Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Karty Menu

  Każda ilość

  Realizujemy zamówienia już od 10 szt.

  Kompleksowa usługa

  Projektujemy, drukujemy, dostarczamy.

  Dostawa

  Dostarczamy do wybranego miejsca w Polsce.

  Szybkość realizacji

  Realizujemy zamówienia z dnia na dzień a nawet szybciej.

  Różnorodność

  Bogata oferta wzorów oraz druk indywidualnych pomysłów

  Uszlachetnianie

  Stosujemy folię, clear toner oraz srebrzenie.

  Żadna restauracja, bar, kawiarnia czy kafejka nie obejdzie się bez karty menu. W Copy General wydrukują Państwo karty menu jednokartkowe, karty menu składane złożone z kilkunastu stron w różnych wielkościach, kształtach oraz rodzajach oprawy. 

  Menu jednokartkowe

  W Copy General oferujemy wydruk jednokartkowych kart menu w formatach DL, A5, A4, A3 a także w niestandardowym, wybranym przez Państwa formacie lub kształcie. Dzięki posiadaniu sztancy możemy dla Państwa wykonać kartę menu w kształcie: burgera, kufla piwa, koła czy filiżanki,itp. Zrealizujemy każdy szalony pomysł.
  W przypadku kart menu które są dodatkowo laminowane najczęściej wykonujemy je na papierze o gramaturze 160g, dzięki czemu są one odporne na zalanie i zabrudzenie. W momencie gdy karta menu nie jest laminowana mamy do zaoferowania papiery o gramaturze od 200-400g. który zapewnia odpowiednią sztywność. Do wyboru mają Państwo papiery w pełnej palecie barw oraz faktur. Wśród nich można wyróżnić ecru, srebrne, miedziane, perłowe, lodowe, ekologiczne, itp. 
  Większą część dostępnych papierów możemy dodatkowo uszlachetnić poprzez zafoliowanie jednym z czterech rodzajów folii: matową, błyszczącą, satynowana lub strukturalną z fakturą. Oprócz uszlachetnienia folią oferujemy również nadruk w kolorze srebrnym lub nałożenie clear toneru, który dodatkowo nada blasku i wyeksponuje wybrane elementy. 

  Menu składane

  W przypadku składanych kart menu oferujemy dużą ilość możliwości poczynając od standardowych składanych menu w formach 2xDL składane do DL (198x210mm), A4 składane do DL (297x210mm),  A4 składane do A5 (297x210mm), A4 składane do A4 (297x210mm). Poprzez do bardziej nietypowe jak A4 składane po krótszym boku (210x297mm), 3xA4 (620x297mm), na kartach menu harmonijkowych złożonym z kilkunastu kartek kończąc kończąc.
  Przy składanych kartach menu o wielkości mniejszych niż A3 stosujemy papiery o gramaturze od 170-300g. które można łatwo złożyć do docelowego formatu. W naszej ofercie znajdują się papiery satynowe, powlekane, fakturowane oraz ekologiczne. W przypadku kart menu większych od A3 stosujemy papier 200 lub 300g matowy lub błyszczący. Każde składane menu możemy uszlachetnić folią, która dodatkowo je zabezpieczy. Oferujemy również nadruk w kolorze srebrnym lub nałożenie clear toneru, który dodatkowo nada blasku i wyeksponuje wybrane elementy. 

  Projektowanie

  Copy General to nie tylko centrum druku ale również studio graficzne, w którym przygotujemy dla Państwa oryginalne menu zgodnie z Państwa koncepcją. Nie tylko zaprojektujemy menu ale również dobierzemy odpowiedni materiał oraz rodzaj uszlachetnienia, adekwatny do klimatu restauracji. Profesjonalnie zaprojektowana karta menu ładnie wygląda, pozwala na łatwe nanoszenie różnego rodzaju zmian takich jak ceny, zmiana jadłospisu czy karty drinków lub deserów. 


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018