Trwa wczytywanie produktów
Copy General
zamów w przeciągu : :
 a twoje zamówienie wyślemy*
Zapytaj o produkt
Jesteś zainteresowany tym produktem / usługą?
Skorzystaj z formularza kontaktowego i poczekaj na kontakt naszego działu handlowego
 • Poczekaj na wczytywanie edytora

  Bilety, wejściówki, zaproszenia

  Personalizacja

  Możliwość spersonalizowania biletu, wejściówki lub zaproszenia.

  Uszlachetnienie

  Stosujemy foliowanie, Clear Toner, srebrzenie oraz tłoczenie oraz papiery specjalne.

  Szybkość

  Realizujemy zamówienia w mniej niż 24h

  Warto wiedzieć 

  Organizujesz wystawę, recital, przedstawienie, koncert, imprezę sportową lub inne wydarzenie? Na pewno potrzebujesz biletu, wejściówki lub zaproszenia, które nie tylko podkreślą charakter wydarzenia, ale również będą stanowiły pamiątkę dla wielu gości. Dla gości specjalnych z pewnością warto wykonać specjalne bilety, wejściówki bądź zaproszenia. 

  Bilet, wejściówka, zaproszenie wykonane w Copy General charakteryzują się żywą kolorystyką wydruku oraz wysoką jakością materiałów. Możliwość ich uszlachetnienie i zabezpieczenia przed duplikacją stanowią dodatkowy atut naszej firmy.  W celu zabezpieczenia oraz uszlachetnienia biletu, zaproszenia, wejściówki stosujemy foliowanie. Do wyboru mamy folię matową, satynową, błyszczącą oraz strukturalną. Oprócz folii  jako element uszlachetnienia oferujemy również nadruk kolorem srebrnym, Clear Tonerem które sprawią że bilet, wejściówka lub zaproszenie będą wizualnie atrakcyjniejsze. Na uwagę zasługuje druk Clear Tonerem, który działa podobnie do znaku wolnego z tą różnicą że odbija światło co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed skopiowanie. Inną metodą zabezpieczenia jest tłoczenie, które można zastosować na hologramach logach lub emblematach wydarzenia. 

  Niektóre wydarzenia wymagają biletów lub wejściówek z perforacją która jest odrywana przez bileterów. Copy General realizuje również taką usługę zarówno w małych jak i dużych nakładach. 

  Istotnym elementem, który trzeba wybrać w przypadku biletu, wejściówki lub zaproszenia jest papier. Właściwy wybór nada ostateczny szlif produktowi. Stanowiąc integralny wizerunek wydarzenia. W naszej ofercie mają Państwo do wyboru papiery satynowane, powlekane błyszczące oraz matowe o rożnych gramaturach a także fakturowane i ozdobne w odcieniach od białego na miedzi kończąc. 
  W Copy General wykonamy dla Państwa unikatowy bilet, wejściówkę, zaproszenie z personalizacją oraz perforacją, którą wykonamy nawet w niecałe 24h przed wydarzeniem, dzięki czemu możliwe jest uzupełnienie listy gości nawet w ostatnim momencie.

  Projektowanie bilety, wejściówki, zaproszenia 

  Nasza firma posiada również profesjonalne studio graficzne, gdzie przygotowujemy projekt zgodny z brandingiem lub tematyką wydarzenia. Dobieramy materiały oraz najbardziej odpowiednie formy uszlachetnienia i zabezpieczenia biletu. Każdy bilet, wejściówkę lub zaproszenie możemy spersonalizować imieniem, nazwiskiem, terminem wydarzenia jeśli np. jest to jedno z cyklu a także miejscówką, itp. 

  Oprócz personalizacji biletu, wejściówki, zaproszenia  możemy również oferujemy nadruk na kopertach, kompletację oraz wysyłkę  do gości w Państwa imieniu.


  Produkty rekomendowane


  Nie znalazłeś swojego produktu?
  Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem zdobycia dodatkowych informacji tel: 22 628 62 52

  KEY2PRINT 2018