Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Druk lateksowy w nowej odsłonie - HP latex 570

Druk lateksowy w nowej odsłonie - HP latex 570 

Przedstawiamy nasz najnowszy zakup: HP latex 570. To najnowsza odsłona plotera drukującego w technologii lateksowej, dzięki któremu, w jeszcze lepszej jakości, możemy wykonać: naklejki, roll-up, banery, x-banery, plakaty, wydruki na folii, OWV (one way vision), backlity oraz wiele więcej.Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań maszyna ta zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów nawet na trudnych materiałach, bez względu na jego długość. Maszyna drukuje w rozdzielczości 1200 dpi, z dokładnością przesunięcia do 1 mm na jednym metrze, przez co nawet długie wydruki są precyzyjnie wykonane.


HP Latex 570 jest w stanie w ciągu godziny wydrukować do 23m2 z jakością odpowiednią do użytku wewnętrznego. Maksymalna szerokość materiału na jakim możemy drukować wynosi 162 cm. Wydruki w technologii lateksowej charakteryzują się dobrą odpornością na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania), oraz warunki atmosferyczne. Nowe atramenty gwarantują, że wykonane wydruki na długo zachowują doskonałe nasycenie kolorów. Wydruki nie laminowane zachowują trwałość kolorystyki (nasycenia kolorów) do 3 lat. W przypadku wydruków laminowanych nawet do 5 lat.


Zastosowanie nowych rozwiązań utrwalania sprawia, że wydruki nie wymagają dodatkowego schnięcia. Od razu po druku nadają się do dalszej obróbki, dzięki czemu możemy wykonać zamówienia jeszcze szybciej.


Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, lub chcą złożyć zamówienie zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@copygeneral.pl, tel. 22 628 62 52.

 

KEY2PRINT 2018