Trwa wczytywanie produktów
Strona główna Artykuły

Szybki profesjonalny druk

Copy General to firma, która posiada ponad 25 lat doświadczenia na rynku. W tym czasie wykonaliśmy usługi dla kilkuset tysięcy Klientów, a także zrealizowaliśmy tysiące projektów. Współpracowaliśmy m. in. przy budowie mostu Marii Skłodowskiej-Curie, Stadionu Narodowego, drogi S8. Takie doświadczenie pozwala nam nazywać się ekspertami w druku oraz obsłudze Klienta.

Czytaj więcej

Oklejaine witryn lokali i mieszkań

W Copy General staramy się świadczyć usługi w sposób kompleksowy. Dlatego też w przeciągu ostatnich kilku lat rozwijaliśmy nasz asortyment produktów do oklejania różnego typu powierzchni wewnętrznych jak i zewnętrznych. W chwili obecnej oprócz wydruku materiałów możemy również zaoferować oklejenie witryn, biura, lokalu usługowego, mieszkania, studia, gabinetu, warsztatu czy stoiska targowego.

Czytaj więcej

Druk książek, instrukcji i publikacji w niskich nakładach

Chcesz wydać książkę w niskim nakładzie (mniej niż 100 egzemplarzy)? Potrzebujesz szybki dodruk? Chcesz wydrukować kilkanaście egzemplarzy próbnych? Regularnie drukujesz różne instrukcje, prospekty lub dokumentacje ISO? Wystarczy, że wyślesz nam plik PDF, a my wydrukujemy dokładnie taką liczbę egzemplarzy, jakiej potrzebujesz. 

Czytaj więcej

Usługi dla branży z grup AEC (Architecture Engineering Construction)

Copy General to doskonały partner dla projektantów oraz firm budowlanych. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w druku cyfrowym. Współpracujemy z wieloma firmami, biurami projektowymi i inżynieryjnymi przy wielkich oraz małych projektach. Mieliśmy swój wkład m. in. przy Millenium Plaza, Stadionie Narodowym w Warszawie, PGE Arena, Moście Marii Skłodowskiej - Curie czy Złotych Tarasach.

Czytaj więcej

Obrazy a płótnie w ramie

W Copy General każdego roku drukujemy kilkaset sztuk obrazów na płótnie tzw. Canvasów. Dlatego też pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy dwie nowe usługi, które nadają dodatkowej elegancji. Są to lakierowanie canvasu oraz oprawa canvasu w ramę. I tu nasuwa się pytanie:, które canvasy warto, a których nie należy oprawiać w ramę?

Czytaj więcej

Druk cyfrowy czy druk offsetowy? Którą metodę wybrać?

To pytanie zadawało sobie wielu naszych klientów. Dzieląc się naszym doświadczeniem możemy wskazać, że w pierwszej kolejności należy zastanowić się przede wszystkim jak duże mamy zamówienie oraz kiedy chcielibyśmy by zostało wykonane.

Czytaj więcej

Organizacja konferencji - serwis konferencyjny

W obecnej sytuacji rynkowej, przy dużej konkurencji praktycznie w każdej dziedzinie biznesu wizerunek firmy to niejednokrotnie klucz to sukcesu. Potrzeba dopasowania do wciąż zmieniających się potrzeb klientów oraz partnerów biznesowych wymusza wzmożone działania marketingowe, w tym konferencje i eventy promujące nowe rozwiązania i produkty firmy. 

Czytaj więcej

Usługi dla biura

Copy General jest wiodącym dostawcą usług kserograficznych i poligraficznych. Od ponad 20 jesteśmy dla naszych klientów wsparciem oraz pewnym partnerem w szeroko rozumianym biznesie. Współpracujemy z firmami z różnych branż m. in. reklamowej, marketingowej prawniczej, rachunkowej, gastronomicznej, finansowej, szkoleniowej, projektowej, budowlanej i wielu innych, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową zawartą w naszych dwóch programach lojalnościowych Klient i Partner. 

Czytaj więcej

Zmień swoje otoczenie z Copy General

Musisz zmienić aranżację wnętrza? Szukasz pomysłu na nowy wystrój biura, lub mieszkania? Zainspirujemy i pomożemy zmienić Twoją przestrzeń!Nasza oferta to nie tylko podstawowa poligrafia do której zaliczamy druk i kopiowanie. Staramy się otwierać na nowe potrzeby rynku. Obecnie popularność odzyskują trochę zapomniane fototapety na wymiar. Kiedyś nieodzowny element wystroju większości mieszkań. Dzisiaj znów wracają do łask jako alternatywa dla tapety.

Czytaj więcej

Różnica pomiędzy przestrzenią kolorystyczną CMYK a RGB 

Druk to takie proste pojęcia. Jednak zagłębiając się w szczegóły odkryjemy ile różnych czynników i zależności między nimi ma wpływ na efekt końcowy. W druku cyfrowym stosowane są dwie różne przestrzenie barw: RGB i CMYK. RGB- red, green, blue CMYK- cyan, magenta, yellow, black

Czytaj więcej

KEY2PRINT 2018