Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Kartki okolicznościowe

Format

Zadruk

Papier

Uszlachetnienie

Koperta

Nadruk kolorem dodatkowym

Termin realizacji

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Zamów online

Urozmaicenie

Posiadamy papiery powlekane, ozdobne i fakturowane.

Różne kształty

Projektujemy kartki w różnych kształtach bombki, gwiazdy, pianina.

Kompleksowość

Drukujemy, personalizujemy, adresujemy, kopertujemy i wysyłamy.

Co warto wiedzieć o kartkach okolicznościowych
/ świąteczne ?

Zaprojektujemy oraz wykonamy kartkę okolicznościową w dowolnym kształcie. Kształt kartki może być związany z tematyką wydarzenia, okazji lub święta, jak np.: pisanka, koszyk, bombka, balon lub produktu jak fortepianu, samochód lub logo firmy. Oprócz kartek sztancowanych oferujemy kartki standardowe w formatach 2xDL składane do DL, A5 składane do A6 po krótszym lub dłuższym boku oraz kartkę 30x15 cm składaną do wymiaru 15x15 cm. Przy wykończeniu kartek okolicznościowych oferujemy również różnego rodzaju nacięcia i wycięcia, jak np.: okienka, promienie, łezki, itp. Materiały do wydruku dobierane są indywidualnie do każdego projektu w zależności od jego kolorystyki oraz sposobu wykończenia. W naszej gamie materiałów znajduje się kilkadziesiąt rodzajów papierów kolorowych, ozdobnych i fakturowanych w gramaturze od 100g/m2 do 400g/m2. Każda kartka może zostać spersonalizowana.

Kartki okolicznościowe / świąteczne - Wykończenie

Aby nadać kartkom niepowtarzalnego charakteru oferujemy, uszlachetnianie folią matową, satynową, błyszczącą lub strukturalną. Na kartce możemy także zastosować Clear Toner lub srebny nadruk. Dodatkowo do kartek okolicznościowych oferujemy koperty z nadrukiem lub bez, adresacje listu, oraz wysyłkę pocztą wg adresacji z listy.

Szeroka oferta

Kartki okolicznościowe sprawdzają się podczas każdej okazji. Elegancką kartkę z życzeniami możemy podarować bliskiej nam osobie, jak również klientom czy kontrahentom naszej firmy ‒ taki drobiazg sprawi obdarowanym wiele radości i będzie pamiątką na długie lata.

 • Kartki ślubne  ‒  kartka ślubna to obowiązkowy dodatek do prezentu weselnego. Wybierać możemy między eleganckimi kartkami ręcznie robionymi, jak i kartkami z odrobiną humoru.
 • Kartki na chrzest ‒ pamiątka chrztu musi być wyjątkowa, zakupić możemy piękne kartki w pastelowych kolorach dedykowane  chłopcom i dziewczynkom.
 • Kartki na komunię ‒ komunia to ważny dzień dla każdego młodego człowieka, kartka okolicznościowa z tej okazji będzie bardzo miłym gestem.
 • Kartki na walentynki ‒ kartka okolicznościowa na walentynki to sposób, by pozytywnie zaskoczyć ukochaną osobę.
 • Kartki na Boże Narodzenie  ‒ wysyłanie kartek na święta to bardzo dobry zwyczaj. Zakupić możemy kartki świąteczne z różnymi motywami, na przykład z choinką, szopką betlejemską, Mikołajem, dużym powodzeniem cieszą się kartki handmade.
 • Kartki Wielkanocne ‒ kartki na wielkanoc to sposób, aby złożyć świąteczne życzenia osobom, z którymi nie możemy się zobaczyć.
 • Kartki urodzinowe ‒ zakupić możemy kartki na roczek, 18, 20, 30, 40, 50, 60 czy 80 urodziny, dostępne są kartki z wydrukowanymi już życzeniami, jak i bez życzeń.
 • Kartki imieninowe ‒ życzenia z okazji imienin napisane na gustownym karnecie każdemu solenizantowi sprawią wiele radości.
 • Kartki z okazji narodzin ‒ kartki okolicznościowe to miły drobiazg z okazji narodzin dziecka. Taką kartkę możemy wręczyć osobiście lub wysłać pocztą.
 • Kartki z okazji rocznic ‒ rocznica ślubu, jubileusz w pracy i inne wszelkiego rodzaju rocznice to kolejna okazja do wręczenia eleganckiej kartki z życzeniami.
 • Kartki uniwersalne ‒ zakupić możemy również kartki uniwersalne, które sprawdzą się niezależnie od okazji.
 • Kartki na Halloween  ‒ halloween cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Dostępne są również specjalne kartki na tę okazję.
 • Kartki dla dziecka ‒ kolorowe, całkowicie wyjątkowe kartki okolicznościowe dla dzieci to kolejny rodzaj karnetów.
 • Kartki świąteczne ‒ kartki świąteczne, na przykład na Boże Narodzenie czy Wielkanoc zachwycają wzorami oraz kolorami i zawsze sprawiają wiele radości.
 • Kartki na prezent ‒ kartka ze szczerymi życzeniami to doskonały prezent lub dodatek do prezentu.
 • Kartki dla babci, dziadka ‒ kartki na Dzień Babci oraz Dzień Dziadka to doskonały sposób, by sprawić dziadkom wiele radości.
 • Kartki dla mamy i taty kartki na Dzień Matki i Ojca to sposób, aby złożyć życzenia, ale też doskonała forma podziękowania za wychowanie.

Dlaczego warto wydrukować personalizowaną kartkę jako prezent?

Kartki personalizowane są całkowicie unikalne ‒ każda z  nich przygotowywana jest z myślą o konkretnej osobie. Co więcej, mamy całkowitą dowolność w kwestii kształtu, wielkości, kolorystyki i  najdrobniejszego szczegółu dotyczącego owej kartki okolicznościowej. To nie koniec zalet:

 • spersonalizowana kartka okolicznościowa to doskonały sposób, by pokazać danej osobie, że jest dla nas kimś ważnym
 • tak przygotowana kartka okolicznościowa będzie dla obdarowanej osoby pamiątką na długie, długie lata
 • personalizowane kartki są też eleganckim upominkiem dla klientów i kontrahentów
 • taka kartka jest doskonałym prezentem lub dodatkiem do prezentu na chrzest, imieniny, urodziny, walentynki, rocznicę ślubu, a także na Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci czy Dziadka.
Zapraszamy do zakupów.

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018