Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Artykuły


wpis blogowy

Różnica pomiędzy drukiem cyfrowym a offsetowym

W przeciągu kilkunastu lat naszej działalności często Klienci pytali nas o różnice pomiędzy drukiem cyfrowym a offsetowy. Która technologia druku jest lepsza? Czym kierować się przy wyborze? Czym się od siebie różnią?

Czytaj więcej


wpis blogowy

Druk na papierach ekologicznych

Wraz ze wzrostem świadomości wpływu ludzi na środowisko, produkty ekologiczne stały się coraz popularniejsze. Dlatego też w ofercie wielu firm pojawił się papier ekologiczne nie wytwarzane z drewna i podlegające biodegradacji. W naszej ofercie na chwilę obecną posiadamy cztery rodzaje papieru ekologicznego

Czytaj więcej


wpis blogowy

Kod QR -Jak skutecznie używać kody QR w materiałach drukowanych.

Kod QR to dwuwymiarowa, graficzna forma służąca do przechowywania danych z opcją łatwego odczytu. Do odczytania informacji wystarczy aparat do zdjęć w smartfonie lub tablecie. Jedną z zalet kodów QR jest ich przewaga nad kodem kreskowym. QR może przechowywać kilkaset różnych danych podczas gdy kod kreskowy przechowuje do 20 cyfr.

Czytaj więcej


wpis blogowy

Jak zaprojektować dobre zaproszenie?

Forma zaproszenia na dane wydarzenie często wpływa na to, czy dana osoba zdecyduje się w nim uczestniczyć. Co powinno znaleźć się w zaproszeniu? Jeśli właśnie stanąłeś przed wyzwaniem zaprojetkowania zaproszenia, to trafiłeś idealnie – chętnie podpowiemy Ci jak zaprojektować zaproszenie.

Czytaj więcej


wpis blogowy

Jak powinna wyglądać dobrze zaprojektowana etykieta spożywcza?

Każdy, kto chce być świadomym konsumentem, powinien sprawdzać, co na etykiecie spożywczej się znajduje. Kiedy patrzymy na półki w sklepie, od etykiety zależy, czy wybierzemy dany produkt. Choć wydaje się to proste, odpowiednie projektowanie etykiet jest skomplikowane i wymaga uwzględnienia wielu czynników. Zachęcamy do zapoznania się z naszym wpisem, gdzie dowiesz się, jak powinna wyglądać etykieta produktu spożywczego.

Czytaj więcej


wpis blogowy

Czy papierowe wizytówki nadal są używane?

Cyfryzacja bardzo zmieniła oblicze prowadzenia biznesu. Kiedyś wizytówki były jednym z podstawowych elementów marketingowych. Dziś pojawia się pytanie, czy warto mieć firmowe wizytówki? W dobie szybkiego rozwoju technologicznego mogłoby się wydawać, że tradycyjne metody komunikacji, takie jak profesjonalne wizytówki, zniknęły z obszaru biznesowego. Nic bardziej mylnego!

Czytaj więcej


wpis blogowy

Kalendarz ze zdjęciami jako prezent – personalizowana niespodzianka na różne okazje

Czasami trudno wymyślić spersonalizowany prezent. Chociaż wybór wydaje się niemal nieograniczony, często zdarza się, że nie potrafimy znaleźć niczego wyjątkowego. A wystarczy sprawdzić, jak zrobić kalendarz ze zdjęciami, by sprawić komuś niezapomnianą pamiątkę. W dzisiejszych czasach mamy dostęp do przeróżnych sklepów, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych, które ułatwią i przyspieszą wykonanie takiego prezentu. 

Czytaj więcej


wpis blogowy

Fotoobrazy na płótnie: Jak przekształcić Twoje zdjęcia w arcydzieła?

Fotografie to zapisy chwili, ulotnych wspomnień. Coraz więcej osób chce mieć je w swoich domach, przekształcając je w fotoobrazy na płótnie. Jakie zdjęcia najlepiej nadają się do tego celu i jak zapewnić, że efekt końcowy będzie naprawdę spektakularny? Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Czytaj więcej


wpis blogowy

Jak zrobić identyfikator – projektowanie, wymiary i porady

JOrganizując konferencję lub jakiekolwiek inne wydarzenie z zaproszonymi gośćmi trzeba sobie zadać pytanie jak zrobić identyfikator. To najprostszy i najszybszy sposób na to, by uniknąć wejścia na event osób spoza listy i zapewnienia uczestnikom bezpieczeństwa. Przed rozpoczęciem realizacji akcesorium, jakim jest identyfikator warto zadać sobie pytanie jak go zrobić i na co zwrócić uwagę przygotowując projekt. Te kwestie poruszymy w naszym dzisiejszym wpisie. Przeczytaj i dowiedz się jak zrobić identyfikator, który nie tylko spełni swoją funkcję, ale dodatkowo zapadnie uczestnikom eventu w pamięci.

Czytaj więcej


wpis blogowy

Przewodnik po tworzeniu ulotki reklamowej: odkryj tajniki skutecznej promocji!

Jak zrobić ulotkę reklamową, czy w ogóle ta forma promocji marki ma jeszcze rację bytu? Wydawać by się mogło, że wszystkie marketingowe działania już dawno przeniosły się do internetu. Nic bardziej mylnego. Ulotki nadal stanowią świetną formę informowania potencjalnych klientów o ofercie firmy, dlatego ich projekt oraz wykonanie powinny przyciągać uwagę. Jak zatem zaprojektować ulotkę reklamową, która przyciągnie wzrok i zachęci do skorzystania z usług?

Czytaj więcej


wpis blogowy

Zmień wystrój swojego przedszkola z Copy General

Przy aranżacji wnętrza takiego jak przedszkole trzeba myśleć przede wszystkim o milusińskich, których musi zaciekawić nowy wystrój. Chcemy pokazać jak w łatwy sposób można uzyskać taki efekt dzięki naszej pomocy oraz kilka ciekawych rozwiązań jak za pomocą aranżacji wnętrza można wpłynąć na bardziej efektywny rozwój dzieci.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Jak zrobić plakat reklamowy i przygotować go do druku?

Szukasz skutecznej metody na stworzenie profesjonalnego plakatu? Nasz krótki poradnik podpowie Ci, jak zrobić plakat reklamowy, który przyciągnie uwagę i wyróżni Twoją markę. Od planowania po przygotowanie do druku – otrzymasz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci stworzyć atrakcyjny i skuteczny plakat. Czas rozpocząć tworzenie!

Czytaj więcej
wpis blogowy

Zalety druku lateksowego

Druk lateksowy czy też technologia lateksowa odznacza się wymiernymi zaletami takimi jak: dłuższa żywotność drukowanych materiałów, lepsza ostrość i szczegółowość druku oraz bezwonność dająca możliwość stosowania druku do wewnątrz.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Materiały reklamowe, które pomogą promować twoją restaurację

Menu - aby goście mogli zapoznać się z bogactwem oferowanych potraw.
Pianki/Płyty PCV;- Pianka lub płyta PVC to doskonały sposób na usztywnienie wydrukowanych materiałów.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Zmień wystrój swojego przedszkola

Przy aranżacji wnętrza warto pamiętać o interesujących elementach graficznych, ciekawych sposobach wykonaniach, które stworzą wyjątkową atmosferę, a w takim miejscu jak przedszkole wspomogą edukację swoją barwną i unikalną realizacją, wpłyną na wyobraźnię najmłodszych. Chcemy Wam pokazać jak w łatwy sposób można uzyskać taki efekt dzięki naszej pomocy oraz kilka ciekawych rozwiązań jak za pomocą aranżacji wnętrza można wpłynąć na bardziej efektywny rozwój dzieci.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Oferta dla branży AEC

Copy General jest liderem rynku w druku dokumentacji technicznych, architektonicznych, budowlanych i powykonawczych. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Wykonywaliśmy druki dokumentacji dla takich projektów jak Millennium Plaza, PGE Arena, Mostu Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie, Złotych Tarasów czy Oczyszczalni ścieków „Czajka”. W historii Copy General skopiowaliśmy, wydrukowaliśmy i złożyliśmy około 15 milionów metrów kwadratowych rysunków.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Druk książek

Oferta druku książek w Copy General skierowana jest do wydawców poszukujących solidnego, jakościowego i rzetelnego partnera w druku książek. Naszym atutem jest szybkość wykonywania zleceń. Wielu naszych klientów twierdzi że drukujemy z prędkością “na wczoraj”. Wynika to z dysponowania bardzo doświadczoną kadrą pracowników, nowoczesnego parku maszynowego, używania dedykowanych aplikacji do składu książek oraz stosowania wysokogatunkowych materiałów od wiodących dostawców na rynku polskim. Współpracujemy zarówno z dużymi i średnimi wydawcami jak również z małymi wydawnictwami aż po self-publishing.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Naklejki informacyjno - oznaczeniowe

W dzisiejszych czasach klarowne przekazanie informacji jest wszystkim dlatego też w Copy General wykonamy dla Państwa najprzeróżniejsze naklejki informacyjno - oznaczeniowe, na wysokiej jakości materiale. Naklejki wykonujemy w jednej z dwóch technologii laserowej lub lateksowej.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Druki hotelowe

W dzisiejszych czasach klarowne przekazanie informacji jest wszystkim dlatego też w Copy General wykonamy dla Państwa najprzeróżniejsze naklejki informacyjno - oznaczeniowe, na wysokiej jakości materiale. Naklejki wykonujemy w jednej z dwóch technologii laserowej lub lateksowej.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Jakie wymiary ma kartka A4 - Poradnik

A4 to najpopularniejszy format papieru ‒ to właśnie na min drukowane są dokumenty, umowy, prace dyplomowe i inne materiały. Co warto wiedzieć na temat A4 oraz innych popularnych formatów? Zachęcamy do lektury!

Czytaj więcej
wpis blogowy

Jak powinna wyglądać nowoczesna wizytówkak

Przedsiębiorcy, biznesmeni i pracownicy wysokiego szczebla zawsze powinni mieć przy sobie plik eleganckich, nowoczesnych wizytówek ‒ są one wręcz niezbędne podczas targów, konferencji oraz spotkań biznesowych

Czytaj więcej
wpis blogowy

Co to są spady drukarskie?

Podczas przygotowania większości materiałów do druku bardzo istotną kwestią są spady. To właśnie spady eliminują ryzyko powstawania błędów takich, jak nieestetyczne białe paski wokół dokumentu czy ucięte grafiki.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Koperty z nadrukiem - Poradnik

Mimo tego że żyjemy w dobie internetu i e-maili, tradycyjne przesyłki nie odeszły do lamusa. Wiele firm koresponduje z klientami i partnerami, przesyła za pośrednictwem firm kurierskich propozycje współpracy, oferty i inne materiały.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Naklejki reklamowe oraz wielkoformatowe

Naklejki to fajne gadżety dla klientów, sposób na promocję akcji społecznej, a także na oznaczenie produktów, urządzeń czy akcesoriów. W zależności od preferencji i potrzeb wybierać możemy między naklejkami w różnych kształtach i wielkościach.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Usługi dla architektów i inżynierów budownictwa

Copy General jest liderem rynku w druku dokumentacji technicznych, architektonicznych, budowlanych i powykonawczych. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Druk zdjęć online - Poradnik

Choć żyjemy w dobie komputerów, a wykonane zdjęcia możemy bez problemu przechowywać w formie elektronicznej, to fotografie papierowe cieszą się ogromną popularnością

Czytaj więcej
wpis blogowy

Rodzaje papieru do druku

Zlecając jakiekolwiek materiały do druku, musimy określić cały szereg parametrów, jednym z nich jest papier. Od gramatury papieru zależy, jak będą prezentowały się wydrukowane wizytówki, ulotki bądź zaproszenia.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Karty do gry z własnym nadrukiem

Karty do gry z indywidualnym nadrukiem to pomysł na oryginalny, a zarazem elegancki upominek dla klientów lub kontrahentów firmy. Na kartach umieścić można dowolną grafikę, dzięki czemu będą one w 100% wyjątkowe i z pewnością zaskoczą obdarowaną osobę.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Smycze reklamowe praktyczne gadżety reklamowe

Wśród popularnych gadżetów reklamowych obowiązkowo trzeba wymienić smycze. Smycze są praktyczne, znajdują szerokie zastosowanie i stanowią idealny nośnik reklamy. Więcej informacji na ten temat znajdziecie poniżej.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Format A2 wymiary i zastosowanie

Format A2 to pod względem wielkości trzeci format wśród formatów A. Ów format wykorzystywany jest między innymi do druki plakatów czy banerów.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Druk solwentowy czy druk lateksowy

W Copy General oferujemy naszym Klientom trzy technologie druku: atramentowy, lateksowy oraz solwentowy. Większość osób bez problemu kojarzy druk atramentowy, który jest często stosowany w drukarkach domowych oraz biurowych. Sytuacja zmienia się gdy zaczynamy wspominać o wydrukach lateksowych lub solwentowych, dlatego też postanowiliśmy odpowiedzieć na najczęściej zadawane nam pytania.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Kolory CMYK - Poradnik

Chyba każdy z nas przynajmniej raz zetknął się z terminem CMYK lub kolory CMYK. Wiele osób wie, że wymienione pojęcia są związane z poligrafią, nie każdy jednak potrafi wytłumaczyć, co dokładnie oznacza wymieniona powyżej nazwa.

Czytaj więcej
wpis blogowy

Papier kredowy a offsetowy - Poradnik

Materiały drukowane, na przykład ulotki, plakaty, katalogi czy wizytówki to doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności firmy i budowę jej pozytywnego wizerunku.

Czytaj więcej
ulotki hotelowe

Ulotki hotelowe - Poradnik

Ulotka hotelowa spełnia funkcję informacyjną, a także reklamową ‒ ma ona przekazać potencjalnym gościom informacje na temat danego miejsca i zachęcić ich do przyjazdu. O czym należy pamiętać podczas tworzenia takiej ulotki? Poniżej kilka wskazówek.

Czytaj więcej
wymiary plakatów

Wymiary plakatów poradnik

Plakat to doskonała forma reklamy i sposób na zwiększenie rozpoznawalności firmy. Za pomocą plakatu możemy zaprezentować produkty i usługi, poinformować o zbliżającym się evencie czy najnowszej promocji.

Czytaj więcej
grawerowanie

Grawerowanie laserowe - czym jest?

Grawerowanie laserowe to nowoczesna metoda wytwarzania napisów i symboli na powierzchniach wykonanych z różnych materiałów. Dowolny wzór można nanieść na przedmioty z tworzyw sztucznych, drewna czy plexi

Czytaj więcej
oferta foto

Fotoksiążka ślubna - jaką wybrać? Podpowiadamy

Fotoksiążka ślubna to pamiątka na całe życie ‒ musi być wyjątkowa. Reportaż ślubny powinien być spójny, a okładka, rodzaj papieru, kolor i format zdjęć dopasowane w każdym szczególe.

Czytaj więcej
oferta foto

Druk na PCV - na czym polega? Poradnik

Płyty PCV, czyli płyty z polichlorku winylu są niezwykle popularnym materiałem wykorzystywanym w reklamie. Druk PCV jest ekonomiczny i umożliwia przygotowanie estetycznych i odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych plansz, szyldów, usztywnionych plakatów czy tablic.

Czytaj więcej
oferta foto

Nowa oferta foto - sprawdź

Dopiero co skończyła się majówka, a już zaczyna się sezon na śluby, chrzty i komunie, którego kulminacją będą upragnione przez wszystkich urlopy i wakacje. Każdy z nas wróci z każdego z tych wydarzeń z setkami zdjęć.

Czytaj więcej
druki hotelowe

Prace dyplomowe 2019

W Copy General oferujemy wydruk prac dyplomowych i usługi poligraficzne dla studentów

Czytaj więcej
druki hotelowe

Druki hotelowe

W Copy General oferujemy druki hotelowe, zawieszki, zaproszenia

Czytaj więcej
ulotki reklamowe

Druk biletów oraz wejściówek

W Copy General oferujemy wydruk biletów, karnetów i wejściówek

Czytaj więcej
ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe - Marketingowy Poradnik

Zobacz dlaczego warto korzystać z ulotek reklamowych, kompleksowy poradnik dla początkujących

Czytaj więcej
drukarnia online

Dlaczego warto korzystać z drukarni online? TOP 10 Argumentów

Często drukujesz? Sprawdź czy warto korzystać z drukarni online.

Czytaj więcej
pieczątka firmowa

Registry - przekładki do dokumentów

Personalizowane przekładki do segregatora, skoroszytu, katalogu. Umieścisz na nich co tylko chcesz.

Czytaj więcej
pieczątka firmowa

Pieczątka firmowa - Poradnik dla firm

Sprawdź jaką pieczątkę firmową warto wybrać.

Czytaj więcej
Roll-up – rodzaje i zastosowani

Roll-up – rodzaje i zastosowanie w reklamie - poradnik

Sprawdź jaki roll-up warto wybrać.

Czytaj więcej
banery reklamowe

Druk plakatów w technologi lateksowej

Pomimo, iż plakat jest stosunkowo nowym źródłem przekazu informacji - jego historia zaczyna się dopiero na przełomie XIX i XXw. - na dobre zakorzenił się w naszej kulturze i niejednokrotnie miał wpływ na losy tysięcy, jeśli nie milionów ludzi. Do najbardziej znanych plakatów należą: “I Want YOU for US Army”, “Keep Calm and Carry On”, “We Can Do It!”, “Che”. 

Czytaj więcej
banery reklamowe

Wizytówki firmowe – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Plik eleganckich wizytówek powinien znajdować się zarówno w kieszeni prezesa dużego przedsiębiorstwa, jak również osoby, która prowadzi niewielki rodzinny interes czy kierownika danego działu. Estetyczna, porządna wizytówka przedstawi nas jako prawdziwych profesjonalistów i ułatwi budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na druk wizytówek?

Czytaj więcej
banery reklamowe

Konferencje z Copy General

Organizujesz konferencję? Pamiętaj o : Przygotowaniu plików do druku poprzez zastosowanie spadów (3-5 mm) oraz zapisanie projektu w formacie pdf. (wtedy mamy pewność, że wydrukowany plik będzie zgodny z obrazem na komputerze). Wydruki możesz zlecać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przy wydruku w kolorystyce pantone lub wydrukach wysokonakładowych (offsetowych) czas realizacji może wynosić do 7 dni roboczych.

Czytaj więcej
banery reklamowe

Wizytówki firmowe – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Elegancka, kreatywna i zawierające wszystkie niezbędne informacje wizytówka przedstawi firmę w bardzo pozytywnym świetle. Każdy przedsiębiorca, manager, dyrektor czy team leader zawsze powinien mieć przy sobie plik wizytówek. W naszym artykule skupimy się na kwestiach, na które warto zwrócić uwagę podczas tworzenia perfekcyjnej wizytówki firmowej.

Czytaj więcej
banery reklamowe

Ile kosztują banery reklamowe? Przykładowy cennik

Banery reklamowe stają się coraz bardziej popularne. Powód jest jeden – mają wiele zalet. Zainteresowani mogą zakupić banery w wielu wielkościach i wykonane na różnego typu podłożach, ponadto, banery są trwałe, estetyczne, sprawdzają się na zewnątrz, jak również w pomieszczeniach. Pozostaje jeszcze jedna kwestia – cena.

Czytaj więcej
banery reklamowe

Banery reklamowe – Skuteczna forma reklamy dla firm

Banner to graficzna forma przekazu treści, przede wszystkim treści reklamowych. Banery zazwyczaj mają spore rozmiary, tworzone są więc w technologii druku wielkoformatowego. Dobrze wykonany, zamontowany w odpowiednim miejscu banner z pewnością zwróci uwagę Twoich potencjalnych klientów.

Czytaj więcej

Druk materiałów na uroczystości - ślub, chrzest, komunia

Organizują Państwo ślub, chrzest lub komunię i potrzebują materiałów drukowanych na tę uroczystość? W Copy General zaprojektujemy oraz wykonamy wszystkie materiały związane z tymi uroczystościami. Organizacja uroczystości to przedsięwzięcie wieloetapowe. W naszej ofercie posiadamy produkty, które przydadzą się na każdym z nich.

Czytaj więcej

Szybki profesjonalny druk

Copy General to firma, która posiada ponad 25 lat doświadczenia na rynku. W tym czasie wykonaliśmy usługi dla kilkuset tysięcy Klientów, a także zrealizowaliśmy tysiące projektów. Współpracowaliśmy m. in. przy budowie mostu Marii Skłodowskiej-Curie, Stadionu Narodowego, drogi S8. Takie doświadczenie pozwala nam nazywać się ekspertami w druku oraz obsłudze Klienta.

Czytaj więcej

Oklejaine witryn lokali i mieszkań

W Copy General staramy się świadczyć usługi w sposób kompleksowy. Dlatego też w przeciągu ostatnich kilku lat rozwijaliśmy nasz asortyment produktów do oklejania różnego typu powierzchni wewnętrznych jak i zewnętrznych. W chwili obecnej oprócz wydruku materiałów możemy również zaoferować oklejenie witryn, biura, lokalu usługowego, mieszkania, studia, gabinetu, warsztatu czy stoiska targowego.

Czytaj więcej

Druk książek, instrukcji i publikacji w niskich nakładach

Chcesz wydać książkę w niskim nakładzie (mniej niż 100 egzemplarzy)? Potrzebujesz szybki dodruk? Chcesz wydrukować kilkanaście egzemplarzy próbnych? Regularnie drukujesz różne instrukcje, prospekty lub dokumentacje ISO? Wystarczy, że wyślesz nam plik PDF, a my wydrukujemy dokładnie taką liczbę egzemplarzy, jakiej potrzebujesz. 

Czytaj więcej

Usługi dla branży z grup AEC (Architecture Engineering Construction)

Copy General to doskonały partner dla projektantów oraz firm budowlanych. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w druku cyfrowym. Współpracujemy z wieloma firmami, biurami projektowymi i inżynieryjnymi przy wielkich oraz małych projektach. Mieliśmy swój wkład m. in. przy Millenium Plaza, Stadionie Narodowym w Warszawie, PGE Arena, Moście Marii Skłodowskiej - Curie czy Złotych Tarasach.

Czytaj więcej

Obrazy a płótnie w ramie

W Copy General każdego roku drukujemy kilkaset sztuk obrazów na płótnie tzw. Canvasów. Dlatego też pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy dwie nowe usługi, które nadają dodatkowej elegancji. Są to lakierowanie canvasu oraz oprawa canvasu w ramę. I tu nasuwa się pytanie:, które canvasy warto, a których nie należy oprawiać w ramę?

Czytaj więcej

Druk cyfrowy czy druk offsetowy? Którą metodę wybrać?

To pytanie zadawało sobie wielu naszych klientów. Dzieląc się naszym doświadczeniem możemy wskazać, że w pierwszej kolejności należy zastanowić się przede wszystkim jak duże mamy zamówienie oraz kiedy chcielibyśmy by zostało wykonane.

Czytaj więcej

Organizacja konferencji - serwis konferencyjny

W obecnej sytuacji rynkowej, przy dużej konkurencji praktycznie w każdej dziedzinie biznesu wizerunek firmy to niejednokrotnie klucz to sukcesu. Potrzeba dopasowania do wciąż zmieniających się potrzeb klientów oraz partnerów biznesowych wymusza wzmożone działania marketingowe, w tym konferencje i eventy promujące nowe rozwiązania i produkty firmy. 

Czytaj więcej

Usługi dla biura

Copy General jest wiodącym dostawcą usług kserograficznych i poligraficznych. Od ponad 20 jesteśmy dla naszych klientów wsparciem oraz pewnym partnerem w szeroko rozumianym biznesie. Współpracujemy z firmami z różnych branż m. in. reklamowej, marketingowej prawniczej, rachunkowej, gastronomicznej, finansowej, szkoleniowej, projektowej, budowlanej i wielu innych, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową zawartą w naszych dwóch programach lojalnościowych Klient i Partner. 

Czytaj więcej

Zmień swoje otoczenie z Copy General

Musisz zmienić aranżację wnętrza? Szukasz pomysłu na nowy wystrój biura, lub mieszkania? Zainspirujemy i pomożemy zmienić Twoją przestrzeń!Nasza oferta to nie tylko podstawowa poligrafia do której zaliczamy druk i kopiowanie. Staramy się otwierać na nowe potrzeby rynku. Obecnie popularność odzyskują trochę zapomniane fototapety na wymiar. Kiedyś nieodzowny element wystroju większości mieszkań. Dzisiaj znów wracają do łask jako alternatywa dla tapety.

Czytaj więcej

Różnica pomiędzy przestrzenią kolorystyczną CMYK a RGB 

Druk to takie proste pojęcia. Jednak zagłębiając się w szczegóły odkryjemy ile różnych czynników i zależności między nimi ma wpływ na efekt końcowy. W druku cyfrowym stosowane są dwie różne przestrzenie barw: RGB i CMYK. RGB- red, green, blue CMYK- cyan, magenta, yellow, black

Czytaj więcej
banery reklamowe

Zrób pamiątkę z Wakacyjnych wojaży

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkową ofertę z super rabatem do końca października, dzięki której będziesz mógł powrócić do wakacyjnych radosnych chwil.

Czytaj więcej
fototapeta

Fototapeta ze zdjęcia na ścianę!

Sprawdź tutaj

Czytaj więcej
pliki drukowanie

Zasady przygotowania plików do druku

Zobacz jak przygotować pliki do wydruku w naszej drukarni online

Czytaj więcej
druk 3d

Druk 3D przyszłością branży

Sprawdź co czeka w przyszłości branżę poligraficzną

Czytaj więcej
teczki ofertowe

Teczki ofertowe w Copy General.

Sprawdź co można u nas zamówić

Czytaj więcej
druk vdp

VDP przyszłością druku cyfrowego?

Sprawdź czym jest VDP

Czytaj więcej
broszura

Oprawa Zeszytowa (Broszurowanie)

Czy zastanawiają się Państwo jaka forma oprawy będzie dobra dla waszych materiałów? Sprawdź

Czytaj więcej
rysunek techniczny

Składanie rysunków technicznych

Sprawdź jak wygląda składanie rysunków technicznych w dzisiejszym artykule

Czytaj więcej
skanowanie

Skanowanie dokumentów - potrzebny Ci profesjonalista.

Sprawdź jak skanowanie może być skuteczne w Copy General

Czytaj więcej
fototapeta

3 pomysły jak ożywić przestrzeń!

Sprawdź łatow ożywić wnętrze

Czytaj więcej
wpis blogowy

Oferta dla przedszkoli

Wymagania osób zarządzających przedszkolami w zakresie materiałów dydaktycznych, pomocniczych oraz wykończenia np. sal są wyjątkowe, dlatego w Copy General przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Was. W naszej ofercie znajdziecie materiały aranżacyjne, edukacyjne oraz reklamowe.

Czytaj więcej
projekty

Drukowanie dokumentacji projektowej

Sprawdź nasz poradnik

Czytaj więcej
kalendarze

Kalendarze 2019

Sprawdź polecane przez nas kalendarze

Czytaj więcej
obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie w ramie

Sprawdź poradnik

Czytaj więcej
park maszynowy

Foliarka GMP Qtopic 380 Auto

Sprawdź jakie maszyny posiadamy

Czytaj więcej

KEY2PRINT 2018