Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Plakaty reklamowe

Technologia druku

Format

Zadruk

Papier

Wykończenie

Termin realizacji
Minimalna wartość zamówienia dla plakatów lateksowych wynosi 1m2
(Cena zawiera podatek VAT 23%)

Poczekaj na wczytywanie edytora

Plakaty do druku

Trzy typy nadruku

Drukujemy w technologii atramentowej, solwentowej i lateksowej.

Szybkość

Drukujemy z prędkością do 14 plakatów A1 na minutę.

Rozmaitość mediów

Drukujemy na papierach, foliach i bluebackach, o różnej gramaturze.

Plakaty - Warto wiedzieć

W Copy General posiadamy szeroką ofertę materiałów dedykowanych do wydruku plakatów. Plakaty wykonywane są na kilku rodzajach papierów oraz na folii. W procesie tworzenia tego produktu stosujemy trzy rodzaje nadruku: atramentowy, solwentowy lub lateksowy.

 

Druk plakatów w technologii atramentowej wykonywany jest na papierze matowym 180g/m2, satynowym 190g/m2 lub błyszczącym 190g/m2. Wydruk atramentowy dostępny jest od ręki w punkcie usługowym, w formatach B2, B1,B0, A2, A1 i A0 oraz niestandardowych do szerokości 106 cm. W celu dodatkowego usztywnienia plakatu może on zostać naklejony na piankę o grubości 5 mm. Przy druku atramentowym maksymalna szybkość wydruku plakatu A1 wynosi 14 szt. na minutę. Plakaty drukowane w technologii atramentowej sprawdzają się przy krótkiej ekspozycji wewnątrz pomieszczeń.

 

Druki plakatów w technologii lateksowej realizujemy  na folii matowej lub błyszczącej, oraz papierze satynowym o gramaturze 140g/m2 lub 200g/m2. Maksymalna szerokość wydruku wynosi 137 cm. Wydruk lateksowy jest najtrwalszy z oferowanych przez Copy General wydruków, potrafi on przetrwać kilka lat. Folia jest bardzo trwała i mało podatna na rozdarcia,  nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Plakaty drukowane w technologii lateksowej można podklejać na piankę o grubościach 5 i 10 mm oraz płytę PVC o grubości 1,2,3,5 i 10 mPlakaty drukowane na papierze nadają się wyłącznie do wnętrz i można podklejać na wyłącznie na piankę o grubości 5mm. 

Przy druku plakatów w technologii solwentowej używamy papieru satynowego o gramaturze 140g/m2 lub 200g/m2. Maksymalna szerokość plakatu  wynosi 150 cm. Druk solwentowy jest trwalszy niż atramentowy, dzięki czemu plakaty dłużej zachowują kolory i sprawdzają się przy długoterminowych ekspozycjach wewnątrz pomieszczeń. Plakaty drukowane w technologii solwentowej podklejamy na piankę o grubości 5 mm.

Rodzaje plakatów

Usługi druku plakatów świadczymy od lat, oferujemy zarówno plakaty wielkoformatowe, jak również nieco mniejsze ‒ B2, B1, A1 i A2. Za każdym razem dbamy o to, by nadruki spełniały najwyższe standardy jakości, a plakaty doskonale prezentowały się na zewnątrz, jak również wewnątrz obiektów. W zależności od preferencji nasi klienci mogą zdecydować się na:

 • plakaty jednostronne - są to plakaty, w przypadku których grafika znajduje się tylko jednej stronie. Plakaty tego typu można, między innymi, umieścić na słupach i tablicach ogłoszeniowych.
 • plakaty dwustronne - są to plakaty drukowane z obu stron, w zależności od preferencji po obu stronach mogą znajdować się takie same bądź inne grafiki. Nadruk dwustronny sprawia, że powierzchnia reklamowa jest w 100% wykorzystana.

Drukowanie plakatów online

Nasza drukarnia od lat specjalizuje się w druku plakatów. Zajmujemy się drukiem cyfrowym, jak również offsetowym. Zapewniamy ciekawe projekty graficzne oraz szeroką paletę kolorów. Ponadto, nasze studio wyposażone jest w specjalistyczne urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie, co jeszcze bardziej udoskonala efekty naszej pracy.

Gwarantujemy krótki czas realizacji zlecenia  ‒ zazwyczaj druk trwa około dwóch dni roboczych i szybką dostawę.

Druk plakatów to nasza specjalność! Zapraszamy do współpracy!

Plakaty jako reklama - gdzie dobrze się sprawdzą?

Plakaty reklamowe to jedna z popularniejszych i skuteczniejszych form reklamy. Za pomocą tego typu materiałów można przekazać klientom informacje na temat oferty firmy, produktów, usług czy akcji promocyjnych. Na plakatach często też umieszczane są dane kontaktowe, na przykład adres e-mail, bądź nr telefonu.

Estetyczne i oryginalne plakaty z pewnością zapadną potencjalnym klientom w  pamięci, pozytywnie wpłyną na kształtowanie wizerunku firmy i zwiększają jej rozpoznawalność.

Plakaty sprawdzają się zarówno jako reklama zewnętrzna, jak i wewnętrzna, na przykład w takich miejscach, jak:

 • witryny sklepowe
 • słupy i tablice ogłoszeniowe
 • kasetony
 • katalogi
 • przystanki autobusowe
 • tunele
 • centra handlowe
 • i inne

Plakaty są też bardzo pomocne podczas: 

 • wydarzeń reklamowych
 • akcji promocyjnych i społecznych
 • eventów branżowych
 • wystawy

Produkty rekomendowane


Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018