Trwa wczytywanie produktów
Copy General
 

Organizacja konferencji 

W obecnej sytuacji rynkowej, przy dużej konkurencji praktycznie w każdej dziedzinie biznesu wizerunek firmy to niejednokrotnie klucz to sukcesu. Potrzeba dopasowania do wciąż zmieniających się potrzeb klientów oraz partnerów biznesowych wymusza wzmożone działania marketingowe, w tym konferencje i eventy promujące nowe rozwiązania i produkty firmy. 

Usługi dla biura

Copy General jest wiodącym dostawcą usług kserograficznych i poligraficznych. Od ponad 20 jesteśmy dla naszych klientów wsparciem oraz pewnym partnerem w szeroko rozumianym biznesie. Współpracujemy z firmami z różnych branż m. in. reklamowej, marketingowej prawniczej, rachunkowej, gastronomicznej, finansowej, szkoleniowej, projektowej, budowlanej i wielu innych...

Te produkty zamówisz online!
Wizytówki
Wizytówki

Wykonamy dla Państwa profesjonalne i eleganckie wizytówki w ekspresowym czasie. W standardzie drukujemy wizytówki na papierze 400g satynowym, w wersji jednostronnej lub dwustronnej, z możliwością uszlachetnienia folią lub nadrukiem dodatkowym kolorem: srebrnym lub wybiórczym. 

przejdź do kalkulacji

Teczki ofertowe
Teczki ofertowe
Największą zaletą teczek ofertowych wykonywanych w Copy General jest jakość oraz szybkość wykonania. Teczki ofertowe standardowo drukujemy w technologii cyfrowej, dzięki czemu każda teczka może zostać indywidualnie spersonalizowana. Teczki ofertowe wykonywane według naszego wzoru mają grzbiet o szerokości 5 mm oraz skrzydełko z miejscem na wizytówkę. Minimalna ilość zamówienia wynosi tylko 10 sztuk.

przejdź do kalkulacji

Ulotki
Ulotki

Wykonujemy uloteki reklamowe, promocyjne i informacyjne w wysokiej jakości. Zajmujemy się projektowaniem oraz drukowaniem ulotek. Większość zamówień na ulotki realizujemy w mniej niż 24h.  Druk ulotek wykonujemy w formatach A5, A6, DL i DL składane w V, C lub Z oraz DL składane na pół.


przejdź do kalkulacji

Drukowanie
Drukowanie

Copy General zajmuje się drukowanie już od ponad 20 lat. W tym czasie wydrukowaliśmy ponad 250 mln stron. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby naszych Klientów. W tym czasie współpracowaliśmy m. in. z firmami z branży szkoleniowej, eventowej, bankowej i prawniczej.

przejdź do kalkulacji

Pieczątki
Pieczątki

W Copy General oferujemy samotuszujące pieczątki w 6 rozmiarach do wyboru w wersji standardowej, kieszonkowej oraz okrągłej. Pieczątka może wykonać do 20 tys. stempli bez konieczności uzupełniania tuszu i odbija nawet bardzo drobne szczegóły. Pieczątka gotowa jest do użycia już w przeciągu 2 godzin od wykonania. 

przejdź do kalkulacji

Plakaty
Plakaty

Nośnik reklamowy, którego głównym zastosowaniem jest promocja i reklama. Doskonale sprawdza się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz punktów handlowo - usługowych

przejdź do kalkulacji

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018