Trwa wczytywanie produktów
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  Skanowanie dokumentów, map, rysunków

  Dokładność

  Wykonujemy skany w rozdzielczości do 600 dpi.

  Szybkość realizacji

  Skanujemy do 23 metrów na minutę.

  Archiwizacja

  Odbieramy dokumenty, skanujemy, archiwizujemy i dostarczamy.

  Warto wiedzieć

  W Copy General specjalizujemy się w skanowaniu dokumentacji wielkoformatowych. Maksymalna szerokość skanowanego dokumentu wynosi 110 cm. Skanowanie oferujemy w trzech trybach kolorystycznych: full-color, czarno-białym oraz w skali szarości. Nasze skanery wielkoformatowe skanują z szybkością do 23 metrów na minutę. Zeskanowane dokumenty i rysunki zapisujemy do plików pdf, jpg lub tiff. Skanowanie wykonujemy w wybranej przez klienta rozdzielczości do 600dpi.

  Archiwizując dokumenty, najczęściej używamy numeracji plików 01, 02, 03 itd. Jednak na życzenie klienta możemy nazwać każdy plik oraz folder zgodnie z przesłaną listą lub korzystając z nazw dokumentów.  Poszczególne dokumenty skanujemy do osobnych plików lub tworzymy jeden plik zbiorczy. Zeskanowane dokumenty przesyłamy mailem, nagrywamy na pendrive, płytę lub dysk przenośny.


  W Copy General wiemy jak ważny  przy skanowaniu jest czas, szczególnie przy dokumentacjach budowlanych, księgowych czy prawniczych. Dlatego też działamy kompleksowo, odbieramy materiały od klientów, przygotowujemy je do skanowania, skanujemy, tworzymy zbiory i katalogi, indeksujemy, archiwizujemy, nagrywamy i dostarczamy.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018