Trwa wczytywanie produktów
Copy General
 

Druki hotelowe

Aby w jak najbardziej efektywny sposób móc obsłużyć swoich klientów, potrzebują Państwo odpowiednich materiałów do komunikacji z nim. 

W ofercie Copy General dla hoteli oferujemy druk: folderów, ulotek, zawieszek na drzwi, teczek ofertowych, stojaków informacyjnych, zaproszeń, voucherów, kuponów, menu, długopisów, kart plastikowych, smyczy reklamowych oraz wielu innych.

W Copy General posiadamy własny dział graficzny. dzięki czemu oprócz usługi druku możemy zaoferować zaprojektowanie oraz personalizację większości z wymienionych wyżej produktów.

 

Te produkty zamówisz online!
Zawieszki na drzwi
Zawieszki na drzwi
Pomimo że zawieszka na drzwi głownie kojarzy nam się z hotelami, pensjonatami i motelami, jako środek komunikacji pomiędzy obsługą a gościem np. „ Nie przeszkadzać”, „Proszę posprzątać pokój’, „Zamknięte awaria”, może ona również być elementem reklamowym lub informującym. Na zawieszkach możemy umieścić informację o promowanych atrakcjach, czy akcjach jaki znajdują się w pobliżu. 

przejdź do kalkulacji

Plan ewakuacji
Plan ewakuacji
Wykonujemy pianki oraz PVC z planami ewakuacyjnymi dla hoteli. Pianka może mieć dowolny rozmiar. Plany wykonujemy na folii matowej lub błyszczącej z podklejeniem na PVC. Zastosowanie do druku technologii lateksowej sprawia że plan jest odporny na zniszczenie oraz zalanie.

przejdź do kalkulacji

Foldery, katalogi, broszury
Foldery, katalogi, broszury
Pokażemy cię z najlepszej strony. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, zarówno gdy prezentujemy swoje produkty, usługi czy wtedy, gdy przedstawiamy sprawozdanie. Dlatego w Copy General wykonujemy katalogi, sprawozdania i foldery charakteryzujące się wysoką elegancją i stylowym wykończeniem.

przejdź do kalkulacji

Ulotki
Ulotki
Jest to najpopularniejszy rodzaj nośnika reklamowego stworzony do przedstawiania swoich produktów oraz usług potencjalnym klientom.

przejdź do kalkulacji

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018