Trwa wczytywanie produktów
Copy General
 

Organizacja konferencji 

W obecnej sytuacji rynkowej, przy dużej konkurencji praktycznie w każdej dziedzinie biznesu wizerunek firmy to niejednokrotnie klucz to sukcesu. Potrzeba dopasowania do wciąż zmieniających się potrzeb klientów oraz partnerów biznesowych wymusza wzmożone działania marketingowe, w tym konferencje i eventy promujące nowe rozwiązania i produkty firmy. 

Usługi dla biura

Copy General jest wiodącym dostawcą usług kserograficznych i poligraficznych. Od ponad 20 jesteśmy dla naszych klientów wsparciem oraz pewnym partnerem w szeroko rozumianym biznesie. Współpracujemy z firmami z różnych branż m. in. reklamowej, marketingowej prawniczej, rachunkowej, gastronomicznej, finansowej, szkoleniowej, projektowej, budowlanej i wielu innych...

Te produkty zamówisz online!
Wizytówki
Wizytówki

Wykonamy dla Państwa profesjonalne i eleganckie wizytówki w ekspresowym czasie. W standardzie drukujemy wizytówki na papierze 400g satynowym, w wersji jednostronnej lub dwustronnej, z możliwością uszlachetnienia folią lub nadrukiem dodatkowym kolorem: srebrnym lub wybiórczym. 

przejdź do kalkulacji

Teczki ofertowe
Teczki ofertowe
Największą zaletą teczek ofertowych wykonywanych w Copy General jest jakość oraz szybkość wykonania. Teczki ofertowe standardowo drukujemy w technologii cyfrowej, dzięki czemu każda teczka może zostać indywidualnie spersonalizowana. Teczki ofertowe wykonywane według naszego wzoru mają grzbiet o szerokości 5 mm oraz skrzydełko z miejscem na wizytówkę. Minimalna ilość zamówienia wynosi tylko 10 sztuk.

przejdź do kalkulacji

Ulotki
Ulotki

Wykonujemy uloteki reklamowe, promocyjne i informacyjne w wysokiej jakości. Zajmujemy się projektowaniem oraz drukowaniem ulotek. Większość zamówień na ulotki realizujemy w mniej niż 24h.  Druk ulotek wykonujemy w formatach A5, A6, DL i DL składane w V, C lub Z oraz DL składane na pół.


przejdź do kalkulacji

Drukowanie
Drukowanie

Copy General zajmuje się drukowanie już od ponad 20 lat. W tym czasie wydrukowaliśmy ponad 250 mln stron. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby naszych Klientów. W tym czasie współpracowaliśmy m. in. z firmami z branży szkoleniowej, eventowej, bankowej i prawniczej.

przejdź do kalkulacji

Pieczątki
Pieczątki

W Copy General oferujemy samotuszujące pieczątki w 6 rozmiarach do wyboru w wersji standardowej, kieszonkowej oraz okrągłej. Pieczątka może wykonać do 20 tys. stempli bez konieczności uzupełniania tuszu i odbija nawet bardzo drobne szczegóły. Pieczątka gotowa jest do użycia już w przeciągu 2 godzin od wykonania. 

przejdź do kalkulacji

Plakaty
Plakaty

Nośnik reklamowy, którego głównym zastosowaniem jest promocja i reklama. Doskonale sprawdza się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz punktów handlowo - usługowych

przejdź do kalkulacji

Wizytówki ekskluzywne
Wizytówki ekskluzywne
Przyciągnij uwagę potencjalnych klientów, zamów wizytówki na papierach barwionych ze złotym, białym lub srebrnym nadrukiem oraz Clear Tonerem.

przejdź do kalkulacji

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018