Trwa wczytywanie produktów
Strona główna O nas
Aranżacja wnętrz

O NAS

Firma Copy General została założona w latach 80. XX wieku w USA. W Europie pojawiliśmy się na początku lat 90-tych wraz z napływem zachodniego kapitału. Pierwszy punkt otworzyliśmy w Budapeszcie w 1991 r. Kolejne lata to ekspansja do nowych państw – Czechy, Polska, Rosja.

Pierwsze centrum druku i kopiowania w Polsce otworzyliśmy w Warszawie w roku 1993 przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i Emilii Plater. Placówka bardzo szybko zdobyła popularność wśród wielu przedsiębiorców nowo otwartych firm oraz studentów Politechniki Warszawskiej.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi kopiowania - bo taki był początkowy charakter usług – otwieraliśmy kolejne punkty usługowe. Popyt na oferowane przez Copy General usługi był tak duży, że zdecydowaliśmy się na działanie całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Wzmocniliśmy moce przerobowe firmy oraz zmodernizowaliśmy park maszynowy. Dzięki czemu zdecydowana większość zleceń była realizowana z dnia na dzień, w czasie krótszym niż 24 godziny. Elastyczność i szybkość okazały się strzałem w dziesiątkę czyli tym czego oczekiwali odbiorcy. Klienci zaufali naszej sile, dynamice i niezawodności.

Dzisiaj po 25 latach działania zmieniło się wiele. Nie zmieniło się tylko nasze podejście do realizacji. Zawsze szybko, zawsze jakościowo, zawsze precyzyjnie.

KEY2PRINT 2018