Trwa wczytywanie produktów
Copy General
 

Oklejanie witryn lokali i mieszkań

W Copy General staramy się świadczyć usługi w sposób kompleksowy. Dlatego też w przeciągu ostatnich kilku lat rozwijaliśmy nasz asortyment produktów do oklejania różnego typu powierzchni wewnętrznych jak i zewnętrznych. W chwili obecnej oprócz wydruku materiałów możemy również zaoferować oklejenie witryn, biura, lokalu usługowego, mieszkania, studia, gabinetu, warsztatu czy stoiska targowego.

Obrazy a płótnie w ramie

W Copy General każdego roku drukujemy kilkaset sztuk obrazów na płótnie tzw. Canvasów. Dlatego też pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy dwie nowe usługi, które nadają dodatkowej elegancji. Są to lakierowanie canvasu oraz oprawa canvasu w ramę. I tu nasuwa się pytanie:, które canvasy warto, a których nie należy oprawiać w ramę?

Te produkty zamówisz online!
Obrazy na płótnie
Obrazy na płótnie
Wyjątkowy i oryginalny obraz na płótnie z samodzielnie wybranej grafiki będzie ozdobą każdego mieszkania, lokalu lub biura.

przejdź do kalkulacji

Druk na folii
Druk na folii
Szukasz oryginalnego sposobu na ozdobienie biura, mieszkania, lokalu, gabinetu lub salonu. A może chcesz wykonać plakat lub naklejkę, którą łatwo zdejmiesz? Bez względu na to, czy potrzebujesz grafiki na stałe, czy na kilka dni, druk na folii jest idealnym rozwiązaniem.

przejdź do kalkulacji

Nie znalazłeś swojego produktu?
Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

KEY2PRINT 2018