Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Skanowanie dokumentów

  Dokładność

  Wykonujemy skany w wysokiej rozdzielczości. 

  Wszechstronnność 

  Skanujemy materiały zarówno w małym jaki dużym formacie. 

  Kompleksowośc 

  Odbieramy dokumenty, skanujemy, archiwizujemy i dostarczamy.

  Warto wiedzieć

  W Copy General wykonujemy skany  dokumentacji księgowych, powykonawczych, medycznych oraz budowlanych. Do skanu wykorzystujemy maszyny tylko rekomendowanych producentów dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość skanu i zeskanować nawet bardzo jasne elementy oraz linie.

  Skany małoformatowe w zależnoci od sposobu jego wykorzytania oraz stanu dokumentów wykonujemy w jednym z trzech trybów kolorystycznych: full-color, czarno-białym oraz w skali szarości w rozddzielczości 150, 300 lub 600 dpi. 

  Skanowanie OCR

  W Copy General oprócz standardowego skanowania dokumentów do plików zamkniętych jak jpg tiff lub pdf, wykonujemy również skanowanie do plików otwartych jak .docx czy .xls. Skanowanie OCR wykonujemy korzystając z programu który przekonwertowuje zeskanowany dokument z formy papierowej na formę elektroniczną.

   
  Największą dokładność w przypadku skanów do OCR-a uzyskuje się w przypadku dokumentów drukowanych z komputera i wynosi ona nawet 99%. Wykonujemy skany również pojedynczych dokumentów, jak i obszernych dokumentacji np. księgowych. Zeskanowane dokumenty możemy opisać według przesłanej listy.

  Skanowanie wielkoformatowe

  Maksymalna szerokość skanowanego dokumentu wynosi 110 cm. Skanowanie oferujemy w trzech trybach kolorystycznych: full-color, czarno-białym oraz w skali szarości. Nasze skanery wielkoformatowe skanują z szybkością do 23 metrów na minutę. Zeskanowane dokumenty i rysunki zapisujemy do plików pdf, jpg lub tiff. Skanowanie wykonujemy w rozdzielczości od 150 do 600 dpi. 

  Archiwizacja

  Archiwizując dokumenty, najczęściej używamy numeracji plików 01, 02, 03 itd. Jednak na życzenie klienta możemy nazwać każdy plik oraz folder zgodnie z przesłaną listą lub korzystając z nazw dokumentów.  Poszczególne dokumenty skanujemy do osobnych plików lub tworzymy jeden plik zbiorczy. Zeskanowane dokumenty przesyłamy mailem, nagrywamy na pendrive, płytę lub dysk przenośny.


  W Copy General wiemy jak ważny  przy skanowaniu jest czas, szczególnie przy dokumentacjach budowlanych, księgowych czy prawniczych. Dlatego też działamy kompleksowo, odbieramy materiały od klientów, przygotowujemy je do skanowania, skanujemy, tworzymy zbiory i katalogi, indeksujemy, archiwizujemy, nagrywamy i dostarczamy.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018