Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Plakaty reklamowe
Format
Technologia druku
Zadruk
Papier
Wykończenie
Termin realizacji
Minimalna wartość zamówienia dla plakatów solwentowych wynosi 1m2
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Plakaty

Trzy typy nadruku
Drukujemy w technologii atramentowej, solwentowej i lateksowej.
Szybkość
Drukujemy z prędkością do 14 plakatów A1 na minutę.
Rozmaitość mediów
Drukujemy na papierach, foliach i bluebackach, o różnej gramaturze.

Plakaty - Warto wiedzieć

W Copy General posiadamy szeroką ofertę materiałów dedykowanych do wydruku plakatów. Plakaty wykonywane są na kilku rodzajach papierów oraz na folii. W procesie tworzenia tego produktu stosujemy trzy rodzaje nadruku: atramentowy, solwentowy lub lateksowy.
 
Druk plakatów w technologii atramentowej wykonywany jest na papierze matowym 180g/m2, satynowym 190g/m2 lub błyszczącym 190g/m2. Wydruk atramentowy dostępny jest od ręki w punkcie usługowym, w formatach B2, B1,B0, A2, A1 i A0 oraz niestandardowych do szerokości 106 cm. W celu dodatkowego usztywnienia plakatu może on zostać naklejony na piankę o grubości 5 mm. Przy druku atramentowym maksymalna szybkość wydruku plakatu A1 wynosi 14 szt. na minutę. Plakaty drukowane w technologii atramentowej sprawdzają się przy krótkiej ekspozycji wewnątrz pomieszczeń.
 
Przy druku plakatów w technologii solwentowej używamy papieru satynowego o gramaturze 140g/m2 lub 200g/m2. Maksymalna szerokość plakatu  wynosi 150 cm. Druk solwentowy jest trwalszy niż atramentowy, dzięki czemu plakaty dłużej zachowują kolory i sprawdzają się przy długoterminowych ekspozycjach wewnątrz pomieszczeń. Plakaty drukowane w technologii solwentowej podklejamy na piankę o grubości 5 mm.
 
Druki plakatów w technologii lateksowej realizujemy  na folii matowej lub błyszczącej, która jest trwała i mało podatna na rozdarcie. Maksymalna szerokość wydruku wynosi 137 cm. Wydruk lateksowy jest najtrwalszy z oferowanych przez Copy General wydruków, potrafi on przetrwać kilka lat, nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Plakaty drukowane w technologii lateksowej można podklejać na piankę o grubościach 5 i 10 mm oraz płytę PVC o grubości 1,2,3,5 i 10 mm.
Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018