Trwa wczytywanie produktów

Organizacja konferencji 

W obecnej sytuacji rynkowej, przy dużej konkurencji praktycznie w każdej dziedzinie biznesu wizerunek firmy to niejednokrotnie klucz to sukcesu. Potrzeba dopasowania do wciąż zmieniających się potrzeb klientów oraz partnerów biznesowych wymusza wzmożone działania marketingowe, w tym konferencje i eventy promujące nowe rozwiązania i produkty firmy. 

Usługi dla biura

Copy General jest wiodącym dostawcą usług kserograficznych i poligraficznych. Od ponad 20 jesteśmy dla naszych klientów wsparciem oraz pewnym partnerem w szeroko rozumianym biznesie. Współpracujemy z firmami z różnych branż m. in. reklamowej, marketingowej prawniczej, rachunkowej, gastronomicznej, finansowej, szkoleniowej, projektowej, budowlanej i wielu innych...

Te produkty zamówisz online!
Dyplomy, certyfikaty, vouchery
Dyplomy, certyfikaty, vouchery

W dzisiejszych czasach każda nowo zdobyta umiejętność musi zostać potwierdzona stosownym dokumentem, który możemy okazać. Dlatego też po każdym szkoleniu, kursie, warsztatach osoby na nich obecne oczekują, iż otrzymają dokument, certyfikat lub dyplom, który potwierdzi ich nowo zdobytą wiedzę lub umiejętności.

przejdź do kalkulacji

Drukowanie
Drukowanie

Copy General zajmuje się drukowanie już od ponad 20 lat. W tym czasie wydrukowaliśmy ponad 250 mln stron. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby naszych Klientów. W tym czasie współpracowaliśmy m. in. z firmami z branży szkoleniowej, eventowej, bankowej i prawniczej.

przejdź do kalkulacji

Identyfikatory
Identyfikatory

Eventy, konferencje, targi na wszystkich tych imprezach ważna jest możliwość zidentyfikowania osoby, z którą się rozmawia, wtedy właśnie identyfikator jest niezastąpionym elementem.

przejdź do kalkulacji

Kartki okolicznościowe
Kartki okolicznościowe

Pamięć, radość, szczęście i pomyślności to wszystko możemy przekazać prostą kartą okazjonalną.

przejdź do kalkulacji

Naklejki
Naklejki

Naklejki to ciekawy produkt, który może pełnić funkcję reklamową, informacyjną oraz promocyjną. Sprawdza się podczas targów, eventów oraz rożnego rodzaju akcji reklamowych.

przejdź do kalkulacji

Pieczątki
Pieczątki

Żadna firma nie obędzie się bez pieczątki, w Copy General wykonamy ją już w 15 min.

przejdź do kalkulacji

Plakaty
Plakaty

Nośnik reklamowy, którego głównym zastosowaniem jest promocja i reklama. Doskonale sprawdza się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz punktów handlowo - usługowych

przejdź do kalkulacji

Teczki ofertowe
Teczki ofertowe

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego składaj oferty handlowe w personalizowanych teczkach wykonanych w Copy General.

przejdź do kalkulacji

Ulotki
Ulotki

To najpopularniejszy rodzaj nośnika reklamowego stworzonego do pokazania potencjalnym klientom produktów oraz usług.

przejdź do kalkulacji

Wizytówki
Wizytówki

Profesjonalnie wykonana oraz zaprojektowana wizytówka może otworzyć wiele drzwi. To ona jest często naszym pierwszym reprezentantem w kontaktach z nowym partnerem handlowym. Wizytówki wykonywane w Copy General charakteryzują się wysoką jakością, szybkim czasem realizacji oraz przystępną ceną.

przejdź do kalkulacji

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018