Trwa wczytywanie produktów
Copy General
Strona główna Nowa maszyna do druku małoformatowego

Iridesse Production Press

Jako druga firma w Polsce i Pierwsza w Warszawie zakupiliśmy system do produkcyjnego druku kolorowego firmy Xerox. Urządzenie Iridesse Production Press zosatało stworzone z myślą o druku kolorowym małoformatowym i ma za zadanie zapewnić Klientom szybkość realizacji powieżonych zamówień, wysoką jakości oraz precyzję.

Urządzenie Iridess Production Press drukuje z prędkością aż 120 stron na minutę dzięki czemu nasze obecne moce przerobowe wynoszą aż do 20 tys. A4 na godzinę, przy maksymalnej grubości papieru wynoszącej aż 400g.


Nowym rozwiązaniem wprowadzonym w maszynie jest możliwość druk banerowego, pozwala on na druk materiałów o maksymalnym wymiarze 33x150cm. Wydruk ten ma zastosowanie w produkcji banerów lub tworzeniu tryptyków trzy, cztero czy nawet pięcio częściowych.

Zastosowanie wyjątkowego toneru, pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej rozdzielczości wydruku 2400dpi. Specjalny toner w połączeniu z wysoką rozdzielczością powoduje lepsze i głębsze wnikanie tuszu w różne rodzaje papierów jak np. w papiery fakturowane, sprawia to również że kolory są żywe a barwy jednolite. Wysoka jakość druku sprawia że nawet bardzo małe elementy są wyraźne i czytelne, co jest to szczególnie istotne przy druku zdjęć, grafiki oraz fotoksiążek.

W celu dodatkowego uszlachetniania wydruków urządzenie zostało wyposażone w dwa rodzaje ich możliwego wykończenia poprzez zastosowanie clear tonera lub srebrzenia. Srebrzenie może być stosowane jako element grafiki, rodzaj znaku wodnego lub standardowy nadruk. Srebrzenie świetnie wygląda na papierach białych, kremowych oraz na papierze miedzianym w odcieniu antycznego złota.

Wydruki wykonywane na maszynie stosuje się w produkcji wizytówek, ulotek, zaproszeń, certyfikatów, dyplomów, teczek ofertowych, katalogów oraz folderów.

 

KEY2PRINT 2018