Trwa wczytywanie produktów
Strona główna Aktualności

Nowa maszyna do druku małoformatowego

Jako druga firma w Polsce i Pierwsza w Warszawie zakupiliśmy system do produkcyjnego druku kolorowego firmy Xerox. Urządzenie Iridesse Production Press zosatało stworzone z myślą o druku kolorowym małoformatowym i ma za zadanie zapewnić Klientom szybkość realizacji powieżonych zamówień, wysoką jakości oraz precyzję.

Czytaj więcej

Godziny otwarcia punktów w niedziele oraz święta

W związku z wejściem w życie ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta od kwietnia 2018 punkty usługowe będą nieczynne w niedziele niehandlowe, święta oraz w niektóre inne dni wymienione w ustawie.

Czytaj więcej

Prace Dyplomowe 2018

W związku ze zbliżającym się terminem oddawania oraz obrony prac dyplomowych, magisterskich, inżynierskich oraz licencjackich w Copy General przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. U nasz przygotujesz, wydrukujesz i oprawisz każdy rodzaj pracy dyplomowej w przystępnej cenie

Czytaj więcej
"

Jeszcze bardziej przyspieszamy HP PageWide XL 5000

Prezentujemy Państwu nasz najnowszy nabytek i równocześnie najmłodsze dziecko firmy HP, wielofunkcyjne urządzenie HP PageWide XL 5000 do druku wielkoformatowego. Ta wielofunkcyjna maszyna pozwala na druk 14 A1 na minutę bez względu na rodzaj wydruku. Zarówno druk czarno-biały i kolorowy techniczny wykonywane są w tym samym czsie. Drukując na tej samej maszynie zarówno druki kolorowe jak i czarno-białe zapewniamy Państwu jeszcze lepszą oraz jednolitą jakość dokumentacji.

Czytaj więcej

Nowa maszyna do foliowania GMP Qtopic 380 Auto

Coraz częściej nasi Klienci zamawiają materiały uszlachetnione folią dlatego też aby jeszcze bardziej przyspieszyć realizację zamówień zakupiliśmy maszynę GMP Qtopic 380 Auto. Jest to nowy typ foliarki przystosowany do druku cyfrowego. Przy optymalnych ustawieniach maszyna jest w stanie wykonać do 10 metrów na minutę co daje 1300 arkuszy na godzinę. Dodatkowo zastosowanie podajnika do wysokiego stosu (50 cm)...

Czytaj więcej

Druk lateksowy w nowej odsłonie - HP latex 570

Przedstawiamy nasz najnowszy zakup: HP latex 570. To najnowsza odsłona plotera drukującego w technologii lateksowej, dzięki któremu, w jeszcze lepszej jakości, możemy wykonać: naklejki, roll-up, banery, x-banery, plakaty, wydruki na folii, OWV (one way vision), backlity oraz wiele więcej.

Czytaj więcej

KEY2PRINT 2018