Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Bindowanie, oprawy klejone

  Dostępność

  Zamówienie złożysz o każdej porze dnia i nocy.

  Duży wybór

  Oferujemy oprawy klejone, zszywane, bindowane oraz zaciskane.

  Perfect Binding

  Elegancka oprawa klejona ze specjalnie zaprojektowaną okładką.

  Warto wiedzieć

  W Copy General oferujemy kilka rodzajów opraw dokumentów. Oprawy te różnią się od siebie przede wszystkim zastosowaniem oraz czasem realizacji. Wszystkie oprawy z wyjątkiem oprawy Perfect Binding dostępne są na punkcie.


  Najbardziej znanym rodzajem oprawy jest oprawa broszurowa, która spinała nasze szkolne zeszyty. Oprawa jest bardzo prosta. Łączenie wykonuje się za pomocą dwóch zszywek. Liczba stron przy tego rodzaju oprawie powinna wynosić od 8 do 60 i musi być podzielna przez cztery. Oprawa stosowana jest w katalogach, materiałach szkoleniowych, instrukcjach obsługi i folderach.

  Bindowanie materiałów jest to najprostszy do wykonania rodzaj oprawy, w związku z czym jej przygotowanie jest możliwe w bardzo krótkim czasie. W Copy General oferujemy bindowanie w spiralę plastikową lub metalową. Użycie plastikowego grzbietu umożliwia dodawanie, ujmowanie lub zmianę kolejności stron w uprzednio oprawionym dokumencie. W spiralę metalową zmieści się do 120 kartek, natomiast w plastikową nawet 450.


  Do oprawy materiałów można również użyć wsuwanej listwy. Do tej oprawy zmieści się maksymalnie 120 kartek. Zarówno oprawę bindowaną, jak i oprawę w listwę często uzupełnia się o plastikową folię i sztywną tekturę, które pełnią funkcję przedniej i tylnej okładki.


  W Copy General oferujemy również oprawę twardą kanałową typu Metal Bind. Jest to najbardziej trwały rodzaj oprawy, wyróżnia się on eleganckim wyglądem. Dokumenty nie są dziurkowane, zszywane, ani sklejane, łączone są one ze sobą za pomocą docisku. Powierzchnia okładek jest pokryta elegancką imitacją skóry. Okładki dostępne są w kolorach niebieskim, czarnym, zielonym i bordowym. Ten rodzaj oprawy stosowany jest najczęściej do oprawy prac dyplomowych oraz małych dokumentacji budowlanych. Maksymalnie zmieści się w niej 300 kartek.


  W Copy General oferujemy dwa rodzaje oprawy klejonej: prostą, w której używane są standardowe okładki z przeźroczystym przodem oraz tyłem w jednym z czterech kolorów. Do tej oprawy zmieści się maksymalnie 450 kartek. Drugi rodzaj oprawy klejonej to oprawa typu Perfect Binding.


  Oprawa Perfect Binding jest doskonałym rozwiązaniem do prezentacji różnego rodzaju materiałów szkoleniowych, raportów, instrukcji, dodruków książek. Jest praktyczna i ma bardzo elegancki wygląd. Dzięki trwałej formie kartki nie wypadają i można jej używać przez długi czas. Oprawę Perfect Binding możemy wykonać zarówno po krótkim, jak i długi boku. 


  Największą zaletą wykonania oprawy i wydruku w technologii cyfrowej jest możliwość przygotowania pojedynczej sztuki i jej edycji w razie potrzeby, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z wykonaniem matrycy jak w przypadku druku offsetowego. Zalecana minimalna szerokość grzbietu wynosi 4 mm. Przy oprawie tego typu grafika okładki wykonywana jest indywidualnie do każdego zlecenia.

  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018