzaje wykrojników. Wykrojniki do materiałów standardowych takie jak: teczki ofertowe, identyfikatory w kilku rozmiarach, zawieszki na drzwi, karty do gry są to wykrojniki z których dostępne dla naszych klientów z których za korzystanie nie pobieramy dodatkowej opłaty. W tym wypadku nasi klienci płacą tylko za wydruk oraz wycięcie. 


Drugi rodzaj wykrojników są to wykrojniki personalizowane na potrzeby konkretnej firmy. Ten rodzaj wykrojników wykorzystywany jest wielokrotnie. Są to np. przywieszki do ubrań, tłoczenia logo na dyplomach, registry, zakładki czy etui na kartę. Często również wykonujemy wykrojniki personalizowane na konkretne zamówienie w nietypowym kształcie wydarzenie np. w kształcie okularów, fortepiany, filiżanki kawy lub dla konkretnego produktu jak zawieszki na butelki, opakowania, pudełka. bilety. W przypadku wykrojników personalizowanych pobierana jest dodatkowa opłata za ich przygotowanie. 


Większość produktów wykonywanych jest z jednej sztancy, jednak w przypadku niektórych produktów wykonuje się go z dwóch a nawet trzech połączonych ze sobą elementów jak np. teczki ofertowej czy pudełka na karty do gry.
Aby wykonać dobry produkt sztancowany oprócz profesjonalnej maszyny do sztancowania oraz sztancy konieczny jest również dobrej jakości wydruk. W Copy General wykonujemy wydruk na maszynach renomowanych producentów, które zapewniają wysoką jakość druku  oraz pełne pokrycie. Każdy produkt sztancowany możemy uszlachetnić stosując nadruk w kolorze srebrnym, Clear Toner lub poprzez zastosowanie foliowania folią matową, satynową, lub błyszczącą. 


Połączenie naszego 30-letniego doświadczenia, wysoko gatunkowych materiałów oraz urządzeń renomowanych producentów sprawia że nasze produkty sztancowane charakteryzują się wysoką jakością oraz eleganckim wykończeniem. W przypadku, zainteresowania naszą ofertą na produkty sztancowane, zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@copygeneral.pl

 

W Copy General przy użyciu sztancy wykonaliśmy m. in. takie produkty jak:

KEY2PRINT 2018