Trwa wczytywanie produktów
Strona główna Artykuły
pieczątka firmowa

Registry - przekładki do dokumentów

Personalizowane przekładki do segregatora, skoroszytu, katalogu. Umieścisz na nich co tylko chcesz.

Czytaj więcej
pieczątka firmowa

Pieczątka firmowa - Poradnik dla firm

Sprawdź jaką pieczątkę firmową warto wybrać.

Czytaj więcej
Roll-up – rodzaje i zastosowani

Roll-up – rodzaje i zastosowanie w reklamie - poradnik

Sprawdź jaki roll-up warto wybrać.

Czytaj więcej
banery reklamowe

Druk plakatów w technologi lateksowej

Pomimo, iż plakat jest stosunkowo nowym źródłem przekazu informacji - jego historia zaczyna się dopiero na przełomie XIX i XXw. - na dobre zakorzenił się w naszej kulturze i niejednokrotnie miał wpływ na losy tysięcy, jeśli nie milionów ludzi. Do najbardziej znanych plakatów należą: “I Want YOU for US Army”, “Keep Calm and Carry On”, “We Can Do It!”, “Che”. 

Czytaj więcej
banery reklamowe

Wizytówki firmowe – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Plik eleganckich wizytówek powinien znajdować się zarówno w kieszeni prezesa dużego przedsiębiorstwa, jak również osoby, która prowadzi niewielki rodzinny interes czy kierownika danego działu. Estetyczna, porządna wizytówka przedstawi nas jako prawdziwych profesjonalistów i ułatwi budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na druk wizytówek?

Czytaj więcej
banery reklamowe

Konferencje z Copy General

Organizujesz konferencję? Pamiętaj o : Przygotowaniu plików do druku poprzez zastosowanie spadów (3-5 mm) oraz zapisanie projektu w formacie pdf. (wtedy mamy pewność, że wydrukowany plik będzie zgodny z obrazem na komputerze). Wydruki możesz zlecać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przy wydruku w kolorystyce pantone lub wydrukach wysokonakładowych (offsetowych) czas realizacji może wynosić do 7 dni roboczych.

Czytaj więcej
banery reklamowe

Wizytówki firmowe – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Elegancka, kreatywna i zawierające wszystkie niezbędne informacje wizytówka przedstawi firmę w bardzo pozytywnym świetle. Każdy przedsiębiorca, manager, dyrektor czy team leader zawsze powinien mieć przy sobie plik wizytówek. W naszym artykule skupimy się na kwestiach, na które warto zwrócić uwagę podczas tworzenia perfekcyjnej wizytówki firmowej.

Czytaj więcej
banery reklamowe

Ile kosztują banery reklamowe? Przykładowy cennik

Banery reklamowe stają się coraz bardziej popularne. Powód jest jeden – mają wiele zalet. Zainteresowani mogą zakupić banery w wielu wielkościach i wykonane na różnego typu podłożach, ponadto, banery są trwałe, estetyczne, sprawdzają się na zewnątrz, jak również w pomieszczeniach. Pozostaje jeszcze jedna kwestia – cena.

Czytaj więcej
banery reklamowe

Banery reklamowe – Skuteczna forma reklamy dla firm

Banner to graficzna forma przekazu treści, przede wszystkim treści reklamowych. Banery zazwyczaj mają spore rozmiary, tworzone są więc w technologii druku wielkoformatowego. Dobrze wykonany, zamontowany w odpowiednim miejscu banner z pewnością zwróci uwagę Twoich potencjalnych klientów.

Czytaj więcej

Druk materiałów na uroczystości - ślub, chrzest, komunia

Organizują Państwo ślub, chrzest lub komunię i potrzebują materiałów drukowanych na tę uroczystość? W Copy General zaprojektujemy oraz wykonamy wszystkie materiały związane z tymi uroczystościami. Organizacja uroczystości to przedsięwzięcie wieloetapowe. W naszej ofercie posiadamy produkty, które przydadzą się na każdym z nich.

Czytaj więcej

Szybki profesjonalny druk

Copy General to firma, która posiada ponad 25 lat doświadczenia na rynku. W tym czasie wykonaliśmy usługi dla kilkuset tysięcy Klientów, a także zrealizowaliśmy tysiące projektów. Współpracowaliśmy m. in. przy budowie mostu Marii Skłodowskiej-Curie, Stadionu Narodowego, drogi S8. Takie doświadczenie pozwala nam nazywać się ekspertami w druku oraz obsłudze Klienta.

Czytaj więcej

Oklejaine witryn lokali i mieszkań

W Copy General staramy się świadczyć usługi w sposób kompleksowy. Dlatego też w przeciągu ostatnich kilku lat rozwijaliśmy nasz asortyment produktów do oklejania różnego typu powierzchni wewnętrznych jak i zewnętrznych. W chwili obecnej oprócz wydruku materiałów możemy również zaoferować oklejenie witryn, biura, lokalu usługowego, mieszkania, studia, gabinetu, warsztatu czy stoiska targowego.

Czytaj więcej

Druk książek, instrukcji i publikacji w niskich nakładach

Chcesz wydać książkę w niskim nakładzie (mniej niż 100 egzemplarzy)? Potrzebujesz szybki dodruk? Chcesz wydrukować kilkanaście egzemplarzy próbnych? Regularnie drukujesz różne instrukcje, prospekty lub dokumentacje ISO? Wystarczy, że wyślesz nam plik PDF, a my wydrukujemy dokładnie taką liczbę egzemplarzy, jakiej potrzebujesz. 

Czytaj więcej

Usługi dla branży z grup AEC (Architecture Engineering Construction)

Copy General to doskonały partner dla projektantów oraz firm budowlanych. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w druku cyfrowym. Współpracujemy z wieloma firmami, biurami projektowymi i inżynieryjnymi przy wielkich oraz małych projektach. Mieliśmy swój wkład m. in. przy Millenium Plaza, Stadionie Narodowym w Warszawie, PGE Arena, Moście Marii Skłodowskiej - Curie czy Złotych Tarasach.

Czytaj więcej

Obrazy a płótnie w ramie

W Copy General każdego roku drukujemy kilkaset sztuk obrazów na płótnie tzw. Canvasów. Dlatego też pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy dwie nowe usługi, które nadają dodatkowej elegancji. Są to lakierowanie canvasu oraz oprawa canvasu w ramę. I tu nasuwa się pytanie:, które canvasy warto, a których nie należy oprawiać w ramę?

Czytaj więcej

Druk cyfrowy czy druk offsetowy? Którą metodę wybrać?

To pytanie zadawało sobie wielu naszych klientów. Dzieląc się naszym doświadczeniem możemy wskazać, że w pierwszej kolejności należy zastanowić się przede wszystkim jak duże mamy zamówienie oraz kiedy chcielibyśmy by zostało wykonane.

Czytaj więcej

Organizacja konferencji - serwis konferencyjny

W obecnej sytuacji rynkowej, przy dużej konkurencji praktycznie w każdej dziedzinie biznesu wizerunek firmy to niejednokrotnie klucz to sukcesu. Potrzeba dopasowania do wciąż zmieniających się potrzeb klientów oraz partnerów biznesowych wymusza wzmożone działania marketingowe, w tym konferencje i eventy promujące nowe rozwiązania i produkty firmy. 

Czytaj więcej

Usługi dla biura

Copy General jest wiodącym dostawcą usług kserograficznych i poligraficznych. Od ponad 20 jesteśmy dla naszych klientów wsparciem oraz pewnym partnerem w szeroko rozumianym biznesie. Współpracujemy z firmami z różnych branż m. in. reklamowej, marketingowej prawniczej, rachunkowej, gastronomicznej, finansowej, szkoleniowej, projektowej, budowlanej i wielu innych, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową zawartą w naszych dwóch programach lojalnościowych Klient i Partner. 

Czytaj więcej

Zmień swoje otoczenie z Copy General

Musisz zmienić aranżację wnętrza? Szukasz pomysłu na nowy wystrój biura, lub mieszkania? Zainspirujemy i pomożemy zmienić Twoją przestrzeń!Nasza oferta to nie tylko podstawowa poligrafia do której zaliczamy druk i kopiowanie. Staramy się otwierać na nowe potrzeby rynku. Obecnie popularność odzyskują trochę zapomniane fototapety na wymiar. Kiedyś nieodzowny element wystroju większości mieszkań. Dzisiaj znów wracają do łask jako alternatywa dla tapety.

Czytaj więcej

Różnica pomiędzy przestrzenią kolorystyczną CMYK a RGB 

Druk to takie proste pojęcia. Jednak zagłębiając się w szczegóły odkryjemy ile różnych czynników i zależności między nimi ma wpływ na efekt końcowy. W druku cyfrowym stosowane są dwie różne przestrzenie barw: RGB i CMYK. RGB- red, green, blue CMYK- cyan, magenta, yellow, black

Czytaj więcej
banery reklamowe

Zrób pamiątkę z Wakacyjnych wojaży

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkową ofertę z super rabatem do końca października, dzięki której będziesz mógł powrócić do wakacyjnych radosnych chwil.

Czytaj więcej

KEY2PRINT 2018