Trwa wczytywanie produktów
Copy General
 

Druk materiałów na uroczystości - ślub, chrzest, komunia

Organizują Państwo ślub, chrzest lub komunię i potrzebują materiałów drukowanych na tę uroczystość? W Copy General zaprojektujemy oraz wykonamy wszystkie materiały związane z tymi uroczystościami. Organizacja uroczystości to przedsięwzięcie wieloetapowe. W naszej ofercie posiadamy produkty, które przydadzą się na każdym z nich.

 

Te produkty zamówisz online!
Zapraszania ślubne
Zapraszania ślubne
Copy General drukujemy zaproszenia ślubne w standardowych formatach w wersji jednokartkowej A5, A6, DL, 14x14 cm jak i składane 2xDL składane do DL (210x198mm), A5 składane do A6, 28x14cm składane do kwadratu 14x14cm.

przejdź do kalkulacji

Winietki
Winietki

Winietki na stół najczęściej stosuje się na przyjęciach, ślubach, chrzcinach, galach, wydarzeniach sportowych, uroczystościach, konferencjach czy eventach. Winietki standardowo wykonujemy w formatach 9x8,5 cm składane do 9x4,25 cm oraz 8x8 cm składane do 8x4 cm. Możliwe jest również wykonanie winietek w innym formacie. 

przejdź do kalkulacji

Naklejki na butelki
Naklejki na butelki
Wykonujemy naklejki na wódkę weselną, nalewki, wina domowe oraz niskonakładowe, bimber, cytrynówkę i wiele innych. Naklejki na butelkę możemy wydrukować w dowolnej wielkości oraz kształcie tak aby pasowała ona do wybranego kształtu butelki, nawet bardzo oryginalnej takie jak: but, trąbka, granat, łezka, ciastka itp. 

przejdź do kalkulacji

Plany stołów wesele
Plany stołów wesele
Wydruk stołów weselnych w Copy General. W Copy General najczęściej wykonujemy na piance lub PVC, która jest bardzo łatwa w transporcie i lekki. Plan stołów weselnych można umieścić na sztaludze lub zawiesić przy wejściu do lokalu. Plan stołów ma możemy wykonać w dowolnym rozmiarze oraz orientacji.

przejdź do kalkulacji

Menu Weselne
Menu Weselne
Nieodzowną częścią dobrze zorganizowanego przyjęcia jest przygotowanie oraz wydrukowanie menu weselnego. W Copy General oferujemy Państwu wydruk oraz zaprojektowanie menu weselnego w wybranym przez Państwa formacie oraz stylistyce.

przejdź do kalkulacji

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018