Trwa wczytywanie produktów
 

Druk materiałów na uroczystości - ślub, chrzest, komunia

Organizują Państwo ślub, chrzest lub komunię i potrzebują materiałów drukowanych na tę uroczystość? W Copy General zaprojektujemy oraz wykonamy wszystkie materiały związane z tymi uroczystościami. Organizacja uroczystości to przedsięwzięcie wieloetapowe. W naszej ofercie posiadamy produkty, które przydadzą się na każdym z nich.

 

Te produkty zamówisz online!
Zaproszenia ślubne
Zaproszenia ślubne
Eleganckie zaproszenia na uroczystość może być wyjątkową i elegancką pamiątką dla gości. Żadne przyjęcie weselne nie odbędzie się bez gości, dlatego też narzeczeni wysyłają im zaproszenia.  W Copy General drukujemy zaproszenia ślubne w standardowych formatach w wersji jednokartkowej A5, A6, DL, 14x14 cm jak i składane 2xDL składane do DL (210x198mm), A5 składane do A6, 28x14cm składane do kwadratu 14x14cm. Na życzenie stworzymy zaproszenie w dowolnym formacie wybranym przez nowożeńców. 

przejdź do kalkulacji

Naklejki na butelki
Naklejki na butelki
Wykonujemy naklejki na wódkę weselną, nalewki, wina domowe oraz niskonakładowe, bimber, cytrynówkę i wiele innych. Naklejki na butelkę możemy wydrukować w dowolnej wielkości oraz kształcie tak aby pasowała ona do wybranego kształtu butelki, nawet bardzo oryginalnej takie jak: but, trąbka, granat, łezka, ciastka itp. 

przejdź do kalkulacji

Plany stołów wesele
Plany stołów wesele
Wydruk stołów weselnych w Copy General. W Copy General najczęściej wykonujemy na piance lub PVC, która jest bardzo łatwa w transporcie i lekki. Plan stołów weselnych można umieścić na sztaludze lub zawiesić przy wejściu do lokalu. Plan stołów ma możemy wykonać w dowolnym rozmiarze oraz orientacji.

przejdź do kalkulacji

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018